بحث و تبادل نظر برای خرید بازی ارجینال و بازی انلاین

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
راستش من خیلی در این رابطه فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که این کاری نیست که بشه تنهایی انجام داد باید حداقل 8 نفر از بچه ها اینکارو بکنن تا اینکار بصرفه بشه
ما میتونیم یه کنسول core بخریم و بازی های ارجینال رو شریکی بخریم اینطوری بکسی فشار نمیاد و میتونیم لذت لایو هم داشته باشیم
البته راجب این موضوع باید خوب فکر کنیم و با برنامه بریم جلو نظرات خودتونو اینجا بگین
ممنون

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
راستش من خیلی در این رابطه فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که این کاری نیست که بشه تنهایی انجام داد باید حداقل 8 نفر از بچه ها اینکارو بکنن تا اینکار بصرفه بشه
ما میتونیم یه کنسول core بخریم و بازی های ارجینال رو شریکی بخریم اینطوری بکسی فشار نمیاد و میتونیم لذت لایو هم داشته باشیم
البته راجب این موضوع باید خوب فکر کنیم و با برنامه بریم جلو نظرات خودتونو اینجا بگین
ممنون

این وسط یه مشکل بزرگ وحود داره.
حالا شما فرض کن 8 نفر با هم توافق کنیم و یه بازی ارجینال بخریم . اوقت بخایم هممون با هم دیگه اون بازی رو Online بازی کنیم . حالا بازی باید دست کدوم یکیمون باشه :-":-"
اخه این جوری که نمیشه چون هممون باید یه بازی ارجینال داشته باشیم :(

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
این وسط یه مشکل بزرگ وحود داره.
حالا شما فرض کن 8 نفر با هم توافق کنیم و یه بازی ارجینال بخریم . اوقت بخایم هممون با هم دیگه اون بازی رو Online بازی کنیم . حالا بازی باید دست کدوم یکیمون باشه :-":-"
اخه این جوری که نمیشه چون هممون باید یه بازی ارجینال داشته باشیم :(

درسته با هم نمیتونیم بازی کنیم ولی لااقل میتونیم انلاین بازی کنیم با خارجی ها البته همه میتونن بازی halo3 رو بخرن خود این بازی میتونه مدتها همه رو سرگرم کنه
بازی halo2 هنوزم بعد از چندین سال طرفدار داره پس ماهم میتونیم با halo3 با همدیگه بازی کنیم باقی بازی هارو با هم تعویض میکنیم
درسته به قدیم نمیرسه ولی از هیچی که بهتره

ویرایش:الان بچه هایی که ps3 دارن فکر کردی چیکار دارن میکنن؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر