بازی بعدی سری Hitman، نگاه تازه ای به مامور 47 خواهد داشت

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
با اینکه تنها دو هفته از انتشار Hitman: Absolution می گذرد اما استودیو سازنده بازی، IO Interactive (علاوه بر کار کردن بر روی یک بازی کاملا جدید)، در حال تصمیم گیری در مورد قسمت بعدی در مجموعه Hitmam است.

hitman_absolution.jpg

کارگردان Hitman: Absolution، آقای Tore Blystad در مصاحبه با Official Playstation Magazine در مورد قسمت بعدی سری بازی های Hitman گفت ساخت این بازی به استودیو دیگری واگذار خواهد شد و مسیر بازی هایی همچون Call of Duty را پیش خواهد گرفت:

"وقتی شما یک سری بازی بزرگ دارید، ساختن حتی یک بازی هم سخت است. بنابرین باید در موازات ساخت یک بازی، بازی دیگر را بسازید. شباهت هایی بین این سری و سری فیلم های بزرگی مانند Aliens که در هر شماره تغییرات زیادی را به خود می بینند، وجود دارد. ما می خواهیم نگاهی متفاوت به مامور 47 داشته باشیم."

وی افزود:

"در این روش ساخت بازی، با مشکل های زیاد و بنیادینی رو به رو خواهیم شد، که تاثیر زیادی بر روی بازی دارند. برای مثال اگر یک قسمت از گیم پلی را تغییر دهید، ممکن است تمام گیم پلی تغییر کند."

با این حال Blystad عقیده دارد این تغییرات به اعتبار این سری لطمه نمی زند، زیرا که IO Interactive و Squer Enix در تمام مدت ساخت بازی با هم در ارتباط خواهند بود:

"صحبت هایی بین ما و Squer Enix در حال انجام است و می توان گفت که برای اولین بار سری Hitman در خارج از IO Interactive ساخته خواهد شد. البته ما این سری را در دستان یک استودیو قابل اعتماد قرار می دهیم و چند تن از کارکنان ارشد و اصلی IO Interactive بر روی بازی نظارت خواهند داشت."

منبع

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
فقط جان مادرتون رو هر دستگاهي كه خودتون دوست داريد منتشرش كنيد فرداي روزگار دوباره زديد تو جاده خاكي نيايد بگيد فلان كنسول مارو محدود كرد وگرنه ما يه چيزي در حد Hobbit ميساختيم.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
استودیو سازنده بازی، IO Interactive، در حال ساخت قسمت بعدی در مجموعه Hitmam است.
مرتضی جان این قسمت رو درست کن. گفته IO Interactive در مورد قسمت بعدی صحبت میکنه.
همونطور که خودت تو ادامه هم نوشتی بازی توسط استودیوی دیگه ای ساخته میشه.
ما این سری را در دستان یک استودیو قابل اعتماد قرار می دهیم
امیدوارم این استودیوی جدید واقعا قابل اعتماد باشه و این نگاه تازه کلا سبک بازی رو عوض نکنه و گند نزنه چون این جمله:
مسیر بازی هایی همچون Call of Duty را پیش خواهد گرفت
به هیچ عنوان امیدوار کننده نیست. :|

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
مرتضی جان این قسمت رو درست کن. گفته IO Interactive در مورد قسمت بعدی صحبت میکنه.
همونطور که خودت تو ادامه هم نوشتی بازی توسط استودیوی دیگه ای ساخته میشه.

مرسی. ویرایش شد. فقط "صحبت کردن" یه جورایی به متن نمی خورد، "تصمیم گیری" فکر کنم بهتره. :)
به هیچ عنوان امیدوار کننده نیست.

منظورشون اینه که هر قسمت به یه استودیو ی دیگه واگذار میشه، مثل Call of Duty. :D

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
به هیچ عنوان امیدوار کننده نیست. :|
منظورش از این جمله اشاره به ساخت CoD توسط دو تا استودیو (Treyarch و Infinity Ward) بوده، نگران کننده نیست:d

Square Enix Montreal یه استودیو تازه تاسیسه که همین امسال کارشُ شروع کرده و رییس استودیو هم Lee Singletonـه که سه سال رییس Square Enix London بوده. همزمان با تاسیس این استودیو (که 150 تا ظرفیت شغلی داره) ، اسکوئر انیکس Eidos Montreal (سازنده DX HR) رو هم با اضافه کردن 100 نفر دیگه گسترش داده.

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
منظورشون اینه که هر قسمت به یه استودیو ی دیگه واگذار میشه، مثل Call of Duty. :D
منظورش از این جمله اشاره به ساخت CoD توسط دو تا استودیو (Treyarch و Infinity Ward) بوده، نگران کننده نیست:d
میدونم منظورش 2تا استودیو بوده (تو متن اصلی خبر Cyclical Format رو دیدم)، ولی هم میترسم سالی یه نسخه بشه و هم قضیه ی 2تا شدن آشپز. :|:D
البته همونطور که قبلا تو تاپیک بازی گفته بودم به SE و IO اعتماد دارم میدونم از کیفیت بازی مطمئن هستن، اگر به استودیوی جدید اعتماد کردن پس لابد میدونن پتانسیلش رو داره.;)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
متن خبر ناقصه
جالب اینکه دو تا چیز خیلی مهم تو خبر تایید شده ولی هیچ کدوم توی ترجمه نیست
یکی اینکه بازی بعدی این سری در حال ساخته ( احتمالا مدت زیادی هم از شروع ساختش گذشته) توسط استدیو Square-Enix Montreal
و اینکه IO سراغ یه IP جدید رفته که هیچ اطلاعی فعلا ازش نیست

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
این نسخه اخیر که فوق العاده بود و یه HITMAN کاملا اصیل بود و از همین حالا هم منتظر نسخه بعدی بشدت میمونیم .

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این رو که خیلی وقت پیش هم اعلام کرده بودن که Eidos Montreal داره روی یه هیتمن جدید کار میکنه!!
کاش یه اطلاعاتی از Thief 4 بیرون میدادن!!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
متن خبر ناقصه
جالب اینکه دو تا چیز خیلی مهم تو خبر تایید شده ولی هیچ کدوم توی ترجمه نیست
یکی اینکه بازی بعدی این سری در حال ساخته ( احتمالا مدت زیادی هم از شروع ساختش گذشته) توسط استدیو Square-Enix Montreal
و اینکه IO سراغ یه IP جدید رفته که هیچ اطلاعی فعلا ازش نیست

معذرت می خوام که خبر ناقص به دست شما رسیده. ویرایش اش کردم. البته فکر می کنم اینکه بازی جدیدی از این سری در حال ساخته کاملا واضح و مبرهن باشه. اما در مورد اینکه IO در حال کار بر روی یک بازی جدیده، درسته من فراموش کردم که این مورد رو ترجمه کنم.
البته امیدوارم یکم به من حق بدین، وقتی متن خبر طولانیه، احتمال داره همچین مشکلاتی پیش بیاد. بازم عذر می خوام که خبر رو ناقص ترجمه کردم. :)

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
یه مقدار نچسبه این بازی. میگیری چی میگم؟ خشکه :D.
خداییش بخوایم بگیم اره ، سری HITMAN هیچوقت یه بازی روون و نرم نبوده و طرفدار های خیلی خیلی خاص خودش رو داره و بیشتر هم بخاطر همون سلیقه هست ! البته گیم پلی بازی خداییش خیلی منحصر بفرد هست ولی در کل اره بازی نیست که با همه راه بیاد و خیلی سلیقه ای و بقولی خشک هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر