بازی جدید سازندگان «Dark Souls» با نام کامل «Sekiro: Shadows Die Twice» معرفی شد

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
پروژه مرموز «From Software» از زمان معرفی‌اش در «The Game Awards 2017» سوالاتی زیادی را درباره ماهیت این عنوان برای بسیاری از گیمرها و طرفداران این استودیو با استعداد، به دنبال داشته است. به نظر می‌رسد در کنفرانس «E3 2018» مایکروسافت طرفداران بالاخره به جواب سوال خود رسیده باشند. به طور رسمی در این کنفرانس از این پروژه با نام «Sekiro: Shadows Die Twice» رونمایی شد.

Capture11111-1024x548.jpg

کارگردانی این عنوان را آقای «Hidetaka Miyazaki» بر عهده دارند و وظیفه نشر این عنوان بر عهده «Activision» است.

این عنوان برای انتشار در اوایل سال 2019 برای Xbox One و PS4 و PC در نظر گرفته شده است.

به شخصه برای این پروژه بسیار هیجان زده هستم، این‌که میازاکی بر روی این عنوان کار می‌کند، بدون شک این عنوان را تبدیل به یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2019 برای من و حتی برای بسیاری از گیمرها، می‌کند.

منبع: GameSpot

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
من هم بیصبرانه منتظرش میمونم.مخصوصا که خود میازاکی روش کار میکنه.جالبه تم ژاپنی هم داره.واقعا برای یه مازوخیست هیچ چیز بهتر از یه فایت با یه باس سادیستیک ارزش نداره:D .پس مشخص شد اون بازی که پارسال نشون دادن همین بود و ربطی به tenchu نداشت.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر