با بازگشت نويسنده ي اصلي سري Syberia ساخت Syberia 3 رسما آغاز شد.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
20121127_syberia.jpg

نويسنده ي سري بازي هاي Syberia به تيم سازندگان اين عنوان تحسين شده مجددا بازگشت.

سازنده اين سري Benoît Sokal از دنباله ي جديد اين بازي در صفحه ي Facebook, اش رونمايي كرد و عنوان كرد كه اين بازي با مشاركت وي و شركت ناشر فرانسوي Anuman Interactive در حال ساخت مي باشد.
اين بازي ماجراجويانه براي انتشار در يكي از سال هاي 2014يا 2015 به صورت مولتي پلتفرم در نظر گرفته شده است.و موسس استوديوي Microïds آقاي Elliot Grassiano اين تيم جديد را در ساخت اين عنوان رهبري مي كند.
حدود سه سال پيش بود كه استوديوي Microïds توسط شركت Anuman Interactive خريداري شد و آنها تصميم گرفتند كه با همكاري هم يك شركت بازي سازي با نام و نشان جديد را راه بياندازند.
گفته ي سازندگان بازي كه: " هنوز تا تبديل شدن ما به يك شركت بين المللي در زمينه ي بازي هاي ادونچر يك قدم مانده است." مهر تاييدي است بر ساخت Syberia 3.
Stéphane Longeard بعنوان مدير عامل شركت Anuman گفت:
بعد از 2 سال صبر به خاطر هوادارانمان توانستيم تا Benoit و Elliot را به تيم ساخت بازي بازگردانيم وهمين جا اعلام ميكنم كه پروژه ي Syberia رسما وارد فاز توليد خودش شده است.
Sokal پس از بازگشت دوباره اش به تيم گفت:
اين بازي باحس باورنكردني وتاثير گذاري كه داشت توانست به سرعت در دل بازيكنان جاي باز كند .به همين خاطر آنها(طرفداران) از اين عنوان بيش از پيش توقع دارند.
امروز طرفداران بازي هاي ادونچر كه ساليان سال است انتظار كشيده اند حقيقتا شايسته ي يك دنباله ي مناسب براي اين بازي به عنوان پاداش وفاداريشان هستند.
ساخت يكي ديگر از بازي هاي ادونچر Kate Walker وهمچنين همكاري با تيم Anuman Interactive براي من يك افتخار محسوب مي شود. من دو اپيزود اول اين بازي را با كمك Elliot ساختم بنابراين خوشحالم كه در ساخت دنباله ي اين بازي هم با وي همكاري ميكنم وفكر مي كنم با همكاري شركت Anuman Interactive ما ميتوانيم موجب تكامل و پيشرفت چشمگيري در صنعت بازي هاي ادونچر بشويم.
Syberia در سال 2002 منتشر و پس از آن دنباله اي در سال 2004 برايش ساخته شد هردوي اين بازي ها داراي نقاط مشتركي با عنوان ديگر Sokal يعني Amerzone داشتند كه به جرات مي توان گفت كه هر سه عنوان در ليست پرطرفدارترين عناوين تاريخ جاي دارند.

منبع

آخرین ویرایش:

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
بدون شک بهترین و باور نکردنی ترین خبر چند وقت اخیره !! >:d<

دم Adventure ساز ها گرم که هنوز ما طرفدارهای قدیمی این سبک رو فراموش نکردن ! :-*

دو شماره قبلی ار لحاظ داستان و حال و هوا جزو منحصر به فرد ترین بازی های تاریخ محسوب میشن !:x واقعا نمیدونم چطوری خوشحالیمو ابراز کنم ! واقعا اشک تو چشام حلقه زده! :crying1::crying1::crying1::crying1:

یعنی بازم چشممون به اسم Benoît Sokal ،تو منوی اول بازی روشن میشه ؟!!!>:d

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
اسکار رو یادتونه؟ :(( اون دوتا داداش چی؟ :(( ایوان و ایگور بود اسمشون فکر کنم! :D اون معمای اسب های مکانیکی :(( :(( :(( :(

مگه میشه یادم بره ؟! به هیچ وجه فراموش نمی کنم!! [-x

من با این بازی ،زندگی کردم! اسکار یکی از محبوب ترین شخصیت های این بازی بود .اون دوتا داداش هم ،تو بازی به "برادارن بورگوف" معروف بودن ! "ایوان بورگوف" و "ایگور بورگوف" !!!:d

دهکده یوکولها یادت میاد؟! چه حال و هوایی داشت ! معمای اسب مکانیکی ، شیپور ماموت ها ، هانس و... همش خاطره است !!! :((اون دختربچه اول بازی که یه بادکنک دستش بود ! فکر کنم اسمش "مالکا" بود!کشت ما رو تا کلید در خروجی ایستگاه قطار رو تحویل بده:d !!

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
این معمای شیپور ماموت ها نمودار دهن ما رو رسم کرد:d ولی بعدش همچین خستگی رو از تنم شست:d ولی یادش به خیر عالی بود
امیدوارم بنوا سوکال از Sinking Island درس گرفته باشه:d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
عالیه، همین چند وقت پیش دلم واسه کیت تنگ شده بود و شماره اولش را نصب کردم. هنوز تمومش نکردم!
امیدوارم زودتر از 2014-15 بیاد، خیلی دیره آخه:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر