بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
داداش مهمه واسمون ولی چه کاری از دستمون بر میاد :D
برای من از دیشب سرعت یک مقدار بهتر شده سرور خارجی تا 1 مگ میرسه و سرور داخلی تا 10 مگ
یکم تو گروه های تلگرام و هرجا گیر میارین نشر بدین این شماره ۱۹۵ رو که دوستمون گفت بنظرم بهترین کاره

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
با vpn سرور آلمان (همراه اول)
احتملا کم کم برای شما هم درست بشه داخلی 250 باشه دیگه قطعا ی مشکل موقته دلیلی نداری سرورای داخلی رو محدود کنن
والا برا من که ۲۵۰ کیلوبایت میداد تا ۱۱ حالا امشب ببینم درست میشه یا نه
الان برای شما هم داخلی ۲۵۰ میداد درست شده؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,236
نام
یونس
والا برا من که ۲۵۰ کیلوبایت میداد تا ۱۱ حالا امشب ببینم درست میشه یا نه
الان برای شما هم داخلی ۲۵۰ میداد درست شده؟
برای من داخلی مشکل حاد نداشت کمتر شده بود چند روز ولی نه 250
نرمال حدود 10 مگ از داخلی میگرفتم شده بود 3/4 مگ که امروز برای من درست شد معلوم نیست دارن چیکار می کنن 2 تا از دوستای دیگه ام هم سوال کردم اونا هنوز مشکل دارن و زیر 1 مگ دارن میگیرن فکر کنم منطقه به منطقه داره درست میشه

• Like
Reactions: Snake.eyes

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
فکر نکنم این موضوع ربطی به صیانت داشته باشه :D فقط روی بسته های شبانه اعمال شده و محدودیت حجم زیادی براش گذاشت. فکر کنم 100 گیگ بین الملل باشه (چون نگاه کردم انگار رایتل هم 150 گیگ بین الملل هست حجم نامحدودش)

• Sad
  • Like
Reactions: Snake.eyes and NHM

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
من دیشب یه تستی کردم، سرعت از soft98 روی یک مگابایت قفل بود و از سرور خارجی روی 250 کیلوبایت
اگه لینک خارجی دارید از الان بدید به دیجیتال بام - دانلود نیم بها فیلم و سریال، نرم افزار و بازی از همه سایت ها براتون نیم بها کنه و اینجوری لینکتون داخلی حساب میشه

بازم امشب تست میکنم، توی توییتر هم دیشب نوشتم تگ کردم صحبت کردم فکر می کنم دوستمون جناب دموکراسی رو هم پیدا کردم اونجا :)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
من دیشب یه تستی کردم، سرعت از soft98 روی یک مگابایت قفل بود و از سرور خارجی روی 250 کیلوبایت
اگه لینک خارجی دارید از الان بدید به دیجیتال بام - دانلود نیم بها فیلم و سریال، نرم افزار و بازی از همه سایت ها براتون نیم بها کنه و اینجوری لینکتون داخلی حساب میشه

بازم امشب تست میکنم، توی توییتر هم دیشب نوشتم تگ کردم صحبت کردم فکر می کنم دوستمون جناب دموکراسی رو هم پیدا کردم اونجا :)
اقا پیگیری کن سرعت اگر درست شد بگو

• Like
Reactions: SiminSecret

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

من صبح از استیم دانلود کردم سرعت 8 مگابایت بود مثل قبل ولی این بسته ای که دارم هنوز به 100 گیگ دانلود نرسیده.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,586
نام
mohammad
درود مجدد دوستان...

همین الان با دو خط دیگه همراه اول برای خانواده... که از بسته نامحدود استفاده نمی کردند تست گرفتم...و انگار اون کسایی رو که سابقه زیاد دانلود داشتند رو محدود کردند...
ولی شخصا به طور میانگین شبایی که میخواستم دانلود کنم نهایت 20-30گیگ محتوا برام بس بود و همزمان در youtube
بودم...مصرفمم انچنان بالا نبود...اما خوب به طور مدام استفاده می کردم...و بعید میدونم خیلی وقتا اصلا از 450 گیگ هم عبور کرده باشم!
خب
از این دو خطی که استفاده نمیشد... در این مدت استفاده کردم...

یکی از خط ها بعد از 80گیگ سرعت محدود شد به 250kb!!!!!
و یک خطه دیگه بعد از 39 گیگ اومد روی یک مگ!!!!!!
.
.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
اقا پیگیری کن سرعت اگر درست شد بگو
‏‎دوست من، ضمن عرض پوزش، لطفاً جهت بررسی مشکل افت سرعت اینترنت منطقه‌ی مورد نظرتان، شماره تماس خود را از طریق دایرکت ارسال کنید. همکاران ما، جهت بررسی این مورد، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اینو توییتر بهم گفتن

• Like
Reactions: Snake.eyes

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,586
نام
mohammad
‏‎دوست من، ضمن عرض پوزش، لطفاً جهت بررسی مشکل افت سرعت اینترنت منطقه‌ی مورد نظرتان، شماره تماس خود را از طریق دایرکت ارسال کنید. همکاران ما، جهت بررسی این مورد، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اینو توییتر بهم گفتن
این عبارت دوست عزیز و مشتری گرامی و تاج سرمو اینا... بدترین چیزیه که اینا و حتی isp ها به آدم میگن...

کاش فحش بدن... ولی اینطوری نگن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر