بازی جدید Naughty Dog احتمالا یک اثر در سبک فانتزی قرون وسطی خواهد بود

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
یکی از کانسپت آرتیست‌های ارشد استودیو ناتی‌داگ در صفحه‌ی ArtStation خود کاسنپ‌آرتی را تحت عنوان “تحت تاثییر از عنوان آینده‌ی استودیو، میدونید که دارم در مورد چی حرف میزنم...» منتشر کرده است:

9CDB3E21-9A5C-4AA4-B5E4-9639CFC3EDAD.jpeg

بنظر می‌رسد ناتی‌داگ با ساخت عنوان آینده‌ی خود به سراغ یک اثر با ستینگ فانتزی در دوره‌ی قرون وسطی رفته است!

Last edited by a moderator:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
تاپیک دوباره باز شد.
خبر بنظر درسته و این هم صفحه Artstation این طراح که طرح هارو در دو ماه پیش قرار داده بوده.

https://www.artstation.com/artwork/5XP2EO

پ.ن. 8->
پ.ن.۲ در صفحه همین دوستمون چندتا طرح دیگه توی این حال و هوا هست. دوتاشون هم حول کاراکتری به نام niobe عه...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
یه فول RPG بدن، کَل استودیوهای اون سمت رو بخوابونند جذاب میشه:-"
گرچه نن بازی خطی رو بیشتر میپسندم:D همچنان خطی بسازن پیلیز:-"

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
با این که شخصا به شدت منتظر پارت 3 لست هستم و هنوزم امیدوارم ناتی اول لست 3 رو بده بعد ایپی جدید. ولی امیدوارم اگه این خبر حقیقت داشته باش با توجه به داستان سرایی استادانه ناتی داگ سبک بازی اکشن ادونچر باش با محیط خطی یا نهایت سندباکس. نه سبک rpg و محیط open world.(اگه قرار بر استفاده از المان های rpg باش امیدوارم مثل horizon یا گاد در سطح خفیف باش مثل همون ارتقای تجهیزات و ترکیب کمبوها و بخش اکشن ادونچری بازی بیشتر بچربه)

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
این شایعه کلا از روی هوا پیداش شد، ایشون اگه به همین راحتی بازی بعدی استودیو رو لو میداد تا الان نینجاهای سونی شتکش کرده بودن!:D هرچند همون اول هم هیچ اشاره ای به بازی جدید ناتی داگ نشده بود، اما آرتیستی که عارف @Prince78 لینکش رو گذاشته توضیحاتش رو آپدیت کرده تا ملت اشتباه متوجه نشن:
The Women of North
Inspire from new game call "Assassin's Creed Valhalla". You know what I'm talking about...
wink
قبل از اون نوشته بود الهام گرفته از یه بازی جدید که خب همچنان بنظرم واضح بود منظورش AC V هست... کلا خبر خاصی نیست با اینکه خیلی از رسانه های بزرگ پوشش دادن اینو. :D

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این شایعه کلا از روی هوا پیداش شد، ایشون اگه به همین راحتی بازی بعدی استودیو رو لو میداد تا الان نینجاهای سونی شتکش کرده بودن!:D هرچند همون اول هم هیچ اشاره ای به بازی جدید ناتی داگ نشده بود، اما آرتیستی که عارف @Prince78 لینکش رو گذاشته توضیحاتش رو آپدیت کرده تا ملت اشتباه متوجه نشن:

قبل از اون نوشته بود الهام گرفته از یه بازی جدید که خب همچنان بنظرم واضح بود منظورش AC V هست... کلا خبر خاصی نیست با اینکه خیلی از رسانه های بزرگ پوشش دادن اینو. :D
اوه من دیشب آخر شب این پیجو دیدم هنوز آپدیت نکرده بود :D

خیلی قضیه awkward میشد اگه واقعیت میداشت :D ولی تصورشم حتی جذابه... دوست دارم یک بازی خطی قرون وسطی یی ببینم :( (دراکمن بود فکر کنم که گفته بود ما به ساخت بازیای خطی ادامه میدیم)
ولی خب از سمت و سوی Nd که بنظرم میخوان رویه هنجان شکنی و کوبندگی رو از پارت ۲ ادامه بدن، خیلی به سرم نمیزنه بتونن با همچین ستینگی کار کنن. ژانر سایبرپانک و فیوچرستیک برام قابل تصور تره :D

• Like
Reactions: Ludens

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من خودم رسما دیوونه یه FPS جدیدم ولی الان با این وضع که اون سمت توی ژانر RPG داره قوی کار می‌کنه و کنسول پلی‌استیشن از بازی‌های بتسدا هم محروم شدن یه بازی RPG توسط بهترین استودیو بازی سازی (فکت)‌ واقعا می‌تونه ورق رو برگردونه.

• Like
Reactions: Majid_Viper

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر