با برنامه ریزی بازی میکنی یا بدون برنامه ریزی؟؟؟؟؟!!!!!!

آیا با برنامه بازی میکنین؟؟؟

• اصلا بازی نمیکنم یا خیلی کم بازی میکنم!!!!!!!!!!!

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    12

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سلام دوستان خوب بازی سنتری!!!!!!!!:d
این تاپیک رو ایجاد کردم تا در مورد موضوع های زیر بحث کنیم ضمنا تو نظرسنجی هم شرکت کنین!
1-برنامه تون برای بازی کردن چیه؟
2-فواید بازی کردن چیه؟
3-آثار بد جسمی و روحی بازی کردن چیه؟
4-بازی چه تاثیری روی زندگی تون گذاشته؟
و..........
دوستان خوبم همه نظراتشون رو بدن چون خیلی مهمه و حاصل این تاپیک میتونه یه نتیجه گیری خیلی مفید و علمی داشته باشه!

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
از اونجایی که دوست ندارم دل کسی تو بی سی بشکنه گفتم یه نظری بدم :
لطفا تاپیکهای جذاب بزنین که بچه ها جذب شن ! این که فواید بازی کردن چیست یا مثلا با برنامه ریزی بازی می کنین موضوع بی خودیه (البته ببخشید که اینقدر رک هستما ولی کلا ) :d
به امید موفقیت شما در عرصه های دیگره بی سی :d

• Like
Reactions: PAUSE

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
از اونجایی که دوست ندارم دل کسی تو بی سی بشکنه گفتم یه نظری بدم :
لطفا تاپیکهای جذاب بزنین که بچه ها جذب شن ! این که فواید بازی کردن چیست یا مثلا با برنامه ریزی بازی می کنین موضوع بی خودیه (البته ببخشید که اینقدر رک هستما ولی کلا ) :d
به امید موفقیت شما در عرصه های دیگره بی سی :d
دمت گرم بابا ایول!!! ولی یه تاپیک یه جای دیگه با همین موضوع میدونی چه قدر نظر داشت! نمیدونم چرا تو بازی سنتر توجه نمیکنن!:-b

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
دمت گرم بابا ایول!!! ولی یه تاپیک یه جای دیگه با همین موضوع میدونی چه قدر نظر داشت! نمیدونم چرا تو بازی سنتر توجه نمیکنن!:-b
کجا مثلا ؟!!! بچه های بی سی انقدر مشغولن که حال و حوصله ی پاسخگویی به این تاپیکا رو ندارن :d:d
فقط کافیه یه تاپیکه bf3 vs.mw3 بزنی اونوقت ببینی در عرض سه سوت تا صفحه ی 10 رفته البته می تونی همین حالت رو بین دو کاراکتر سری رزیدنت اویل هم انجام بدی اونوقته که دیگه خیلی طرفدار پیدا می کنه تاپیکت :d

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
بازی شده برامون نفس یا به قول مادرم شده مواد مخدرم که به قول این عزیزم که به من میگه تو معتاد شدی!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر