بازی های آینده EA همه از Microtransactions استفاده می کنند

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
elecarts610.jpg

در یک کنفرانس، مدیر Electronic Arts CFO بلیک جورگنسن (Blake Jorgensen) گفت که این شرکت در نظر دارد microtransactions را در تمامی عناوین آینده ادغام کند.

جورگنسن در Morgan Stanley Technology، رسانه ها و یک کنفرانس خبری گفت:
” ما در حال وارد کردن چیزهایی در داخل بازی ها همانند: توانایی پرداخت برای چیزهایی در طول راه، یا طی کردن یک مرحله بالاتر برای خرید کاراکتر جدید، خرید کامیون، اسلحه و هرآنچه می خواهید هستیم؛ بنابراین مصرف کنندگان از این راه کسب و کار لذت می برند و استقبال زیادی خواهند کرد. ”

گیمرها ” لذت می برند و استقبال می کنند “. این رویکرد ممکن است برای برخی ها اتفاق نیافتد، ولی با توجه به نگرش گیمرها به سمت EA،microtransactions اعلام نیت خود را به طوری پرهیاهو و تعجب آور ابراز کرد.

Microtransactions ممکن است سود آور باشد، اما چگونگی اجرای جهانی این ایده به حسن نیت مشتریان EA بستگی دارد.

منبع خبری

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
Ea توي Co op mass effect و dead space تقريبا همين كار رو كرده! يا BFBC 2 و BF3 كه ميشد كلاس هاشو خريد و انلاك كرد.
اين حركتشون واقعا مسخره هست ، مخصوصا توي مالتي پلاير.
آره دیگه واقعا مسخره بود یکی مثل ماها مثل مرد رنک آپ میکرد بعد یکی پول میداد کیت هارو میخرید !

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستانی که مثل من از متن خبر چیزی متوجه نشدن :
At the Morgan Stanley Technology, Media, and Telecom Conference, Jorgensen said: "We're building into all of our games the ability to pay for things along the way, either to get to a higher level to buy a new character, to buy a truck, a gun, whatever it might be, and consumers are enjoying and embracing that way of the business."

به طور کلی Microtransactions یعنی اینکه شما میتونید بجای تلاش و باز کردن رنک های بالاتر، سلاح ها و امکانات جدید و ..... از اول بازی اونا رو با پول خودتون بخرید. مثلا امکان داره توی یه بازی شما رنکتون 30 باشه و یه نفر دیگه هم رنکش 10 ولی اونی که رنکش 10 ـه امکانات جدیدتری نسبت به شما داشته باشه. چرا ؟ چون با پول خودش اومده امکانات و لوازم رنک های بالاتر ( 60 ، 70 ) رو برای خودش خریده و داره ازشون استفاده میکنه.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba

به طور کلی Microtransactions یعنی اینکه شما میتونید بجای تلاش و باز کردن رنک های بالاتر، سلاح ها و امکانات جدید و ..... از اول بازی اونا رو با پول خودتون بخرید. مثلا امکان داره توی یه بازی شما رنکتون 30 باشه و یه نفر دیگه هم رنکش 10 ولی اونی که رنکش 10 ـه امکانات جدیدتری نسبت به شما داشته باشه. چرا ؟ چون با پول خودش اومده امکانات و لوازم رنک های بالاتر ( 60 ، 70 ) رو برای خودش خریده و داره ازشون استفاده میکنه.

اگه منظور شما ترجمه ی من بود که من همونجور که نوشته ترجمه کردم و تا جایی که تونستم سعی کردم مطلب رو ساده تر به خواننده برسونم.
اگه هم متن اصلی هست که درست می فرمایید چون توضیح کاملی دربارش ننوشته.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اگه منظور شما ترجمه ی من بود که من همونجور که نوشته ترجمه کردم و تا جایی که تونستم سعی کردم مطلب رو ساده تر به خواننده برسونم.
اگه هم متن اصلی هست که درست می فرمایید چون توضیح کاملی دربارش ننوشته.
دوست عزیز، من متنی که شما نوشتی رو خوندم و حقیقتا چیزی ازش نفهمیدم. بخاطر همین گفتم این تیکه رو بزارم که هرکی از متن شما سر در نیاورد از این طریق بفهمه که جریان چی بوده.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
دوست عزیز، من متنی که شما نوشتی رو خوندم و حقیقتا چیزی ازش نفهمیدم. بخاطر همین گفتم این تیکه رو بزارم که هرکی از متن شما سر در نیاورد از این طریق بفهمه که جریان چی بوده.

خب اگه شما می تونید چیزی متفاوت با ترجمه ی من اما بدون تغییر در متن اصلی ارائه بدید بفرمایید.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

راستی اینم عرض کنم که Microtransactions داریم تا Microtransactions ! کمپانی منفور EA بازیهاش اینطوری هست ولی بازی Path of Exile رو چک کنید چه Microtransactions های نازی داره ولی اصلا برتری خاصی نسبت به بقیه که دارن زحمت میکشن بهت نمیده . مثلا Lightening Skill رو انیمشنش رو عوض میکنن میفروشن - افکتهای خاصی به آیتم ها میدن (مثلا یه علامت خاص رو آرمور) - پت : که عملا فقط همراهی میکنه و هیچکار دیگه ای نمیکنه و ... .
EA فقط برای پول این کار رو میکنه و اینم بگن EA کار درستی رو میکنه - تا وقتی که میلیون ها نوب توی آمریکا و اروپا هستن که تنشون نمیاد 2 تا کار اضافه انجام بدن تا یه چیزی به دست بیارن و هی نق میزنن که اینو و اونو میخوان وقتی هم میزارن برای فروش راحت دهنشونو مبیندن بعد میگن مامی دَدی آی نید یور کردیت کارد :d اونا هم که نمیخوان روی حرف فرزند عزیزشون حرفی زده باشن میگن بزار هر چی میخواد بخره .
گیمر ها دیگه گیمر نیست و اگرٍ EA اینکار ها رو نکنه میخواد با 4 تا پایریت مثل ما کمپانی رو سر پا نگه داره ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر