بتای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War بر روی ایکس باکس وان با مشکلاتی همراه است

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
ساعاتی پیش بتای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War برای Xbox One منتشر شده، اما کاربران برای دسترسی به این بتا با مشکلاتی همراه هستند. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

Call-of-Duty-Black-Ops-Cold-War.jpg

کاربران Xbox باید در هفته اول عرضه بتای Call of Duty: Black Ops Cold War صبور می‌بودند، چرا که این بتا به‌مدت یک هفته در انحصار کنسول PS4 بود. اما حال بتای بازی برای تمام پلتفرم‌ها منتشر شده است. علاوه بر منتشر شدن گزارشات مختلف مبنی بر پر شدن بازی از متقلبان (چیترها) بر روی PC، کاربران Xbox One نیز عنوان کرده‌اند که با مشکلاتی روبرو هستند.

کاربری به‌نام Tylo در توئیتر گفته که علی‌رغم رایگان بودن این بتا، در هنگام اجرا کردن بازی با این پیام روبرو می‌شود: “برای اجرای این بازی، باید آن را خریداری کرده باشید.” کاربر دیگری به‌نام xXMyManRayXx در پاسخ به او هشدار داده که ممکن است در هنگام اجرای بتای بازی بر روی ورژن معمولی Xbox One با کرش شدن مواجه شود.

علاوه بر این، کاربران دیگری نیز گزارش داده‌اند که قادر به پیدا کردن بتای بازی بر روی فروشگاه ایکس باکس وان و دانلود آن نیستند. خوشبختانه برای این مشکل راه حلی مطرح شده و کاربران می‌توانند از طریق اپ ایکس باکس نسخه بتا را به لیست دانلود خود اضافه کنند.

بتای آزاد بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌اکنون بر روی رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در دسترس است و تا تاریخ 19 اکتبر ادامه خواهد داشت. این عنوان در تاریخ 13 نوامبر علاوه بر پلتفرم‌های ذکر شده، برای ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 نیز عرضه خواهد شد.

Continue reading...

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اشکال نداره انشالله یه آپدیت 300 گیگ میدن درست میشه همه مشکلاتش حل میشه..!!!!!البته این آپدیت ماله بتای بازی هست انشالله آپدیتهای خوده بازی اصلی خیلی کمتر از این خواهد بود...!!!(500 گیگ)

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
اشکال نداره انشالله یه آپدیت 300 گیگ میدن درست میشه همه مشکلاتش حل میشه..!!!!!البته این آپدیت ماله بتای بازی هست انشالله آپدیتهای خوده بازی اصلی خیلی کمتر از این خواهد بود...!!!(500 گیگ)
راستش این آپدیت کالاف از نسخه PC و کنسول هم گذشته.
همین کالاف موبایل دو فصل که داریم برا هر آپدیت جدا جدا موارد رو دانلود میکنیم و هر یک آپدیت از ۵۰۰ مگ(برای یه بازی در حد موبایل حساب کن هر بار این رو) تا ۵گیگ هربار مصرف شه.
آپدیت های خود بازی به کنار آپدیت های که وسط فصل میده هم گاهی مثل امروز صبح کل weapon ها و Soldier ها رو حذف می‌کنه ( ۳۰ مگ آپدیت میده اینها حذف میشن مجبوری دوباره ۶۰۰ مگ حدودا دانلود کنی هربار ) این تازه در حد موبایلش
یعنی میخوام بگم این مرض سرایت کرده به همه جا ماشاالله انکار نه انگار تکنیک های برنامه نویسی و فشرده سازی و یا بازی سازی وجود دارن

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
راستش این آپدیت کالاف از نسخه PC و کنسول هم گذشته.
همین کالاف موبایل دو فصل که داریم برا هر آپدیت جدا جدا موارد رو دانلود میکنیم و هر یک آپدیت از ۵۰۰ مگ(برای یه بازی در حد موبایل حساب کن هر بار این رو) تا ۵گیگ هربار مصرف شه.
آپدیت های خود بازی به کنار آپدیت های که وسط فصل میده هم گاهی مثل امروز صبح کل weapon ها و Soldier ها رو حذف می‌کنه ( ۳۰ مگ آپدیت میده اینها حذف میشن مجبوری دوباره ۶۰۰ مگ حدودا دانلود کنی هربار ) این تازه در حد موبایلش
یعنی میخوام بگم این مرض سرایت کرده به همه جا ماشاالله انکار نه انگار تکنیک های برنامه نویسی و فشرده سازی و یا بازی سازی وجود دارن
این مرض رو فقط فعلا اکتی داره..!!! والا من دارم بازیه 2014 رو بازی میکنم تا الان 6 ساله این بازی کله حجمش تا الان شده 96 گیگ...!!! اسم بازیم بگم میشناسی The elder scrolls online تازه هروز هم داره براش یه مپ جدید و جزییات زیاد میاد تازه بازی MMO هم هست..!! ماه بعد هم کلا یه dlc خیلی زیاد میاد براش نهایت 15 گیگ آپدیت میده..!! و میره برای 8 یا 9 ماه دیگه که مثلا یه گلیچ یا چیزی باشه درستش کنه کلا میره برای خودش تا قشنگ بازی باز حال کنه نه عذاب بکشه..!! والا یه بازی که 4 تا تفنگ داره و مپهاش تکراری سال 2009 رو ریمیک کردن من نمیدونم 60 گیگ آپدیت برا چیش هست.؟؟؟!!!

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این مرض رو فقط فعلا اکتی داره..!!! والا من دارم بازیه 2014 رو بازی میکنم تا الان 6 ساله این بازی کله حجمش تا الان شده 96 گیگ...!!! اسم بازیم بگم میشناسی The elder scrolls online تازه هروز هم داره براش یه مپ جدید و جزییات زیاد میاد تازه بازی MMO هم هست..!! ماه بعد هم کلا یه dlc خیلی زیاد میاد براش نهایت 15 گیگ آپدیت میده..!! و میره برای 8 یا 9 ماه دیگه که مثلا یه گلیچ یا چیزی باشه درستش کنه کلا میره برای خودش تا قشنگ بازی باز حال کنه نه عذاب بکشه..!! والا یه بازی که 4 تا تفنگ داره و مپهاش تکراری سال 2009 رو ریمیک کردن من نمیدونم 60 گیگ آپدیت برا چیش هست.؟؟؟!!!
برای اینکه وقتی بخشی تغییر میده شما کل اون بخش از بازی دوباره دانلود میکنی . :|

این از نوع حماقت های انجین و HDD و سازنده بازی که نمیتونه به بخشی از بازی خودش حمله کنه و تغییرش بده با اپدیت بلکه مجبور کل اون بخش از بازی تغییر بده و دوباره بزاره شما دانلود کنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر