بازی Call of Duty 3 برای قابلیت Backwards Compatibility منتشر شد

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#78.jpg
بار دیگر با افزوده شدن یک بازی کلاسیک از سری محبوب Call of Duty، لیست بازی‌هایی که از قابلیت Backwards Compatibility پشتیبانی می‌کنند گسترش یافت. Call of Duty 3 نخستین بازی از این سری که تماماً توسط استودیوی Treyarch توسعه یافته هم اکنون از طریق قابلیت Backwards Compatibility برای Xbox One در دسترس است. تمام کسانی که این بازی را به صورت دیجیتالی برای کنسول Xbox 360 خریداری کرده‌اند هم‌اکنون می‌توانند آن را برای کنسول Xbox One خود نیز دانلود کنند و به تجربه‌ی دوباره‌ی آن بر روی نسل هشت بپردازند.

قابلیت Backwards Compatibility کنسول Xbox One که از سال گذشته در دسترس قرار گرفت روز به روز محبوب‌تر از گذشته می‌شود. از زمان آغار به کار این سرویس، بازی‌های عرضه شده برای این قابلیت روز به روز گسترش می‌یابد و هم‌اکنون بیش از 200 بازی از نسل قبل قابل بازی هستند.

سری بازی‌های Call of Duty به آرامی در حال راه پیدا کردن به کنسول Xbox One [از طریق قابلیت Backwards Compatibility] هستند. نخست نسخه‌ی Black Ops و پس از آن Call of Duty 2 برای این قابلیت عرضه شد. اخیراً نیز Call of Duty 3 به جمع این بازی‌ها افزوده شده است. طبیعتاً مایکروسافت و اکتیویژن در حال همکاری برای عرضه دیگر نسخه‌های این سری هستند.

Call of Duty 3 شوتری در جریان جنگ جهانی دوم است که بازی‌های قبلی این سری را به یکدیگر متصل می‌کند.

منبع

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
یک مگه واسه 360 منتشر شد؟:neutral::neutral::neutral:

نسخه 1 هم برای pc اومد هم واسه ps3 و xbox 360 اومد
حتی برای N-Gage هم اومد

یه بازی خاص بود , میشه گفت یه تحول یا شایدم تا حدودی انقلاب تو سبک بازیا fps بود , یادمه وقتی اومد خیلی سر و صدا کرد و نمره ها بالایی گرفت
هنوز یادمه کاور بازی دیدم خیلی حال کردم

نسخه Call of Duty: Finest Hour ام خیلی سخت بود

• Like
Reactions: wii baz

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
نسخه 1 هم برای pc اومد هم واسه ps3 و xbox 360 اومد
حتی برای N-Gage هم اومد

یه بازی خاص بود , میشه گفت یه تحول یا شایدم تا حدودی انقلاب تو سبک بازیا fps بود , یادمه وقتی اومد خیلی سر و صدا کرد و نمره ها بالایی گرفت
هنوز یادمه کاور بازی دیدم خیلی حال کردم

نسخه Call of Duty: Finest Hour ام خیلی سخت بود

الان یادم اومد و یه نسخه ریمستر دادن به اسم Call Of Duty Classic و فقط هم به صورت دیجیتالی اومد!

• Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
اوایل نسل بود برا 360 اومد بازیش کردم اون موقع گرافیکش حرف نداشت و ازش لذت زیادی بردم

نسخه ای که خیلی حال کردم Call of Duty: World at War بود
واقعا یه شاهکار بود روی pc بازی کردم روی ps2 و wii و xbox 360 هم بازی کردم

• Like
Reactions: bayern_vahid

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
کسی نسخه اول با pc بازی کرده باگ نداشته؟؟؟؟

منظورت از باگ چیه؟

کلا همه بازی ها باگ داشتن و دارن و خواهند داشت ولی اگه منظورت از باگ چیزی که نشه بازی کرد نه تو نسخه ای که من بازی کردم مشکلی نداشت و چند باری هم اون زمان بردم آخرش

• Like
Reactions: bazicon

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
منظورت از باگ چیه؟

کلا همه بازی ها باگ داشتن و دارن و خواهند داشت ولی اگه منظورت از باگ چیزی که نشه بازی کرد نه تو نسخه ای که من بازی کردم مشکلی نداشت و چند باری هم اون زمان بردم آخرش
یعنی بازی من مشکل داشت یه مرحلش رد نمیشد همینجوری نازی از در دیوار میریخت دنبال اون ستاره تو نقشه میرفتم فقط یه ماشین گان بود هر چی میکشتی تموم نمیشد

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
یعنی بازی من مشکل داشت یه مرحلش رد نمیشد همینجوری نازی از در دیوار میریخت دنبال اون ستاره تو نقشه میرفتم فقط یه ماشین گان بود هر چی میکشتی تموم نمیشد

شاید باید یه کاری میکردی و انجام ندادی و دقیق یادم نیست ولی من بدون مشکل بردم آخرش

• Like
Reactions: jhoobin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر