بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
چجوری به این سرعتا دست پیدا می کنید:D
من با ایرانسل فوقش تو یه ساعت 16 گیگ دانلود میکنم بیشتر از یک ساعت سرعتم میاد رو 1مگ:|
پس منطقتون یا آنتی دهیش ضعیفه و از دکل دورین:D من با ایرانسل براحتی تو شش ساعت ۱۵۰ گیگو میگرفتم با همراه اولم با همین نت رایگان به ۱۸۰ گیگ دان تو یه شب هم رسیدم:D روشم هم اینه که بهترین نقطه خونه رو پیدا کردم و یسریا فایلا رو با خود گوشی دان میکنم و هم زمان با هات اسپات رو PC هم دان میکنم که میشه نهایت استفاده از سرعت:D
در ضمن من امروز یه ۳۰ گیگ از ۶:۳۰ تا ۹دانلود کردم چیزی از بسته کم نکرد:D

• Like
Reactions: TWO-FACE2

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
میگم اگه هنوز میشه با همراه اول دانلود کرد ،یه بسته بگیرم شب بزنم دانلود ؟! :D

من دیشب دانلود کردم سرعت بد نبود، 80 گیگی گرفتم!

ماشالا ما ایرانی ها تو همه زمینه ها شناگرهای بسیار خوبی هستیم فقط بعضا آب نیست خودمون رو نشون بدیم!

الان رسما با تعرفه های جدید و اینترنت های همراه سالانه بیش از 20 30 ترا میشه دانلود کرد اما هنوزم پیدا میشن افرادی که بازم دنبال بسته های افزایشی هستن :))

من خودم واقعا با اینکه خیلی اهل آرشیوم بعضا به جایی میرسم که دیگه هیچی برای دانلود ندارم (گیم، فیلم، سریال، مستند، موزیک، نرم افزار و حتی حوزه هایی که نمیشه گفت :)))

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
خب تو خود کانال تلگرام همراه اول زده فعلا به صورت محدود طرح دانلود رایگان پاییزی تمدید شده ،په با خیال راحت دانلود کنید :Dو اخبارم از اونجا دنبال کنید

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
ای شانستو شکر. از شانس خونمونو عوض کردیم جایی که آنتن همراه اول و ایرانسل نیست کلا... چه برسه به اینکه ضعیف باشه ... ( به همراه اول زنگ زدم قراره پیگیری کنند)

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
من دیشب دانلود کردم سرعت بد نبود، 80 گیگی گرفتم!

ماشالا ما ایرانی ها تو همه زمینه ها شناگرهای بسیار خوبی هستیم فقط بعضا آب نیست خودمون رو نشون بدیم!

الان رسما با تعرفه های جدید و اینترنت های همراه سالانه بیش از 20 30 ترا میشه دانلود کرد اما هنوزم پیدا میشن افرادی که بازم دنبال بسته های افزایشی هستن :))

من خودم واقعا با اینکه خیلی اهل آرشیوم بعضا به جایی میرسم که دیگه هیچی برای دانلود ندارم (گیم، فیلم، سریال، مستند، موزیک، نرم افزار و حتی حوزه هایی که نمیشه گفت :)))
اشتباه محاسباتی شما همینجاس

مشخصه ما ایرانیها بیشتر مجبوریم دانلود کنیم چون دسترسی به استریم یا کنسرت و سینما رفتن یا خرید نرم افزار اوریجینال نداریم

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
دمش گرم همراه اول...:D

نهایت سرعتی که تابحال دیده بودم(مگابایته)
با استفاده از چند لینک همزمان و تعداد کانکشن بالا
اینم از اسپید تست ساعت 5/30 صبح:

همشون با مودم e3372 هستند

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
طرح نامحدود همراه اول واسه کسانی که بسته داشتند تموم نشده ؟ قرار بود آخر پاییز تموم بشه ولی دوستام همچنان دارند دانلود میکنن

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان من جدیدا سیم ایرانسلم رو به 4جی ارتقا دادم و 14 گیگ هدیه از 2 بامداد تا 22 بهم داده حالا میخوام ببینم اگر از بسته نامحدود 3 ساعتش ( احتمالا 2 بار پشت هم که بشه 6 ساعت) استفاده کنم از حجم اون 14 گیگ کم میشه یا نه با خیال راحت دانلود کنم :) ؟

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
دوستان من همرا اول انتن تا 4تا پر هستش ولی سرعت دانلود نهایتا 5 مگ هستش.!!!علت چی میتونه باشه؟؟

والا منم 3 4 شبه دانلود میکنم با 4 تا انتن همین قدر سرعت میگیرم، باید خیلی بیشتر ازین باشه ؟؟!

پ.ن: با حوادث امروز کشور اینترنتمون کلا قطع نشه صلوات :D

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان من اپ همرا اول رو نصب کردم ولی هر چی گشتم بسته های شبانش رو پیدا نکردم.!!
میتونم از طریق درگاه پرداخت اینترنت رو شارژش کنم؟؟با کد دستوری همرا اول نمیشه بارمز دوم شارژ کرد انینترنت رو.؟؟با ایرانسل میشد با رمز دوم وبا کد دستوری اینترنت رو شارژ کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر