بالا بردن سرعت اینترنت تا 115 ک.ب.پ.س

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
دوست عزیاون چیزی که اون گوشه مینویسه اصلا سرعت شما نیست.مثلا واسه همن همیشه مینویسه 52 در صورتی که سرعا دانلود من 5 هستش نه 6.5.شما اگه میخوی سرعتتو ببینی دو کار میتونی بکنی:1.یه سری نرم افزار استفاده کنی.2.یه چیزی رو بذاری دانلود شه.بعدش هیچ کاری با اینترنت نکنی ببینی سرعتت رو چند مینویسه توی صفحه دانلود.هر چی نوشت ضربدر 8 کن.یعنی وقتی مینویسه 115 یعنی اینکه مثلا سرعت دانلود میاد روی30 کیلوبایت در ثانیه!در صورتی که امکان نداره بالای6 باشه در بهترین حالت.

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام دوست عزیز
این چیزی که شما گفتی همه امتحان کردن و عیر قابل قبول می باشد اصلا چنین چیزی خبری نیست

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یه چیز ضدحال تر!!!اون کیلو بایت نیست.کیلو بیت هست!!!یعنی هرچی نوشته تقسیم بر هشت کنین.پس اون چیزی که پایین مینویسه درسته.ولی کیلو بیت در هر ثانیه.اگر نوشت 56 یعنی این که سرعت دانلودش 7 کیلو بایت هست.افتاد؟
امیدوارم حل بشه
با تشکر...

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
اخه مگه میشه .... ISP ایران 36 kb ....
بعد اون وقت بیاد روی 115... ماله خودم 912 ولی در اصل همون 36 ....
تازه این 56 هم که مینویسه اونم الکی....
اصل ریسیود که 9 ...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
به قول رهام پست من چیزی شبیه کشک و دوغه؟؟!!!
چرا نوفهمین؟؟؟
اون سرعت کیلو بیت هست.بیت.
فرق بیت با بایت چیه؟
8 بیت مساوی یک بایت.
اونی که اونجا میزنه معمولا درسته(اگه عدد منطقی باشه.وگرنه 100 و اینها رو ول کنید)
فقط کافیه تقسیم بر 8 بکنیدش.
افتاااااااااااد؟؟؟؟

(Amir(Steve

کاربر سایت
Jan 3, 2006
21
اون سرعتی که می زنه در واقع ساپرت هست و می تونید تا 115 کیلوبایت ساپرت داشته باشید اما تا 5 کیلوبایت بیشتر نمی تونید

با نرم افزاری مثل مرورگر اپرا راحت می شه سرعت خودتون رو ببینید

همچنین به قول Supermhr هم اونی که می زنه بیت هست که باید تقسیم بر 8 شود تا به بایت تبدیل شود

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نهایت سرعت انترنت با مودم های معمولی 56 کیلو بیت هستش . باید تقسیم بر 8 کنی تا کیلوبات بشه . اینور که ما میگی یعنی adsl به وسیله مودم معمولی و بدونه تجهیزات که عملا ممکن نیست . کار شما مثل اینه که با یه سیم بکسل با ظرفیت 3 تن یه آسانسور 10 کیلویی رو بالا بکشی حالا اگه ظرفیت سیم بکسل 10000تن باه یا 11 مکیلو برات هیچ فرقی ندارهه .

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
نوشته شده توسط angel:
نتیجه:این اینترنت رو جمش کنیم بهتره.
ایول منم همینو مگم.حلا که همه سایتا داره فیلتر میشه.
مثل کره شمالی که کلا اینترنتو جمع کرده.:confused:

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
یه چیز ضدحال تر!!!اون کیلو بایت نیست.کیلو بیت هست!!!یعنی هرچی نوشته تقسیم بر هشت کنین.پس اون چیزی که پایین مینویسه درسته.ولی کیلو بیت در هر ثانیه.اگر نوشت 56 یعنی این که سرعت دانلودش 7 کیلو بایت هست.افتاد؟

پس این یکی رو چی میگی یعنی سرعت دانلود من 115/125 هست

جونه خودم چه حالی که سر دانلود ازم نمی گیره
تازه نرم افزار Download Accelerator رو که نصبش کردم یکم سرعت دانلودم بهتر شده

Dr.Game

کاربر سایت
Mar 21, 2006
23
نام
افشــین
اشکان جان ممنون از لطفت , ولی ظاهرآ این وسط 2 نکته اساسی از قلم افتاده :

1.قبل از استفاده از این دستور باید سرعت پورت رو پایین بیارید و به 57600 تغییر بدید (پیشفرض من 115200 بوده)
2.این دستور روی هر مودمی جواب نمیده مخصوصآ اگه ویندوز شما Xp باشه .....

در آخر هم به همه دوستان مطالعه این صفحه رو پیشنهاد میکنم چون واقعآ با ارزش هستش : http://www.provalue.net/support/faq

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر