بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
‏‎دوست من، ضمن عرض پوزش، لطفاً جهت بررسی مشکل افت سرعت اینترنت منطقه‌ی مورد نظرتان، شماره تماس خود را از طریق دایرکت ارسال کنید. همکاران ما، جهت بررسی این مورد، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اینو توییتر بهم گفتن
جالب اینه که پاسخ توییت من رو نمیدن و این توییت رو به صورت اتوماتیک و رندوم به کاربران ارسال می کنند :|

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
کلا حساب کتاب نداره برای من بعد از 40گیگ محدود شد
تازه یک سیمکارتیو که چند ماه بود ازش استفاده نکرده بودمو فعال کردم

به جای اینکه سقف واقعیشو اعمال کنن یا قیمتشو ببرن بالا (اساساً مخالف افزایش قیمتم ولی من 4 ساله دارم استفاده میکنم قیمتش همین 20 تومن مونده، اون موقع با عقل جور در میومد ولی الان دیگه نه خداییش) زدن کلا ترکوندنش
مثل آدم هم نمیان بگن جریان چیه که ببیینم چند چندیم، همینطور تغییر میدن بدون کوچکترین هشدار

من که به زودی کوچ میکنم به رایتل ببینم چجوریاس

Snake.eyes

کاربر سایت
Jan 5, 2022
74
نام
benyamin (Kamyy)
من تا الان شبانه ۱۰۹ گیگ دانلود کردم . سرعت دانلود از سایت های داخلی و نیم بها ۴ ۵ مگابایت هست و سایت های خارجی زیر یک مگابایت .

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
من دو شبه دارم روی 1 مگ دانلود می کنم ، ولی بازم همچنان با سرعت 15-20 مگی که قدیم میداد کلی فاصلست ! قبل از این دو شب که روی 250 کیلوبایت بود ! بهترین کار همین زنگ زدن به 195 هست ، هنوز ندیدم برای کسی کاملا درست شه یا اصلا درست باشه ! نهایتا اول هر بستتون چند گیگ اولش سرعت خوبه بعد اعمال محدودیت میشه ، فکر نمی کنمم ربطی به صیانت و اینا داشته باشه ، چون در ساعات عادی سرعت خوبه و خیلی بالاست ، فقط امدن 1 تا 11 رو خراب کردن ، با دوتا سیم کارت ایرانسل و همراه اولمم تست کردم همچنان خراب بود ، البته میگم تا چند روز پیش 250 کیلوبایت بود الان شده یک مگ !!! باسه همین میگم اگر پیگیری کنیم بلاخره یک چیزی میشه ، به قول دوستمون حداقل یک توضیح بدن و فکر نکنن زرنگن هیچکی هیچی نفهمید !

• Like
Reactions: Snake.eyes and NHM

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
من دو شبه دارم روی 1 مگ دانلود می کنم ، ولی بازم همچنان با سرعت 15-20 مگی که قدیم میداد کلی فاصلست ! قبل از این دو شب که روی 250 کیلوبایت بود ! بهترین کار همین زنگ زدن به 195 هست ، هنوز ندیدم برای کسی کاملا درست شه یا اصلا درست باشه ! نهایتا اول هر بستتون چند گیگ اولش سرعت خوبه بعد اعمال محدودیت میشه ، فکر نمی کنمم ربطی به صیانت و اینا داشته باشه ، چون در ساعات عادی سرعت خوبه و خیلی بالاست ، فقط امدن 1 تا 11 رو خراب کردن ، با دوتا سیم کارت ایرانسل و همراه اولمم تست کردم همچنان خراب بود ، البته میگم تا چند روز پیش 250 کیلوبایت بود الان شده یک مگ !!! باسه همین میگم اگر پیگیری کنیم بلاخره یک چیزی میشه ، به قول دوستمون حداقل یک توضیح بدن و فکر نکنن زرنگن هیچکی هیچی نفهمید !
تنها راهش همین ۱۹۵ هست البته من زنگ نزدم داخل سایت ثبت شکایت کردم کلا اگر هم کسی حال نداره زنگ بزنه داخل سایت یه شکایت ثبت کنه.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
رایتل بسته نا محدود هفت روزه داره (البته نوشته ۱۵۰ گیگ حداکثر) با قیمت ۵۰ تومن.شبانه هم نیست.کسی تست کرده ببینه سرعتش چطوره؟
پیشنهاد نمیکنم چون خیلی بستگی داره کجا باشید و وضع دکل اون منطقه چطور باشه
به من 20 کیلوبایت هم شده بده برای یک هفته

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
من حسرت همین سرعت شبانه شمارو تو ساعات عادی دارم :D
سرعت دان البته از ساعت ۸ تا ۱ الی ۲ شب رو ۱۰ کیلو بایته .سایت رو به زور باز می‌کنه .فقط ساعت ۴ صبح اینا خوب میشه که تست زدم سرعت دانلود تا ۱۰ مگ می‌ره .
حضرت عباسی تو عصر انسان های بدوی زندگی میکردیم شرف داشت

• Sad
Reactions: Snake.eyes

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,568
نام
mohammad
کد خاصی برای لغو بسته نامحدود نداریم که حداقل بعد از کاهش سرعت... مجبور نشیم تا یک ماه صبر کنیم؟
.
.
.
با توجه به شرایط کنونی، غیر از ایرانسل
برای TD-LTE چه شرکت هایی رو پیشنهاد می دید؟

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,408
آخه من نمیدونم الان دارم بازی گاد آو وار رو از دانلودها دانلود میکنم بخدا سرعت دانلودم ۲۸۰ کیلوبایت هستش چه داخلی چه بین المللی
من نمیدونم الان چجوری یه عده میگن داخلی برامون ۶ مگ سرعت دانلود میده جریان چیه والا برا من داخلی هم این سرعت رو نمیده خارجی که بماند

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
دوستان کسی زیتل داره؟ چطوره؟
من دارم. اوایل که خیلی خوب بود سرعت فیکس رو 4-5 مگابایت بود. یه 3-4 ماهی بود که حس کردم سرعت سرورای خارجی مخصوصا وی پی ان به شدت محدود شده. به این صورت که مثلا با سیسکو وصل میشدم سرعت دانلود از 500 بیشتر نمیشد.
الان باز یکی دو ماهه که درست شده. سرعت از سافت 98 و سرورای ایرانی همون 4-5ه، سرورای خارجی هم بسته به لوکیشن بین 2-4 نوسان میکنه. ولی خب مثلا استیم از یک مگابایت در ثانیه بالاتر نمیره :| سرور دانلودم عوض کردم تاثیری نداشت
از اون طرف وی پی ان رو پروتکل و سایفرشو عوض کردم (سرور شخصیه) و فعلا این رو کند نکردن و نسبتا خوبه.
در کل واسه دانلود خوبه چون میتونید دانلود بذارید و همزمان بازی یا وبگردی کنید. بخاطر پهنای باند بالا مشکلی پیش نمیاد. برای استریم هم خوبه
ولی به شدت به محل سکونت و آنتن دهی بستگی داره. هزینشم بالاست

• Like
Reactions: noctis-sm3

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
دوستان من همین الان فیلم تراژدی مکبث رو از یه سایت دادم به دیجیتال بام که برام نیم بها کنه، سرعت دانلود از این سایت برام تا 3 مگ هم بالا میره. بقیه سایت های داخلی هم تا 7-8 مگ سرعت میدن
تست کنید. از همون سایت اصلی می خوای دانلود کنی رو 250 قفله

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
دوستان من همین الان فیلم تراژدی مکبث رو از یه سایت دادم به دیجیتال بام که برام نیم بها کنه، سرعت دانلود از این سایت برام تا 3 مگ هم بالا میره
تست کنید. از همون سایت اصلی می خوای دانلود کنی رو 250 قفله
پس با این حساب یعنی داخلیش کردن دیگه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر