بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
دوستان دو سوال داشتم و حال سرچ تو تایپیک نیست:(
میشه از این مودمهای TD-LTEایرانسل یا مودم های TD-LTEموجود تو بازار خرید بعد سیمکارت اعتباری همراه یا ایرانسل داخلش گذاشت و از بسته های نامحدود شبانه ساعتی استفاده کرد؟ گوشیم ترکیده خیلی اذیت میکنه با تبلت رفیقم تست کردم سرعت بیشتر میشه احتمال داره با مودم سرعت بهتر باشه؟
---------------------------------
طرح پائیزه شبانه رایگان همراه اول هر کی خبر نداره از دست نده 20 روز دیگه مونده
با اینکه دیر خبردار شدم خیلی خوب بود تو 21 روز 1ترا فیلم 4k دانلود کردم
کاش بازم از این طرحا بزارن

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من مودم lte دارم. میخواستم به بخش ایرانسل من نسخه وب یا گوشی وارد بشم . دو گرینه جلوم بود یکی از طریق ایمیل یکی از طریق ecare .
از طریق ایمیل کد میگرفتم و وارد ایرانسل من میشدم .
ولی الان این گزینه کلا رفته .فقط ecare مونده.
خب این ecare چیه ؟ من چطوری میتونم از طریق ایکر وارد بشم . لطفا به طور کامل توضیح بدید

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
سلام دوستان به من به دلیل اینکه سیگنال خونمون خوب نیست و اصلا نت موبایل انتن نداره مودم فضای باز ZW101 بهم پیشنهاد کردن و طبق تحقیقاتی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که این مودم رو باید با روتر ترکیب کنم که بهم wifi بده حالا نظر دوستان چیه به نظرتون خوب در میاد ؟
برای روتر هم شیایومی مدل my router 3 رو انتخاب کردم

King1999

کاربر سایت
Mar 19, 2018
3
سلام دوستان
نمیدونم اینجا جاشه که مشکلمو بگم یا نه، ولی امیدوارم کمکم کنید...
من GTA Online بازی میکنم، بعد یه مدتیه NAT Type بازی Strict شده، توی فوروم راکستار گفتم، بهم گفتن باید این پورت ها رو از طریق روتر فوروارد کنی...
من سعی کردم فوروارد کنم ولی نشد، یسری راه های دیگه هم ساپورتر راکستار گفت، بازم Nat همونه و پورت ها باز نشده، راستش اصن من چیزی از IP و Local Host و ... نمیدونم؛ اصن نمیدونم چی هستن؛ اگه امکان داره این عکس رو ببینید و واسم توضیح بدید که باید دقیقا چیکار بکنم، درست فوروارد کردم؟

پورت هایی که راکستار گفتن:
TCP: 80 ,443
UDP: 6672, 61455, 61456, 61457, 61458

vp9k_router.jpg
[/URL][/IMG]
vp9k_router.jpg

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام دوستان
نمیدونم اینجا جاشه که مشکلمو بگم یا نه، ولی امیدوارم کمکم کنید...
من GTA Online بازی میکنم، بعد یه مدتیه NAT Type بازی Strict شده، توی فوروم راکستار گفتم، بهم گفتن باید این پورت ها رو از طریق روتر فوروارد کنی...
من سعی کردم فوروارد کنم ولی نشد، یسری راه های دیگه هم ساپورتر راکستار گفت، بازم Nat همونه و پورت ها باز نشده، راستش اصن من چیزی از IP و Local Host و ... نمیدونم؛ اصن نمیدونم چی هستن؛ اگه امکان داره این عکس رو ببینید و واسم توضیح بدید که باید دقیقا چیکار بکنم، درست فوروارد کردم؟

پورت هایی که راکستار گفتن:
TCP: 80 ,443
UDP: 6672, 61455, 61456, 61457, 61458

vp9k_router.jpg
[/URL][/IMG]
vp9k_router.jpg

خودتو خسته نکن ، با اینترنت ایرانسل نمیشه .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
آقا من میخوام مودم ایرانسل بگیرم برای دانلود شبانه نامحدود
بهترین گزینه چیه الان
برم مودم 4g بخرم یا مودم td-lte؟
کدومش قوی ترو بهتره؟
و تو اونها کدوم مودم بهتره سیگنال قوی تری میگیره؟
فقط اه ممکنه سریع بگین که ایرانسل مودماشو آف زده

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
سلام دوستان به من به دلیل اینکه سیگنال خونمون خوب نیست و اصلا نت موبایل انتن نداره مودم فضای باز ZW101 بهم پیشنهاد کردن و طبق تحقیقاتی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که این مودم رو باید با روتر ترکیب کنم که بهم wifi بده حالا نظر دوستان چیه به نظرتون خوب در میاد ؟
برای روتر هم شیایومی مدل my router 3 رو انتخاب کردم

mostafa93

کاربر سایت
Jan 6, 2014
9
حالا ما نفهمیدیم این مودمای tdlte پینگش واسه بازی انلاین خوبه بگیریم یا نه؟

بعدش این بسته های نامحدود با سرعت پایین بگیریم که قیمتش 15 هزار تومنه رو پینگ تاثیر داره؟

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
فروش بسته های نامحدود ماهانه قطع شده؟چون گزینه خرید آنلاینشون غیرفعاله تو سایت ایرانسل
این بسته ها فقط روی سیم کارتهای اینترنت ثابت کار میکنن یا روی اعتباری هم قابل فعال کردن هستن؟

King1999

کاربر سایت
Mar 19, 2018
3
حالا ما نفهمیدیم این مودمای tdlte پینگش واسه بازی انلاین خوبه بگیریم یا نه؟

بعدش این بسته های نامحدود با سرعت پایین بگیریم که قیمتش 15 هزار تومنه رو پینگ تاثیر داره؟
این بسته های نامحدود واقعا آشغالن؛ من یه ماهه نامحدود با سرعت 4مگ گرفتم...
112گیگ حدودا حجم داد که سرعتشم به 4نمیرسید؛ همیشه روی نهایتا 1ونیم بود، درصورتی که وقتی بسته های دیگه رو میگرفتم حداقل روی 3مگ بود، بعد از 30گیگ استفاده هم طبق خط و مشی "مصرف منصفانشون" سرعت رو به حدود 256کیلوبیت کاهش دادن و روی پینگ هم شدیدا تاثیر داره...
در کل پولتو حروم نکن

kamyar1qaz

کاربر سایت
Jul 10, 2016
35
دوستان تو این مرکز مخابرات آشغال من (حکمت شعار / تهران) شرکت مخابرات به قولی استعمار کرده و یک ساله نمیگذاره هیچ شرکت دیگه ای ADSL ارائه بده. میخواستم از شما هایی که دستتون تو کاره بپرسم بهترین اینترنت wireless الان تو تهران سرویس بده چیه؟ سرعت بالا میخوام و اینکه بتونم دانلود زیاد بگذارم. (مثلا شب ها چند ساعت دانلود رایگان داشته باشه)

ممنون

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
134
سلام دوستان ،برای نت خونه خط من فیبر هست و منم آنلاین بازی میکنم و گویا پینگ مخابزات جالب نیست برای آنلاین ps4 .حالا برای آنلاین نت بیسیم مبین نت یا ایرانسل مناسب هست ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر