بازی بعدی David Cage نیز در حال ساخت است.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
998
نام
توری | مسیح
David Cage رئیس استودیو Quantic Dream اعلام کرد که ساخت سه بازی بعد از Beyond: Two Souls را از الان در نظر دارد، و اینکه یکی از این بازی ها در حال حاضر در دست ساخت است.او در مصاحبه ای با GamesIndustry International میگوید: فکر میکنم من ایده های سه بازی بعدی خودم رو تو ذهنم دارم. هرچند که در حال حاضر تمام تمرکزم روی Beyond: Two Souls هست اما میدونم که بعد از اون قراره چیکار کنم، چون بازی بعدی در حال حاضر در دست ساخت هستش. همچنین میدونم که قراره بعد از این بازی، و احتمالا بازی بعدی ـش چه طرحی پیاده کنم. این خیلی عالیه چون در واقع بیشتر از اون چیزی که میتونم بسازم ایده دارم!

و اینگونه ادامه میدهد: برای اینکه یه ایده به تکامل برسه و واقعا آماده ی پیاده سازی اون باشیم، وقت نیاز هستش. اینطوری نیست که من ساخت Beyond رو تموم کنم و بعد بگم اوه خدای من، حالا قراره چیکار کنم؟ نه، این ایده ها چیزایی هستن که از خیلی وقت پیش رشد کردن و این میتونه در پیاده کردن اون ها و ساخت بازی کمک زیادی بکنه.

Cage چیزی از جزئیات پروژه های بعدی خود را فاش نکرد، هرچند با توجه مصاحبه ی کیج در مورد اینکه دنباله های یک بازی چگونه "خلاقیت را از بین میبرند" میتوان حدس زد که این بازی ها دنباله ای بر Beyond: Two Souls نخواهند بود.

Beyond: Two Souls قرار است در ادامه ی سال به طور انحصاری برای پلتفرم PS3 منتشر شود.


منبع
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟