بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

FEARRR

کاربر سایت
Oct 3, 2017
25
hghk
اره سرعت ت خيلي خراب
از ي سرور ديگه تست بگير
وب گردي و دانلود چطور
سيم كارت ايرانسل فورجي باشه ميخوره بهش چرا
تري جي تست نكردم

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
الان سیم کارت رو بالاخره شناخت ... سیم کارتی که روی گوشی 3 مگ پر سکند دانلود میکنه روی مودم سرعت تا 500 تا بالا میاد
مودم شما فقط به باند ۴٢ وصل میشه و با شبکه همراه فرق داره
فعلا ثابت جای شما خراب هر سیم کارتی هم بگذارید فرقی نداره

اقا الان با سیم کارت 4G که رو گوشی بود گذاشتم دانلود کنه سرعت رفت رو 2 مگ پرسکند موند و دانلود میکرد ولی با سیم کارت خودش نهایت 500 کیلوبایت میده

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
hghk

الان سیم کارت رو بالاخره شناخت ... سیم کارتی که روی گوشی 3 مگ پر سکند دانلود میکنه روی مودم سرعت تا 500 تا بالا میاد

اقا الان با سیم کارت 4G که رو گوشی بود گذاشتم دانلود کنه سرعت رفت رو 2 مگ پرسکند موند و دانلود میکرد ولی با سیم کارت خودش نهایت 500 کیلوبایت میده
اختلاف بيشتر بستگي به ترافيك سرور تا مودم و سيم كارت شما و حتي سرعت لحظه اي ممكن تغيير كند به خاطر اتصال یا قطع شدن بقیه کاربرها يا شروع دانلود و اتمام آن و يا حتي تغيير جزئي مكان مودم
در کل مودم شما اگر TD -i40 باشه فقط قادر هست به شبكه ثابت و باند ٤٢ وصل بشه با هر سيم كارت و شماره اي
فقط مودم TF-I60 كه به هر دو شبكه ميتونه وصل بشه و ممكن با تغيير سيم كارت اونم نه شماره فقط سيم كارت ثابت و همراه تغيير محسوسي ايجاد كند

• Like
Reactions: amirv2

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام.من یه مودم TD-i40 ایرانسل خریدم که سیمکارتم داشت.این سیمکارتم که مخصوص همین TD-lte هست،میذارمش توی مودم ولی چراغ lte روشن نمیشه،به خاطر اینه که هنوز سیمکارت فعال نشده؟از وجا میشه فهمید فعال شده؟در ضمن با این مودم میشه سیمکارت 4G معمولی با پیش شماره 093 هم زد؟

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سلام.من یه مودم TD-i40 ایرانسل خریدم که سیمکارتم داشت.این سیمکارتم که مخصوص همین TD-lte هست،میذارمش توی مودم ولی چراغ lte روشن نمیشه،به خاطر اینه که هنوز سیمکارت فعال نشده؟از وجا میشه فهمید فعال شده؟در ضمن با این مودم میشه سیمکارت 4G معمولی با پیش شماره 093 هم زد؟
بله ميشه هر سيم كارت ايرانسلي به مودم ثابت ايرانسل lte مي خوره اگه فعال نشده باشه زنگ بزن پشتيباني ٠٩٣٧٧٠٧٠٠٠٠ چك كنن ، ٠٩٤١ بايد فعال باشه حتمن ، تو ١٩٢.١٦٨.١.١ هم ميتوني چك كني بعضي اوقات سيم كارت قاطي مي كنه دربياري از مودم دوباره بزاري اكي ميشه ، حتمنم تو تنظيمات تو ip بايد رو 4g only بزار تو بخش نتورك ستينگ ، انتنتم چك كن تو device ستينگ

• Like
Reactions: fosil

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
بله ميشه هر سيم كارت ايرانسلي به مودم ثابت ايرانسل lte مي خوره اگه فعال نشده باشه زنگ بزن پشتيباني ٠٩٣٧٧٠٧٠٠٠٠ چك كنن ، ٠٩٤١ بايد فعال باشه حتمن ، تو ١٩٢.١٦٨.١.١ هم ميتوني چك كني بعضي اوقات سيم كارت قاطي مي كنه دربياري از مودم دوباره بزاري اكي ميشه ، حتمنم تو تنظيمات تو ip بايد رو 4g only بزار تو بخش نتورك ستينگ ، انتنتم چك كن تو device ستينگ

ممنون از جواب،در ضمن میشه تنظیمات مودمو دستکاری کرد که همراه اولم بخوره؟!:D:-?

• Like
Reactions: amirv2

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
ممنون از جواب،در ضمن میشه تنظیمات مودمو دستکاری کرد که همراه اولم بخوره؟!:D:-?
قربونت ،مي توني انلاكش كني firmware رو بايد اپديت كرد كه ممكنه مودمت برك كنه ،،البته همه مودم ها اين قابليت رو ندارن

آخرین ویرایش:
  • Like

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین

الان یه سیمکارت 4g معمولی به مودم زدم ولی کلا یه خط بیشتر آنتن نداره :/ سرعت هم تا 400 کیلوبایت بیشتر نمیره در صورتی که قبلا با گوشی تست کردم همه ی خط های آنتن پر میشه و سرعت تا 3 مگابیت بر ثانیه میرفت،راهی نیست که بقیه خط های آنتن هم پر بشه؟تنظیماتی نداره یعنی؟!

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
الان یه سیمکارت 4g معمولی به مودم زدم ولی کلا یه خط بیشتر آنتن نداره :/ سرعت هم تا 400 کیلوبایت بیشتر نمیره در صورتی که قبلا با گوشی تست کردم همه ی خط های آنتن پر میشه و سرعت تا 3 مگابیت بر ثانیه میرفت،راهی نیست که بقیه خط های آنتن هم پر بشه؟تنظیماتی نداره یعنی؟!
به خیلی چیزا مربوطه موقعیت مکانی مودمو عوض کنی بهترمیشه باید بتونی جایی رو پیدا کنی که sinr rsrp rsrq ,quality ت بهتر باشه معمولا sinr باید بیشتر از 13 دسی بل باشه rsrq کمتر از -10 db نباشه و rsrp هم تا -90 db نرماله اگه نبود جای مودمو عوض کن که نوسانت کم بشه و نویزت کم بشه بیشتر تو ارتفاع قرار بده مودمتو سعی کن نزدیک موبایل و تلفن نزاری .

• Like

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
3 تا 9 صبح رایگانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
همراه اول هر كسي كه بسته فعال داشته باشه
صبح كلا رايگان از ٣ تا ٩ صبح و از بسته كم نميكنه

سیم کارت معمولی بزارم واسه دونلود شبانه . ایا امکان پذیره ؟

فعلا بله

FEARRR

کاربر سایت
Oct 3, 2017
25
سلام دوستان...
اقا تا میتونید از این سرویس نخرید واقعا افتضاحه بعد از شکایت و کلی کش و قوس و 72 ساعت صبر کردن به این نتیجه رسیدن که نه مشکلی نیست و دقیقا یه کوچه پایینتر از شما دکل ما هست و گفتن این سرعت اصلا غیر طبیعیه و راه حل دیگه ای نداریم گفتم تکلیف من چی میشه گفتن به همین منوال استفاده کنین از سرویس و کار دیگه ای نمیتونیم بکنیم... دیگه امروز سرعت 100 کیلوبایت تبدیل شد به 20 تا 30 کیلوبایت و عملا نابود شد منم به این نتیجه رسیدم مودم رو بفروشم بره حیف پولی که پاش دادم برگردم همون نت حجمی از شاتل بگیرم..واقعا پشتیبانی افتضاحی دارن و خودشونم هیچ دلیلی برای کیفیت افتضاحشون ندارن ....

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
چه طور باید از برنامه ایرانسل من واسع سیمکارت 0941 استفاده کنم؟چون پیامک و اینا هم دریافت نمیکنه تا رمزو بفرسته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر