بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
با توجه به وضعیت همراه اول، رفتم بسته شبانه TD LTE ایرانسل خریدم. سر ساعت 2 که زمان شبانه شروع میشه اینترنت ایرانسل قطع شد نیم ساعت گذشته هنوزم وصل نشده.:-??
پ.ن: برای من تا دیشب نت داخل محدود نبود از امشب اونم محدودش کرده همراه اول.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
من زنگ زدم به پشتیبانی و طرف گفت حجم منصفانه بسته نامحدود همراه اول 450 گیگ هست که اگه خارجی استفاده کنید نصف میشه.
یعنی رو 225 گیگ حساب کنید.
بعدش میره رو قفل و سرعت از 1 تا 3 مگ محدود میشه.
امارم دارن دقیق و میگن چیا رو از کجا دانلود کردی حتی هات اسپات هم کنی میگن دقیق بهت 😐😁
در کل بهترین راه در حال حاظر استفاده از چند خط و گوشی هست و هر چی دانلود دارید انجام بدید.
چون این طور که بوش میاد این طرح هم اخرای عمرش هست.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
با توجه به وضعیت همراه اول، رفتم بسته شبانه TD LTE ایرانسل خریدم. سر ساعت 2 که زمان شبانه شروع میشه اینترنت ایرانسل قطع شد نیم ساعت گذشته هنوزم وصل نشده.:-??
پ.ن: برای من تا دیشب نت داخل محدود نبود از امشب اونم محدودش کرده همراه اول.
برای منم داخلی محدود هست

vahidcorleone

کاربر سایت
Dec 31, 2021
14
همین الان رو یه خط جدید فعال کردم نت همراه اول نامحدود و.
سرعت بین 55مگ تا 70 مگ متغیر داره میده.
99 درصد در عرض یکی دو ساعت اونم محدود میشه رو 1 مگابایت بر ثانیه و بعد 2-3 شب هم میاد رو 256 کیولبایت بر ثانیه طبق تجربیاتی که داشتم.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
99 درصد در عرض یکی دو ساعت اونم محدود میشه رو 1 مگابایت بر ثانیه و بعد 2-3 شب هم میاد رو 256 کیولبایت بر ثانیه طبق تجربیاتی که داشتم.
دقیق بعد از 1/5 ساعت سرعت بین 7 تا 9 مگ قفل شد و تا 11 صبح همین طور موند.
حالا امشب ببینم چی میشه.
جالب داستان اینه به همون حجم منصفانه هم که خودشون میگن نرسیده میزنن نابود میکنن.
یه ایمیل زدم به بهشون یه طومار جواب دادن و راهنمایی کردن چطور گوشی و بزازیم رو 4g 😐

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر