بالاخره ryo hazuki به این نسل وارد شد!

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام
بالاخره بعد از سالها موفق به دیدن ریو در یک بازی جدید شدیم. اما اینبار ظاهرا از QTE‌ و فایت و جستجوی لن دی خبری نیست.
اینبار ریو به تعقیب سونیک خواهد پرداخت.
screenshot_0045_med.jpg

در بازی sonic & sega all-stars racing ریو هازوکی قهرمان سری shenmue حضور خواهد داشت.:eek:
این بازی برای پلتفرم های X360,PS3,Wii,pc و ds عرضه خواهد شد.

این خبر واکنش های متفاوتی رو بین گیمر ها داشته. برخی موافق و برخی مخالف این حضور ریو هستند.
screenshot_0233_med.jpg

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
یعنی ماریو هم چون کارتونی هست مشکل داره ؟ یا zelda ? یا street fighter چون کارتونی و 2d هست ؟
مشکل این نیست اصلا .. اگه میشه یه خورده راجع به بازی بیشتر توضیح بدید ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اتفاقا من یکی با اینجور حرکتها حال میکنم. SEGA بجای اینکه سالی یه یاکوزا بده بیرون، توی این نسل یه shenmue میداد اوضاعش خیلی از این بهتر میبود.

پ.ن. IP به این بزرگی، کو عقل سالم :(.

iman.it2006

کاربر سایت
Sep 2, 2007
61
اتفاقا من یکی با اینجور حرکتها حال میکنم. SEGA بجای اینکه سالی یه یاکوزا بده بیرون، توی این نسل یه shenmue میداد اوضاعش خیلی از این بهتر میبود.

پ.ن. IP به این بزرگی، کو عقل سالم :(.
sega تا زمانی که 100 درصد از ساخت کنسول ناامید نشه این بازی رو روی کنسول های دیگه درست نمی کنه:cheesygri

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
sega تا زمانی که 100 درصد از ساخت کنسول ناامید نشه این بازی رو روی کنسول های دیگه درست نمی کنه:cheesygri
احتمالش خیلی کمه. وقتی فکر میکنم یه shenmue بسازه با موتور یاکوزا... ذوق مرگ میشم.
نخواستیم... همون shenmue 1 رو Remake هم بکنه از سرمون زیاده :love:.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
فریدون سگا زحمت نمیده به خودش یاکوزا 3 رو رلیز جهانی بکنه!میاد 4 رو معرفی میکنه!احتمالا از فروش توی ژاپنش خیلی راضی تره!
من که مخالف اینم سونیک با ریو توی یک بازی باشند!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
در هر صورت اسمه بازی sonic & sega all-stars racing هست و سبکشم ریسینگه و کاراکترهایه مختلف از فرنچایزایه سگا توش هستن. ایده جالبیه مخصوصا که واسه DS هم میاد میاد که خوراکش Kart Racing هست.

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
یعنی ماریو هم چون کارتونی هست مشکل داره ؟ یا zelda ? یا street fighter چون کارتونی و 2d هست ؟
مشکل این نیست اصلا .. اگه میشه یه خورده راجع به بازی بیشتر توضیح بدید ...

همه اینهایی که گفتین بازیهای خوبی هستن. مشکل من اینکه از کاراکترهای دیگه بیای بازی بسازی!!! :eek:
بازیساز باید از بازی کاراکتر بسازه

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام مجدد
امروز دیدم که چند تا سایت پیش‌بینی کردن که shenmue جدیدی در راه هستش و سگا برای اینکه این فاصله زمانی بین دو نسخه رو پوشش بده اول اومده ریو رو تو این بازی آورده تا کنجکاوی نسل جوون بی اطلاع از دریم کست رو به جنب و جوش بندازه و بعد یک نسخه جدید بده.
امیدوارم اینطور باشه:love:

Ryo - Hazuki

کاربر سایت
Sep 4, 2009
11
سلام مجدد
امروز دیدم که چند تا سایت پیش‌بینی کردن که shenmue جدیدی در راه هستش و سگا برای اینکه این فاصله زمانی بین دو نسخه رو پوشش بده اول اومده ریو رو تو این بازی آورده تا کنجکاوی نسل جوون بی اطلاع از دریم کست رو به جنب و جوش بندازه و بعد یک نسخه جدید بده.
امیدوارم اینطور باشه:love:

زیاد امیدوار نباش! ;)
الان 8 ساله داره از این جور پیش بینی ها میشه! :sick:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر