بازی Sniper Elite 4 امسال عرضه خواهد شد

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
3018079-sniper.jpg

درود

بازی شوتر Sniper Elite 4 امسال عرضه خواهد شد

این بازی شوتر که در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد امسال برای پلتفرم های PC/PS4 و Xbox 1 منتشر خواهد شد.
زمان وقوع حوادث بازی در سال 1943 خواهد بود.
استودیوی Rebellion خالق این سری بازی اعلام کرد که نسخه های PS4 و Xbox 1 بصورت 1080p اجرا خواهند شد.

در پایان هم سری بازی Sniper Elite تا کنون موفق به فروش بیش از 10 میلیون نسخه شده است

WW2 Sniper Elite 4 Coming This Year to Xbox One and PS4 With 1080p Graphics - GameSpot

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
یکی از مظلومترین سری بازیای این چند سال اخیره
نسخه های قبلی عالی بودن اما بعد از ی مدتی تکراری میشدنو هیچ چیز جدیدی نداشتن.امیدوارم از اون روند یکنواخت بیاد بیرون چون به نظر من بازی با پتانسیلیه و xray هاش هم فوق العادست

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
هوش مصنوعی بازی به معنای واقعی نابود بود تو نسخه 3 ! ولی من به شخصه عاشق شماره 2 ـش بودم . کلا بازی خوبیه امیدوارم موفق بشه :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
لذتی که در شلیک گلوله از اسلحه این بابا و نشونه رفتنش تو قلب یه سرباز به همراه افکت X-Ray هست تو هیچ چیزی نیس خدایی :x

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
با نسخه اول و دومش خیلی حال کردم اما سومی نه . چیز جدیدی نداشت . اگه نخوان نوآوری و ایده های جدید بیارن بازی با کله میاد پایین این سری

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
با شماره دوم خیلی حال کردم، واقعا یک اسنایپر به تمام معنا بود اما نسخه سوم بشدت نا امیدم کرد از بس خسته کننده بود برام.
امیدوارم این خوب بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر