بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
اینترنت همراه اول از دیروز صبح تو منطقه ای که هستم قطع شده با پشتیبانی تماس گرفتم گفت مشکل قطعی سراسری هست.
برای شما هم قطعه؟

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
سلام تو این لینک یه جدول هست فایل 7zip رو دانلود کنید و اجرا. بستگی داره فیلم و سریال رو از کجا بگیرید. مثلا سایت های مختلف ایرانی مثل سینما کیفیت بالا میزارن یا فیلم بان. اما برای خارجی ها جوابه.
همین لینک دانلود کردم سرور هم گذاشتم ماد هم انتخاب کردم ولی سرعت همون 250 کیلوبایته مثلا از سایت gamersyde میخاد تریلر دانلود کنی 250 کیلوبایته من از مودم همراه استفاده میکنم رو پی سی و با کابل اندروید مودم را به پی سی وصل میکنم سرعت بالا نمیره تو گزینه ماد چند تا گزینه هست امتحان کردم بعضی ها رو نشد شما چه سایتهایی سرعتتون بالا میره مثلا از gamersyde میتونین با سرعت بالا دانلود کنین

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
فرقی نداره، اگر قبلی جواب نبود اینو استفاده کنید
ولی اتفاق عجیبی که افتاده اینه که من دیشب از این روش استفاده کردم و صبح هم سیمکارت رو در اوردم از گوشیم و سیمکارت اصلیم رو انداختم توش ولی
امشب که دوباره سیمکارت دارای بسته محدود شده رو انداختم روی گوشیم خودش آنلاک بود سرعتش یعنی نه برنامه رو اجرا کردم نه چیزی
گذاشتم دانلود خودش سرعتش درست بود
واقعیت برای من از قبل محدود شدن هم سرعت بهتری داره میده هفته پیش نهایت تا 15 مگ میداد
الان از سرور xbox داره 35 مگابایت میده

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
من دو تا سیم کارت همراه اول دارم . هر سیم کارت ۱۰۰ گيگ با سرعت بالا دارد ؟ ۱۰۰ گيگ بین الملل هست ؟
شانسیه عزیز بعضی اوقات 100 گیگ بین الملل میتونی دانلود کنی
بعضی اوقات 50 گیگ دانلود میکنی محدود میشه

حدود ساعت 7 صبح امروز دیگه با هیچ روشی نتونستم با سرعت بالا دانلود کنم کلا کانفیگ azadnet کار نمیکرد
شادو ساکس اسکندر ویژه رفع محدودیت دانلود همراه اول

ss://Y2hhY2hhMjAtaWV0Zi1wb2x5MTMwNTpBdGl2Y3ZQVTR6TU8@217.70.189.154:443#%40MyPremium98%F0%9F%91%91%20%D8%A7%D8%B3%DA%AA%D9%86%D8%AF%D8%B1​
ولی با این تونستم و کار کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Adam
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر