بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
من شبی صد و سی گیگ با نت همراه اول دانلود میکنم میخواستم ببینم میشه بعد از تموم شدن مصرف منصفانه دوباره یه بسته دیگه فعال کرد یا باید حتما یه ماه صبر کنم تا بتونم بسته جدید بگیرم ؟
دوستان قبلا گفته بودند که مصرف منصفانه تموم نمیشه شما یه ترا هم دانلود کنی چیزی نیست

• Like
Reactions: ezio252

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
من با سیمکارت ایرانسل روی گوشیم پینگ ۷۰-۸۰ میگیرم با سرورای EA

میخوام ببینم با مودمای TD-LTE ایرانسل وضعیت چجوریه از لحاظ پینگ دهی؟

راستی میشه سیمکارت معمولی انداخت رو مودم تی دی؟! ساپورت میکنه اصن؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من با سیمکارت ایرانسل روی گوشیم پینگ ۷۰-۸۰ میگیرم با سرورای EA

میخوام ببینم با مودمای TD-LTE ایرانسل وضعیت چجوریه از لحاظ پینگ دهی؟

راستی میشه سیمکارت معمولی انداخت رو مودم تی دی؟! ساپورت میکنه اصن؟
زیاد نمیشه به اون پینگ موبایل اعتماد کرد ولی فکر کنم tdlte بهتر بهت پینگ بده البته رو ایرانسل شنیدم نوسان زیادی داره و بخصوص اینکه type 3 میده بهت که زیاد جالب نیست
پینگ دهی tdlte نسبتا خوبه بخصوص اگه جایی که میخوای استفاده کنی انتن خوب بهت بده و شرایط اوکی باشه کیفیت خوبی میگیری ( حتما قبل خریدش تست کن جایی که هستی کیفیتش چجوریه )
امکان داره خونتون ویلایی باشه و به مشکل بخوری چون مودماشون خیلی حساسه و یه ذره انتن نداشته باشی بی استفاده میشه واست یه جورایی
سیم کارت معمولی رو نمیدونم ولی اینکه بخوای رو مودمت همه سیم کارتای این مدلی کار کنه باید مودم انلاک بگیری که هر سیم کارتیو ساپورت بکنه چون اکثر مودمایی که هست تو بازار قفلش کردن برای یه شرکت خاص مثه مبین نت یا ایرانسل و فقط باید سیم کارت همون شرکتو بزنی داخلش ( البته همونم انگار میشه انلاک کرد ) که از گارانتی خارج میشن فقط

• Like
Reactions: Madridista

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
375
نام
ممد
امروز نت نا محدود همراه اول تا یه مقدار دانلود میکنم قطع میشه! شده مث نامحدود شبانه ایرانسل که تا یه ذره میگرفتی قطع میشد :Thumbdown:
برای من قطع نمیشه ولی سرعتم خیلی پایین اومده، قبلنا بالا 150 گیگ میگرفتم الان زوری 70 گیگ میگرم.

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
سرعت همراه اول باز اومده پایین..چندروز پیش خوب بود ولی الان سایت به زور باز میشه. فقط اخر شب 2 به بعد موقع بسته شبانه بهتر میشه....ایرانسلم که معمولا قطع وصل زیاد داره

• Like
Reactions: aslirezahddd

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان بسته نامحدود همراه اول گرفتم سرعتش 400 کیلو هست چه سرور داخلی باشه چه خارجی :|
سری قبل تا 13 مگ هم میشد
واسه شما هم همینطوره؟

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
دوستان بسته نامحدود همراه اول گرفتم سرعتش 400 کیلو هست چه سرور داخلی باشه چه خارجی :|
سری قبل تا 13 مگ هم میشد
واسه شما هم همینطوره؟
بله برای من از فروردین به بعد این جوریه تو همین تاپیک هم اعلام کردم.
به 195 شکایت کردم بعد 3 ماه گفتن همینه که هست! (عکس گفتگو رو فرستاده بودم)

مشکل هم مربوط میشه به کمبود پهنای باند که روز به روز داره بیشتر میشه و گریبان کاربران بیشتر در منطقه های مختلف کشور رو میگیره، یعنی همونطور که من و شما یه زمان 13-14 مگابایت سرعت دانلودمون بود و الان 400-500 کیلوبایت، کاربران دیگه هم به همین مشکل میخورن.

• Like
Reactions: dr.ice and db07

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر