بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
مجله گیم‌اینفورمر این ماه رو تهیه کردم.
اکابه -تهیه کننده- اعلام کرده: "زنی که صداش رو اول بازی می‌شنویم نقشی مهم در ریشه‌ها داره و هوادارهای سرسخت قطعا می‌شناسنش!"
آنت بیرکین؟!

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
اکابه -تهیه کننده- اعلام کرده: "زنی که صداش رو اول بازی می‌شنویم نقشی مهم در ریشه‌ها داره و هوادارهای سرسخت قطعا می‌شناسنش!"
آنت بیرکین؟!

چرا حالا انت بیرکین؟

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
آنت بیرکین؟!

از کدوم دکه دانلود کردی ما هم بریم دانلود کنیم :d

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
از کدوم دکه دانلود کردی ما هم بریم دانلود کنیم :d
لینکش رو یادم نیست!:d چند روزی می‌گذره.
گفتم تهیه چون واقعا گشتم!
ولی چیز جدیدی نداره در این باره! مگر گیمر باشی.

- - -ویرایش - - -

چرا حالا انت بیرکین؟
چون فرضیش قبلا هم مطرح شده بود.

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
آنت بیرکین؟!
منم یجورایی احساس میکنم این طرف انت بیریکین باشه

خب احد هم که اویل ویتین رو بازی کرد و مثل علی خوشش نیومد.جالبه که تمام فن های بزرگ و منطقی میگن بازیش آشغاله.حمید،نمیدونم چطوریه که فقط تو خوشش اومده!:dشاید چون میکامی ساخته یا شاید هم چون آلن ویک و سایلنت هیل ها رو بازی نکردی که احتمالا دلیلش همینه.اگه اونا رو بازی میکرد می فهمیدی که فقط یک کپی ناموفق از اوناست.فقط چند تا سوژه ی تکراری که قبلا هم توی هزار تا بازی ترسناک دیگه بودن.حتی داستانش هم از روی RE کپی شده.به قول علی اصلا اول قرار بوده ادامه ی RE4 باشه.بعدش هم فقط اومدن اسم لیون و ایدا و سازمان رو عوض کردن.کپی کردن با ایده گرفتن فرق داره.خود آلن ویک و سایلنت هیل هم ایده گرفته بودن.ولی نوآوری هم داشتن و بازی کاملا حس مخصوص به خودش رو داشت.ولی اویل ویتین یک کپی صرفه.اصلا حس مخصوص به خودش رو منتقل نمیکنه.چون تمام مسائلش رو قبلا توی بازی های دیگه دیدی.همش فکر میکنی داری آلن ویک یا سایلنت هیل یا رزیدنت اویل بازی میکنی.(آلن ویک و سایلنت هیل به خاطر گیم پلیش و RE به خاطر داستانش) ایده گرفتن نباید در حدی باشه که بازی رو اینجوری کنه.تو چون آلن ویک یا سایلنت هیل ها رو بازی نکردی،منظورم رو درک نمیکنی و فکر میکنی که اویل ویتین حس مخصوص به خودش رو داره.چون قبلا این حس رو توی بازی دیگه ای تجربه نکردی.حرفم غیر منطقیه؟

جالبه نم به اسم میکامی بازی رو تهیه کردم و انتظارم هم خیلی بالا بود اما دقیقا عکس شد
اکثراانتظار یه حس و نواوری جدید رو داشتیم که همچین چیزی رو ندیدیم

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
میگم موافقین نظرسنجی رو به این تغییر بدیم که "آیا حضور میکامی میتواند سری را به دوران اوج خود برگرداند؟" فکر کنم با انتشار بازی The Evil Within وقتش باشه که همه یک جواب اساسی به این سول بدن ...

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
میگم موافقین نظرسنجی رو به این تغییر بدیم که "آیا حضور میکامی میتواند سری را به دوران اوج خود برگرداند؟" فکر کنم با انتشار بازی The Evil Within وقتش باشه که همه یک جواب اساسی به این سول بدن ...
میکامی که گفته TEW آخرین بازی ـی که میسازه...

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
آنت بیرکین؟!
حالا نوبت انت بیرکین رسیده که زندش کنن:d
انت بیرکین توسط ویلیام بدجور زخمی و کشته شد واقعا از کارای اینا سر درنمیارم

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد

من موافقم
احد من موندم چرا شما از اين بازي خوشتون نيومده
من نميگم عاليه
ولي از اويل ٦ خيلي بهتره
حس خودشو داره
نيما جان اصلا مثل سايلنت هيل نيست
چند تا الهام گرفته ولي حال خودشو داره
در كل من بهش ٧ ميدم

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

میکامی که برنمیگرده حتی اگه حضورش هم بتونه کارساز بشه! ولی 100% رزیدنت ایولی که میکامی میسازه شاهکار میشه!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
الان یک ویدئو از رزیدنت ایول رولیشنز 2 دیدم و تا افلکتد به کلیر حمله کردن دومی موقع حمله 6 متر پرید از جاش دقیقا از قد کلیر بیشتر پرید :|

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
طبق سه ویدئوی جدید از کنترل رولیشنز 2، خوشحالیم که لیزر سایت یا کراس هیر انتخابی هست!

- - -ویرایش - - -

حالا نوبت انت بیرکین رسیده که زندش کنن:d
انت بیرکین توسط ویلیام بدجور زخمی و کشته شد واقعا از کارای اینا سر درنمیارم
ایدا به مراتب ضربه‌ی بدتری خورد و عقل سلیم می‌گفت لااقل فقراتش چند تکه شده نه یک زخم سطحی که توی آینه روند بهبودش رو نگاه کنه!

کاملا!

میکامی که گفته TEW آخرین بازی ـی که میسازه...
بدون شک می‌گم آخرین نیست. میکامی متای 96 تو کارنامه داره! با این متا خداحافظی نمی‌کنه!

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
ایدا به مراتب ضربه‌ی بدتری خورد و عقل سلیم می‌گفت لااقل فقراتش چند تکه شده نه یک زخم سطحی که توی آینه روند بهبودش رو نگاه کنه!
اره ایدا هم ضربه کمتر از انت نخورد این رو درست میگی
ولی اخه ایدا رو با انت که نمیشه یکی دونست ایدا براحتی از ماموریتش شکست نمیخوره
ایدا با کمک وسکر تونست فرار کنه وگرنه ایدا هم مرده بود
ولی انت رو خیلی تعجبیه که تونسته زنده بمونه

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
اره ایدا هم ضربه کمتر از انت نخورد این رو درست میگی
ولی اخه ایدا رو با انت که نمیشه یکی دونست ایدا براحتی از ماموریتش شکست نمیخوره
ایدا با کمک وسکر تونست فرار کنه وگرنه ایدا هم مرده بود
ولی انت رو خیلی تعجبیه که تونسته زنده بمونه
تن ایدا و در واقع استخوان‌هاش فلزهای سیستم لب رو له کرد! همون جمله که به لیان گفت هم زیادی بود. استخوان‌ها که به مهارت شخص نگاه نمی‌کنن!
و کسی خبر نداره به آنت کمک شده یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر