بازی Battlefield 4 پشت درهای بسته نشان داده شده است

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بازی BF4 فعلا وجود خارجی ندارد ولی EA این بازی را پشت درهای بسته نمایش داده است.

battlefield-31.jpg

Paul Raines، از GameStop در صفحه رسمی تویتر خود می گوید: " من امروز برای دیدن BF4 رفتم و فقط می توانم این را بگویم که بازی فوق العادست! از EA هم باید به دلیل این کار مخفی و زیرچشمی، تشکر کرد. واقعا صبر کردن برای این عنوان برای همه طاقت فرساست. "

tweet مربوطه پاک نشده و تویتر EA هم آن را تایید کرده است، طوری که هردو شرکت می توانستند به راحتی همه اطلاعات در این مورد را حذف کنند. BF4 یا Battle Field جدید، یکی از اسرارهای باز است که EA هر ساله در مورد برنامه های خود برای انتشار عنوان جدید از این بازی شوتر درنظر گرفته است.

واقعا یکی از سوالاتی که در ذهن همگان از سوی DICE هست این است که این بازی هنگام عرضه با چه سخت افزاری قابل اجرا خواهد بود؛ EA اعتراف کرده است که بازی های Battle Field 4 و FIFA در گزارش مالی اخیر برای کنسول های نسل بعدی در حال ساخت می باشد.

برخی از سردرگمی هایی که در این مورد هست این است که نسخه جدید این بازی بنا به گفته های اخیر EA در گزارش مالی اش، انتظار می رود در سال آینده روانه بازار شود. این یعنی سال مالی 2014؛ می تواند هر تاریخی از مارچ 2013 به بعد در زمانی از تقویم عرضه بازی های EA در سال مالی آینده اش باشد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
Dice هيچ وقت همچين كاري نميكنه:dولي بيشتر ١٢v١٢ انتظار نداشته باشيد چون فكر نكنم تو اين نسل امكان پذير باشه
الان داری ناسزا میگی عزیزم. 12 به 12 چیه؟
حداقل 16 به 16 هست.اینو مطمئن باش.بیشتر از 64 هم که امکان نداره چون باید مپها گنده تر شن که نباید بشه چون همینجوریش ما تو بعضیاشون گم میشیم چه برسه به اونموقع

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
الان داری ناسزا میگی عزیزم. 12 به 12 چیه؟
حداقل 16 به 16 هست.اینو مطمئن باش.بیشتر از 64 هم که امکان نداره چون باید مپها گنده تر شن که نباید بشه چون همینجوریش ما تو بعضیاشون گم میشیم چه برسه به اونموقع
چي ميگي عزيزم!؟من درباره ي pc حرف زدم؟:-/
كنسول BF3 و BFBC2 2 ٢٤ نفره بودند پس توقع نداشته باش BF4 بيشتر از اين بشه ، حالا شايد ٣٢ نفره بشه كه احتمالش خيلي كمه!!!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
چي ميگي عزيزم!؟من درباره ي pc حرف زدم؟:-/
كنسول BF3 و BFBC2 2 ٢٤ نفره بودند پس توقع نداشته باش BF4 بيشتر از اين بشه ، حالا شايد ٣٢ نفره بشه كه احتمالش خيلي كمه!!!
یعنی bf4 هم قراره برای این نسل بیاد؟:((:-& من امیدوارم بود برا نسل بعد باشه با مپ های 64vs64

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
راست می گه نیمو

فقط یه Expolsive هم آزاد کنن تو مپش دیگه فقط یه mortar کمه هر جای مپ بزنی میمرن !

اصلا کدوم سیستمی میخواد بکشه هر کدوم از اینا یه نارنجک ول بدن کل سیستم میاد پایین کسنول که جای خود دارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر