بازی System Shock 3 رسماً وارد مرحله‌ی ساخت شد | معرفی تیم توسعه دهنده

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#1.jpg
شرکت بازی‌سازی OtherSide خبر از آغاز رسمی مراحل ساخت و توسعه‌ی بازی مورد انتظار System Shock 3 داد و در کنار آن برخی از اعضای تیم توسعه دهنده را نیز معرفی کرد. قطعاً طرفداران این بازی از انتخاب اعضای تیم توسعه‌ی این نسخه از بازی راضی خواهند بود چرا که اکثر آن‌ها توسعه‌دهندگان نسخه‌ی اصلی این بازی هستند، ضمن این که آن‌ها تجربه‌ی کار بر روی عنوان Deus Ex را نیز دارند.

آقای Warren Spector سرپرست تیم جدید است که به عنوان تهیه‌کننده‌ی نسخه‌ی نخست این سری شناخته می‌شود. Sheldon Pacotti نیز او را در این مسیر به عنوان مدیر طراحی همراهی می‌کند که به عنوان سرپرست نویسندگان بازی‌های Deus Ex و Invisible War فعالیت کرده است. Jason Hughes نیز که بر روی عناوینی نظیر Wing Commander و Epic Mickey کار کرده، عضوی از این تیم خواهد بود. از جمله دیگر افرادی که در ساخت نسخه‌ی اصلی این سری فعالیت کرده‌اند و هم‌اکنون برای توسعه‌ی نسخه‌ی جدید این سری بازگشته‌اند می‌توان به Paul Neurathm [مدیر بخش نوآوری]، Nate Wellsthm [کارگردان هنری]، Tim Stellmach [طراح ارشد] کارگردان Doug Church اشاره کرد.

همچنین صداپیشه‌ی شخصیت محبوب SHODAN، یعنی خانم Terri Brosius برای صداپیشگی این شخصیت در سومین نسخه‌ی این سری باز خواهد گشت.

تاکنون تاریخ انتشار مشخصی برای این بازی در نظر گرفته نشده اما این بازی با هدف انتشار در سال 2017 در حال ساخت و توسعه است. پلتفرم‌های مقصد System Shock 3 این سری جز PC هنوز مشخص نشده اما شایعات خبر از انتشار این بازی برای هدست‌های واقعیت مجازی می‌دهد که باید برای کسب اطلاعات بیشتر صبر کنیم.

لینک منبع
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر