بازی CyberPunk 2077 دوباره تاخیر خورد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
طبق اعلام CD Projekt Red، بازی مورد انتظار CyberPunk 2077 تاخیر خورده است و در تاریخ 19 نوامبر عرضه خواهد شد.

بازی Cyberpunk 2077

این استودیو با انتشار پستی در شبکه‌های اجتماعی این خبر را منتشر کرده است و دلیل آن را آماده نبودن بازی در موعد مقرر اعلام کرده‌اند. این بازی قرار بود در ماه آپریل عرضه شود اما سی دی پراجکت انتشار بازی را تا سپتامبر به تعویق انداخت و حالا دوباره تا نوامبر تاخیر خورده است.

در بخشی از بیانیه آقای Adam Badowski، رییس استودیو CD Projekt Red، آمده است که:
آن‌هایی که با روش بازی‌سازی ما آشنا هستند، میدانند که وقتی چیزی آماده نباشد آن را عرضه نمی‌کنیم.
هدف ما این است که Cyberpunk 2077 بازی باشد که تا سال‌ها در کنارتان بماند. در آخر امیدواریم شما درک کنید چرا ما این کار را انجام دادیم.
همچنین این استودیو تایید کرده است که زمان بیشتری برای رفع مشکلات و باگ‌های بازی نیاز داشته‌اند.

این تاخیر برای همه بسیار ناامیدکننده است اما اگر میخواهید بیشتر با دنیای بازی آشنا شوید باید تا رویداد Night City Wire در تاریخ بیست و پنجم June صبر کنید.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ 29 آبان برای Xbox One، PS4، PS5، PC و Xbox Series X عرضه خواهد شد. این بازی از سرویس Smart Delivery بر روی کنسول‌ Xbox Series X پشتیبانی خواهد کرد.

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
پیشنهاد بنده به CD Projekt Red اینه که نسخه‌های این نسل رو کلهم کنسل کنن و بگن غلط کردیم و فقط پی‌سی و نسل بعد داریم! :D
البته شاید هم ربطی به کنسول‌ها نداشته باشه، ولی حس می‌کنم این سخت‌افزارها یه ذره برای بروبچ مشکل‌ساز شده و هی تأخیر میندازن تا آخرش برسیم به نسل بعد. دیگه نوامبر زمانی هست که احتمالاً کنسول‌های بعدی از راه می‌رسن و این‌طوری سازنده‌های بازی هم می‌تونن وسط هیاهوی نسل بعد نسخه‌ی تر و تمیز Cyberpunk 2077 رو روی PS5 و XSX تحویل بدن و مشکلات احتمالی نسخه‌های PS4 و X1 زیر سایه‌ی اونا میره. :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
حالا 2 ماه تاخیر خیلی هم بد نیست، مشکل بزرگتر مارکتینگ و نحوه نشون دادن اطلاعات به ملت هست.
از نمایش های پارسال بازی تا الان هیچی از بازی نشون ندادن و یه دفعه بازی تاخیر خورد تا سپتامبر، اگه از بازی نمایش های بهتر و بیشتری دیده بودیم ادم میگفت خوب اشکال نداره بازی خیلی خوب به نظر میرسه و ...
الان هم همون اش و همون کاسه، هنوز از بازی چیزی ندیدیم و یه تاخیر دیگه...
نمایش هفته بعد بازی خیلی خیلی مهمه الان، یجورایی باید بدون نقص و عالی باشه.

من توی تاپیک خود بازی هم گفتم، بیشتر از خود تاخیر من الان میترسم که باز بخوان لوس بازی در بیارن و چیز خاصی نشون ندن. میدونم که پیش نمایش و... هم توسط سایت ها منتشر میشه ولی من میخوام که پیش نمایش ها همراه با ویدئو باشن، چون بازی rpg هست و کلی حرف از حق انتخاب، راه های مختلف برای انجام ماموریت ها و ... زده میشه.
میخوام پیش نمایش های گیم اسپات و ign از هم متفاوت ولی در عین حال جذاب باشن، نه اینکه نشریات محدود به ویدئو های از قبل ضبط شده توسط cdpr باشن و همه ی پیش نمایش ها شبیه هم باشن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
پیشنهاد بنده به CD Projekt Red اینه که نسخه‌های این نسل رو کلهم کنسل کنن و بگن غلط کردیم و فقط پی‌سی و نسل بعد داریم! :D
البته شاید هم ربطی به کنسول‌ها نداشته باشه، ولی حس می‌کنم این سخت‌افزارها یه ذره برای بروبچ مشکل‌ساز شده و هی تأخیر میندازن تا آخرش برسیم به نسل بعد. دیگه نوامبر زمانی هست که احتمالاً کنسول‌های بعدی از راه می‌رسن و این‌طوری سازنده‌های بازی هم می‌تونن وسط هیاهوی نسل بعد نسخه‌ی تر و تمیز Cyberpunk 2077 رو روی PS5 و XSX تحویل بدن و مشکلات احتمالی نسخه‌های PS4 و X1 زیر سایه‌ی اونا میره. :D
همین چند روز پیش ماکروسافت دوباره در مورد اسمارت دلیوری CP2077 تاکید کرد :

screenshot-news.xbox.com-2020.06.19-00_22_00.png

Xbox Series X: Buy A Game Once and Play the Best Version Across Generations with Smart Delivery - Xbox Wire

خود اینا هزار بار تاکید کردن که نسخه نسل بعدی به لانچ نمیرسه شایعات مشکل داشتن بازی روی کنسول ها مال 4 ماه پیش ـه قطعا اگه خبری میبود باید تا الان ازش رو نمایی میکردن ماکرو هم اون بدج حوشگلش رو تا الان هزار باره چسبونده بود زیر آرم بازی :D ولی میبینیم که تو مقاله معرفی دوباره اسمارت دلیوری که مثلا بعد نمایش سونی قرار بود این قابلیت رو به رخ بکشه کاملا وجود نسخه نسل بعدی رو رد کرده خود ماکرو :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
خیلی دیگه دارن لفتش میدن این همه سال نتونستن باگ بازی پیدا کنن الان تو این چند ماه آخر افتاده یادشون؟ یحتمل میخوان کشش بدن بی افته براز لانچ نسل بلد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
پشت سر CDPR حرف در نیارین این وصله ها بهشون نمی چسبه :D. تاخیر در بازی هم مشکلی نیست دیگه همین TLOUPII خودمون صد دفعه تاخیر خورد یا متروید پرایم 4 کلا کوبیدنش از اول دارن میسازن. پروژه به این عظمت قطعا کار میبره.

تنها انتقادی که دارم اینه که باید بیشتر از بازی و قابلیتهاش نشون میدادن. اگر میتونستن گیم پلی Xone بیس رو هم نشون بدن این شایعات خود بخود از بین میرفت. شایدم به وقت بیشتری برای همینکارا نیاز دارن. در کل من نگرانی ندارم و میدونم کارشون درسته. بازیم میاد و موفق هم خواهد بود

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من بیشتر از تاخیر خود بازی از بی مزه شدن TGA ناراحت شدم! مگه اینکه GoT بخواد یه حرکتی بزنه مارو غافلگیر کنه که اونم مال این حرفا نیست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر