بازی F2P و جذاب STRIFE در سبک MOBA

سلام به همگی . اول از همه دوستان بازی FREE 2 PLAY هست و open beta و برای همه قابل دسترس دوم اینکه دانلود و اپدیدت بازی بسیار سادست و شما میتوانید از طریق IDM بازی رو DOWNLOAD کنید

سیستم مورد نیاز :

Minimum Requirements:
CPU: Dual Core 2GHz+ (or Single Core 3GHz+)
RAM: 2GB
GPU: ATI/AMD Radeon HD 3600 Series or higher (and whatever the nVidia equivalent is)

Recommended:
CPU: Dual/Quad Core 3GHz+
RAM: 4GB
GPU: ATI/AMD Radeon HD 5000 Series or nVidia equivalent

سایت سازنده :http://strife.com/

لینک مستقیم دانلود بازی با حجم 1.6 GIG http://dl.strife.com/af1dfc2754268375727a3eec1749b27e/StrifeWindows-0.4.0.7.exe

بازی شباهت زیادی به بازی های DOTA 2 و LEAGUE OF LEGEND داره و دوستانی که با این بازی ها اشنایی دارند به راحتی در این بازی پیشرفت میکنند

بازی در حال حاظر شامل 23 champion و 10 pet هست

pet: در کل بازی همراه شماست و نه attack میدهد نه attack میخورد

کارایی pet : هر pet شامل 3 ablity هست که که اولی رو خودتون فعال میکنید و دومی و سومی به صورت passiv هست که بسته به نوع champion pet پت مورد نظر رو انتخاب میکنید و این رو هم بگم که در ابتدا شما 1 pet دارید و باقی مانده pet هارو از طریق بازی بیشتر باز میکنید

map : شامل 3 line و هر line شامل 3 tower هست و در بازی به غیر از کریپ ها در جنگل 2 کریپ قوی هست که به صورت گروهی باید شکستش داد که اولی baldir هست سمت چپ مپ که 300 gold میده و دومی cindara سمت راست مپ که با زدن این creep یک گوریل بزرگ برای push دادن line برای team شما حاظر میشه که میتونید Line مورد نظر رو هم عوض کنید ( زمان بازگشت مجدد baldir 3 min و cindara 5 min )

default.jpg

wall1.jpg

Strife-screenshot-4.png

آخرین ویرایش:

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
این بازیرو یه سال پیش منم گرفتم یه عیب بزرگی که داره بازی سرورeu نداشت به همین خاطر پینگش بالاست الان نمی‌دونم eu اضافه شده؟ ممنون بابت معرفی بازی

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
این بازیرو باdwongate اشتباه گرفتم ل(( بله تاپیک خودشم داره ل((دستش درد نکنه یکی‌ از اعضای اون تاپیک بتا کی‌ داد بهم

blur

کاربر سایت
Mar 8, 2011
204
نام
ابوالفضل
دوستان من ثب نام کردم بازی خوبی اسم اکانتم هم Blur
من دوتا هم بازی مکنم ولی جدیدا دوتا دیگه آیتم نمیده عملا همه دارن الکی بازی میکنن!!! من ده تا لول رفتم بالا از وقتی که قراره ست دراپ بشه ولی تا بحال هیچی نداده قبلا حداقل موقعه لول آپ ی آنکامی ی کام حداقل در میومد الان هیچی
:|
فاتحه بازی رو خوندن
:|

راستی بازی هم پینگ خوبی داره
:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر