با عرضه‌ی Xbox One S فروش کنسول‌های Xbox افزایش داشته است

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#Z05.jpg
فروش کنسول Xbox One با عرضه‌ی مدل جدید آن، یعنی Xbox One S، افزایش قابل توجهی داشته است؛ حداقل در بازار انگلستان این طور است. بر طبق آخرین گزارش منتشرشده توسط mcvuk، مدل‌های 500 گیگابایتی و 1 ترابایتی Xbox One S، نزدیک 1000 درصد افزایش فروش داشته‌اند. از سوی دیگر اما در مقایسه با این افزایش فروش Xbox One، کنسول PS4 Slim وضعیت مطلوبی ندارد.

البته مشتریان سونی و علاقه‌مندان کنسول PS4 نباید از این موضوع زیاد تعجب کنند؛ چراکه قبل از معرفی رسمی کنسول میان نسلی سونی، PS4 Pro، شایعات زیادی خبر از قدرت سخت افزاری بالای آن نسبت به مدل پایه‌ی PS4 می‌دادند و اکثر کسانی که قصد خرید کنسولی نسل هشتمی از سونی را دارند برای عرضه‌ی آن که چندی دیگر منتشر خواهد شد مانده‌اند و این مورد دلیل اصلی عدم پیشی گرفتن فروش PS4 از Xbox One در این دوره است.

یکی دیگر از دلایل فروش بالای Xbox One این است که مدل جدید آن، یعنی Xbox One S، علاوه بر باریک تر شدن نسبت به مدل پایه، حاوی ویژگی‌هایی نظیر پشتیبانی از تکنولوژی HDR، استریم 4K و پخش کننده‌ی دیسک‌های بلوری 4K می‌باشد. البته مورد آخر، یعنی امکان پخش دیسک‌های بلوری 4K، برای کنسول میان نسلی و قدرتمند PS4 Pro وجود ندارد.

مدل پایه‌ی Xbox One S با قیمت 299 دلار فروخته می‌شود؛ مدل باریک کنسول PS4 نیز قیمتی مشابه دارد. کنسول PS4 Pro نیز 100 دلار گرانتر از قیمت‌های اشاره شده خواهد بود و در ماه اکتبر میلادی عرضه خواهد شد.

البته موفقیت یک کنسول از نظر فروش در تعطیلات میلادی مشخص خواهد شد و برای این مورد باید منتظر بمانیم تا بدانیم کدام برند فروش بهتری را تجربه خواهد کرد.

منبع

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
با اینکه فن نینتندو ام , اما هوس کردم یه xbox one s بخرم
به احتمال زیاد باندل 500 گیگ میخرم , آبی رنگش بیاد ایران عالی میشه
الان یکمی حباب قیمت هست هر وقت قیمت معقولتر بشه میخرم
بخصوص داشتن قابلیت پخش دیسک‌های بلوری 4K و فیلم‌های بلوری با کیفیت فوق‌العاده‌ی 4K Ultra HD محشره که حتی ps4 pro که بعد میخواد بیاد این امکانو نداره

• Like
Reactions: WCW

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
با اینکه فن نینتندو ام , اما هوس کردم یه xbox one s بخرم
به احتمال زیاد باندل 500 گیگ میخرم , آبی رنگش بیاد ایران عالی میشه
الان یکمی حباب قیمت هست هر وقت قیمت معقولتر بشه میخرم
بخصوص داشتن قابلیت پخش دیسک‌های بلوری 4K و فیلم‌های بلوری با کیفیت فوق‌العاده‌ی 4K Ultra HD محشره که حتی ps4 pro که بعد میخواد بیاد این امکانو نداره

من هم منتظرم قیمت One S توی ایران متعادل بشه و خرید کنم
ولی فکر نمیکنم قابلیت استریم یا پخش بلوری 4K خیلی توی ایران قابل استفاده باشه چون با اینکه خیلی ها الان TV 4K دارن ولی پیدا کردن دیسک بلوری 4K کار راحتی نیست و استریم هم با اینترنت ایران امکان نداره!
فقط میمونه فایل های انکود شده 4K که اونم بعید میدونم Xbox One S امکان پخشش رو داشته باشه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ولی فکر نمیکنم قابلیت استریم یا پخش بلوری 4K خیلی توی ایران قابل استفاده باشه چون با اینکه خیلی ها الان TV 4K دارن ولی پیدا کردن دیسک بلوری 4K کار راحتی نیست و استریم هم با اینترنت ایران امکان نداره!
فقط میمونه فایل های انکود شده 4K که اونم بعید میدونم Xbox One S امکان پخشش رو داشته باشه

شما که از آیدیت معلومه نینتندو باز بودی مثل من :D آره فعلا اوله لانچه قیمت یکمی بالاست
بودنش بهتر از نبودنشه , یه زمانی wifi داشتن گوشی و ..... مهم نبود اما الان خیلی مهمه - اینم همینطوره بلوری 4k شاید احتیاج حساب نشه اما بعد ها مثلا چند سال بعد ممکنه یه چیز عادی و فراگیر بشه
خودش یه برگ بنرده و مزیت حساب میشه
حالا غیر از قضیه ساپورت بلوری 4k - خود طراحی کنسول عالیه
امکانات اضافه شده و HDR و ............... اینام عالیه
انحصاری هاش هم تنوع خوبی دارن هم زیادن
و موارد دیگه که خرید یه XBOX ONE S واجب میکنن
به جا خرید WII U میرم XBOX ONE S میخرم هم قوبتره هم زیباتره هم کلی بازی داره هم تا چند سال دیگه ساپورت میشه

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,555
نام
Mehrdad
نفرمایید دوست عزیز:D یک سر به تاپیک های همسایه بزنید میبینید دوستان به مقدار زیاد bluray 4k در اختیار دارند و همگی ناراحت از نبود 4kplayer در ps4pro:D=P~
---
البته مشتریان سونی و علاقه‌مندان کنسول PS4 نباید از این موضوع زیاد تعجب کنند؛ چراکه قبل از معرفی رسمی کنسول میان نسلی سونی، PS4 Pro، شایعات زیادی خبر از قدرت سخت افزاری بالای آن نسبت به مدل پایه‌ی PS4 می‌دادند و اکثر کسانی که قصد خرید کنسولی نسل هشتمی از سونی را دارند برای عرضه‌ی آن که چندی دیگر منتشر خواهد شد مانده‌اند و این مورد دلیل اصلی عدم پیشی گرفتن فروش PS4 از Xbox One در این دوره است.
دقیقا موضوع همینه.

• Like
Reactions: wii baz

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
نفرمایید دوست عزیز:D یک سر به تاپیک های همسایه بزنید میبینید دوستان به مقدار زیاد bluray 4k در اختیار دارند و همگی ناراحت از نبود 4kplayer در ps4pro:D=P~
---

دقیقا موضوع همینه.
نداشتن 4k player هیچ اهمیتی نداره مهم بازیه که رو کدوم کنسول بهتر اجرا میشه چون از دیسکای 4k پشتیبانی نمیکنه دلیل نمیشه بازیاش 4k نباشن شما یه جور میگی انگار مسءله بزرگیه:|

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
---

کجا؟:o
بگید ما هم بگیریم و تجربه کنیم دیگه:D

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
کنسول xbox oneفت فاقد هر گونه جذابیت هست یعنی اون موقع هنگامی طراحی با خودت چی فکر کردند؟
پیشنهاد میکنم شما اول یه سر کلاس ادبیات فارسی برید بعد توی تاپیک ها کامنت بزارید:D
نداشتن 4k player هیچ اهمیتی نداره مهم بازیه که رو کدوم کنسول بهتر اجرا میشه چون از دیسکای 4k پشتیبانی نمیکنه دلیل نمیشه بازیاش 4k نباشن شما یه جور میگی انگار مسءله بزرگیه:|
لطفا ترول رو تموم کن!
داشتن پلیر بلوری خیلی هم مهم هست!اگه شما استفاده نمیکنی یا به چشم ندیدی دلیلی بر مهم نبودنش نیست!از نظر خیلیا مهمه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
پیشنهاد میکنم شما اول یه سر کلاس ادبیات فارسی برید بعد توی تاپیک ها کامنت بزارید:D
لطفا ترول رو تموم کن!
داشتن پلیر بلوری خیلی هم مهم هست!اگه شما استفاده نمیکنی یا به چشم ندیدی دلیلی بر مهم نبودنش نیست!از نظر خیلیا مهمه
ترول نکردم به نظر کسایی که اهمیت میدنم احترام میذارم چون خودم از نسخه های فیزیکی استفاده نمیکنم برام مهم نیست این که اسپم نبود ولی سعی میکنم دیگه تو هیچ تاپیکی اسپم ندم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر