بحث در مورد انتخاب بهترین راه برای تهیه کنسول Xbox 360

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
این تاپیک را زدم چون خودم از دوریه Xbox 360 دارم دغ میکنم
قیمت ها هم خیلی مختلف چه در خارج چه در ایران
یه روز بازی رایانه میاد میگه ما پیش فروش میکنیم Core 350 و Premuim 470
بعد میگه که نه اصلا متنفی شده
یه روز یه آقای ... میاد میگه ما Xbox 360 آوردیم و ارزون شده 310 تومان با 2 تا بازی
مجانی !!! بعدش بنده ی ساده از اصفهان پاشدم رفتم کرج ولی ...
آخرین خبری که دارم یک مغازه تو تهران قرار تو همین چند روز بیاره با قیمت 500 تومان
حالا Premium باشه یا Core خدا عالمست ...
بیاید فکرامون را رو هم بزاریم ببینم در حال حاظر که مد چیپ ساخته نشده آیا عاقلانست که بخریم ، یا نیست ، اگر خریدیم و Mod-chip بعد از 2 ماه اومد آیا میشه روش بدیم نسب کنند ؟( کسانی که تجربه ی نصب Mod-chip را روی Ps2 داشتند بیاند کمک)
i12618_xbox360package.jpg

i12619_xbox360corepackage.jpg

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
يك راه حل مناسب... 4-5 نفر بشيد... يكي رو پيدا كنيد بتونه براتون آنلاين بخره... شيپ كنه دوبي، از دوبي مسافر بياره... اينجوري هزينه ها بينتون تقسيم ميشه و در حال حاضر هم هيچ قبرستوني مستقيم به ايران شيپ نداره.. از آمريكا هم كه فقط اسناد شيپ ميتونن بشن... من سر خريد HL2 و Guild Wars ـم همين بلا سرم اومد آخر مجبور شديم بفرستيم دوبي از اونجا يكي ورداشت برام آورد..

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
اره تواون سايتي كه نميخوام اسمشو ببرم:coolgun:
وهمون:sick:gamer220
بود كه مخ همه رو كار گرفت ولي الان يه زنگ ميزني سرزمين رايانه سفارش ميدي كه برات بياره بعد ادرستو ميگي
بعد شماره حسابشو ميده پول كه واريز شد ارسال ميكنه واست

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
من که میگم بی خیال شیم بزاریم یه 2 ماه دیگه ارزونتر بشه:cheesygri
بی شوخی یه سوال داشتم الان کپی خور شده یانه اگه شده می ارزه به نظر من الان بریم بگیریم ولی اگه نشده اصلا نمی ارزه همون بهتر صبر کنیم تا چند ماه دیگه
بهترین راه خرید هم اینه که اگه پول داریم یه چند نفر بشیم بریم دنبالش بالاخره یه جا گیر میارم میخریم اینطوری یه تخفیف ویژه هم میگیریم:cheesygri
اگه هم یکی کسی رو داره که میتونه برامون بفرسته چه بهتر میگیم برامون بفرسته

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
علی رضا چند تا مدچیپ اومده که همشون به طور 100% کار نمیکنن یعنی به کنسول به طور کامل هک نشده الان باید بی خیال بشی....

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
علی رضا چند تا مدچیپ اومده که همشون به طور 100% کار نمیکنن یعنی به کنسول به طور کامل هک نشده الان باید بی خیال بشی....
جدی پس به نظر من بی خیال بشیم بهتر چون اینطوری فایده نداره اگه بخواهیم برای هر بازی 50 یا 60 تومان پول بدیم که من ندارم بدم پول خوده کنسوب در عرض 1 ماه به بازی دادیم:cheesygri
تازه انگار هنوز معلوم نیست که بشه بعدا نصب کرد یا نه

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
به نظر من بهترین راه همون چند نفر شدنه. اینطوری هر کدوم یه دی وی دی میگیریم و با هم تبادل میکنیم تا وقتی چیپ کامل بیاد و کپی بشه. فکر میکنم اگه از اونور هم بگیریم و یه نفر بیاره خیلی بهتره. اونوریا با انصاف ترن و اشانتیون هم سرشون میشه.
کسی تابستون دبی نمیره؟؟؟؟؟

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Ryo Hazuki:
به نظر من بهترین راه همون چند نفر شدنه. اینطوری هر کدوم یه دی وی دی میگیریم و با هم تبادل میکنیم تا وقتی چیپ کامل بیاد و کپی بشه. فکر میکنم اگه از اونور هم بگیریم و یه نفر بیاره خیلی بهتره. اونوریا با انصاف ترن و اشانتیون هم سرشون میشه.
کسی تابستون دبی نمیره؟؟؟؟؟
خب آره این بهترین راه است ولی اگه صبر کنیم تا کپی خور بشه بهتره تا اون موقع قیمت هم پایین تر میاد
راستی من دوبی نمیرم ولی سربازی میرم:cheesygri :cheesygri اونجا نمیشه پیدا کرد:cheesygri

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
من میتونم از دبی هم بخرم ولی میترسم کلاه سرم بره !
کسائی که واقعا میخوان بخرن میتونیم با هم یه قرار بزاریم و همه با هم از یک جا بخریم اگه اینجوری بشه کلی برامون تخفیف میدن!

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
کسائی که واقعا میخوان بخرن میتونیم با هم یه قرار بزاریم و همه با هم از یک جا بخریم اگه اینجوری بشه کلی برامون تخفیف میدن!
آقا من میخوام بخرم شما کجا رو در نظر داری که بگیریم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر