بتلفیلد 3 بر روی کنسول ها کمتر از 720p اجرا خواهد شد!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
قبل از این همه میدانستیم که بازی BATTLEFIELD 3 روی کنسول ها با رزولوشن و فریم بسیار کمتری در مقایسه با PC اجرا خواهد شد.

bf3-playstation3.jpg

اما امروز DICE جزئیات بیشتری در این رابطه بیان کرد،
دایس اعلام کرد که بتل فیلد 3 روی کنسول ها با رزولوشن 704*1280 اجرا خواهد شد که 16 لاین افقی از 720p کمتر خواهد بود.
آقای جان اندرسون از دایس اعلام کرد که حذف این 16 لاین به دلیل افزایش کارایی و صرفه جویی در حافطه (memory) بوده است.

منبع:
https://twitter.com/#!/repi/status/111184500096110592

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
عجب سیاست های جالبی دارن این EA و DICE !
تا دیروز فقط هایپ میکردن و میگفتن بازی ما فلان و بهمانه،حالا کم کم که همه پیش خرید کردن،دارن ضعف های بازیشون رو میگن!:|
سیاست کثیفیه!:|
پ.ن:دوستانی که میخوان ترول کنن،به عکس امضای بنده توجه فرمایند.با تشکر!:D:|

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
Last edited by a moderator:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
خب من که فعلا کنسول ندارم تا بیام اظهار نظر کنم،حالا این رزولوشن گند میزنه به بازی؟ چه طوری میشه که دوستان اینقدر ناراحتند؟ چون قبلا هم مشابه این خبر رو دیدم ولی این بازخورد رو نداشته...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
باید نسخه pcرو چسبید :d
احسنت به شما
ده روز دیگه میان میگن بتلفیلد بر روی کنسول منتشر میشه
ولی اصلا اجرا نمیشه =)) =))
امان از دست کنسول :d
در کل هنوز بازی برای کنسول نیومده و اینقدر ناراحت هستید همین الانش هم رو کنسول یکی از بهترین ها هست
به هر حال این یکی از بازی های هست که سازنده نهایت استفاده از سخت افزار را کرده و با توجه به سخت افزار محدود کنسو لبه نظرم تا همین جا هم خیلی می تونه برای کنسولی ها خوب باشه
در کل پیشنهاد من این هست دوستانی که می تونند و مایل هستند pcخود را ارتقا داده و بازی را با توجه به گرایک عالی روی pcتجربه کننند که حتما شاهد یک تجربه به یاد ماندنی و تکرار نشدنی خواهند بود

• Like
Reactions: veryhigh

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
احسنت به شما

در کل هنوز بازی برای کنسول نیومده و اینقدر ناراحت هستید همین الانش هم رو کنسول یکی از بهترین ها هست
به هر حال این یکی از بازی های هست که سازنده نهایت استفاده از سخت افزار را کرده و با توجه به سخت افزار محدود کنسو لبه نظرم تا همین جا هم خیلی می تونه برای کنسولی ها خوب باشه
در کل پیشنهاد من این هست دوستانی که می تونند و مایل هستند pcخود را ارتقا داده و بازی را با توجه به گرایک عالی روی pcتجربه کننند که حتما شاهد یک تجربه به یاد ماندنی و تکرار نشدنی خواهند بود
اصن حسین این بازی حرومه اگر روی کنسول بازیش کنی !!!
گناهه، اون دنیا باس جواب پس بدی :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ده روز دیگه میان میگن بتلفیلد بر روی کنسول منتشر میشه
ولی اصلا اجرا نمیشه =)) =))
امان از دست کنسول :d
این دایس عجب چیزی ساخت،احتمالا خودشم مطمئن نیست رو کنسول اجرا بشه یا نه هی‌ داره این خبر هارو میده.:d
البته زیادم بد نیست، من خودم فکر کنم رو 1280x1024 بازی کنم. :d

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
جالبه طرفدارهایه bf میان قشنگ دفاع میکنن.. اگهcod بود الان چه چیزا که نمیگفتن.. کاملا حرفشون 180 درجه عوض می شد.. با این چیزا هرگز goty نمیشه
گند زد رفت.. حداقل اگه کمه میتونستن رو 60 فریم اجرا کنن...

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
نسخه کنسولی بازی را کلا بی خیال شید.
یک بازی FPSبا 30 فریم و دسته انالوگ و سرور 24 نفره و......
-------------------------------------------------------
یعنی اگر EAاطمینان کامل داشت که BF3روی پی سی خوب می فروشه اصلا نسخه کنسولی بازی رو منتشر نمی کرد و مثل BF2بازی در انحصار پی سی می موند.
-----------------------------------------------
راستی تو خبر گفته در نسخه کنسولی یک نوار سیاه بالا و پایین صفحه وجود خواهد داشت.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر