بازی ایرانی what happend جولای امسال عرضه میشود

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین

whathappened_left-banner-2-1200x1527.jpg

what happend یک بازی روانشناختی است که بازیکن را در موقعیتی بی ثبات و عجیب و غریب قرار می دهد و او را مجبور می کند تا با غلبه بر توهمات ذهن Stiles به راه خود ادامه دهد. گیم پلی بازی با سایه برداشتن از گذشته تاریک Stiles پیشرفت می کند و مقصد نهایی او قابل لمس تر می شود. What Happened شما را به درون راهروهای زخمی و خسته روح Stiles می کشد و شما را دعوت به مقابله با نیروهای نور و تاریکی، عقل و جنون، اراده و سرنوشت می کند تا بتوانید در کابوس های وحشتناک ذهن او دوام بیاورید.
با جستجو در لایه های این داستان، می توانید معمای ذهن Stiles را حل کنید. فقط پس از آن می توانید What Happened را درک کنید. نور ها را تغییر دهید، معابر را پیدا کنید، از اتاق ها گذر کنید و از تاریکی فرار کنید، نزدیک ترین دوستان خود را به دشمن و عشق خود را به نفرت تبدیل کنید. در یک مبارزه مداوم بین مرگ و زندگی ، بین قلب و ذهن خود بجنگید و سپس ببازید. سایه و نور را یکجا به آغوش بکشید و جهان را سیاه و سفید ببینید. فقط با نگاه کردن به جهان از طریق چشمان آنها می توانید وضعیت آن ها را درک کنید.
سیستم مورد نیاز بازی نیز مشخص شده است.و قرار است در تاریخی نامشخص به کنسولها و vr نیز راه پیدا کند.
سازنده این بازی استودیوی ایرانی genius slackers است که وظیفه نشر آن را استودیوی سورنا بر عهده دارد که قررار است امسال دو عنوان unsight و desolation point را نیز عرضه کند.

way_gif.gif
2020-05-08_15-08-46.png

اینم تریلر بازی

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
اینکه ایران بازار نداره.یه حرف بی معنیه
چند وقت پیش یه مطلب نوشتم که دوستان قفلش کردن
View attachment 160276

چون عکسها رو سرورآپلود عکس قرار گرفته بود.عکسهاش حذف شده ولی ماحصلش این شد
بازی ارجینال برایpc بخریم یا نه؟
با وجود مشکلات ارزی،بازار ایران رو میبینید.پس اینکه ایران بازاری نداره،از پایه غلطه و نکته بعد،هزینه یک زیرنویس مگه چقدر میشه.دو تا مترجم بگیری ظرف یه هفته میتونه اینو ترجمه کنه.
الان این همه بازی تو ایران،داره زیرنویس فارسی میخورهو استقبال هم برا خرید زیرنویس فارسی شده که اینها به کارشون ادامه میدن.
یعنی برگشت پول به اندازه ساخت یه زیرنویس هم نمیداد.این حرف که ایران بازار نداره، اشتباهه.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من اول که فهمیدم زیرنویس فارسی نداره و اسم (بازی ایرانی) رو یدک میکشه عصبانی شدم ولی الان که با خودم فکر میکنم اگه منم این همه زحمت میکشیدم و یه بازی میساختم هیچوقت تو بازار ایران منتشرش نمیکردم که آخرم کارم به دادگاه بکشه بخاطر چیزی که بهش علاقه دارم!
دمشون گرم.

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود
این آمار از کجا اومده؟:D استیم اصلا بن تو ایران آماری نیست ازش بعد ۱۰۴ هزار! اکانت فعال تو ایران داره که همه متوسط ۹ تا بازی خریدن؟:D
حالا این امار 104 هزار رو نمیدونم ولی تعداد بازیهای خریداری شده رو می تونم بگم میانگینش خیلی بیشتر از این حرف هاست.
میشناسم خیلیا رو تو ایران که بالای 200، 300 تا بازی دارن.
اگه 5،000 نفر اینطوری ایرانی تو استیم داشته باشیم که مطمئنا داریم، خودشون کلی میانگین امار کشور رو میبرن بالا. از همین بچه های بازی سنتر که من تا حدودی میشناسمشون هستن کسانی که لایبراری غنی و پرباری دارن.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
یا خود Phil Spencer بیاد بگه کنفرانس امسالش دارند زیر نویس فارسی دارند اضافه می‌کنند (حالا این آخری رو نمیدونم آخر اضافه کردند یا نه).

البته اسپنسر نگفته بود و حرف گرینبرگ بود که مسئول مارکتینگ بخش اکس باکس هست و بله در حال حاضر اضافه شده زیرنویس فارسی به ویدئو شوکیس تو پیج یوتیوب اکس باکس .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
این آمار از کجا اومده؟:D استیم اصلا بن تو ایران آماری نیست ازش بعد ۱۰۴ هزار! اکانت فعال تو ایران داره که همه متوسط ۹ تا بازی خریدن؟:D
از steamspy :D
بر اساس ایپی ورودی محاسبه میکرده. آمار همه کشورها رو اونموقع میداد.تعداد خرید رو زده بود که با تقسیم متوسط دادم.اوکی

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
از steamspy :D
بر اساس ایپی ورودی محاسبه میکرده. آمار همه کشورها رو اونموقع میداد.تعداد خرید رو زده بود که با تقسیم متوسط دادم.اوکی
آیپی ورودی مگه همینجوری دست همست که بیای راحت آمارش دربیاری؟ اگه vpn زده باشی که حتی خود استیمم نمیفهم( اگه دیگه خیلی پیشرفته باشه فقط میفهمه vpn زدی) چجوری یه کراولر فهمیده؟ سوال من این که چجوری کراول کرده که دقیق فهمیده چند نفر یوزر ایران داره. یعنی با توجه به این که کسی کشورش ایران نزده چجوری این آمار داده.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
آیپی ورودی مگه همینجوری دست همست که بیای راحت آمارش دربیاری؟ اگه vpn زده باشی که حتی خود استیمم نمیفهم( اگه دیگه خیلی پیشرفته باشه فقط میفهمه vpn زدی) چجوری یه کراولر فهمیده؟ سوال من این که چجوری کراول کرده که دقیق فهمیده چند نفر یوزر ایران داره. یعنی با توجه به این که کسی کشورش ایران نزده چجوری این آمار داده.
اینو بر اون اساس که با ایپی ایران وارد بازی شده محاسبه کردن،پس نرخ بیشتر از این بوده وتو همون مطلب هم گفتیم. حالا با همین آمار کمتر هم،ایران از خیلی از کشورهای دیگر بهتر عمل کرده.
پس ایران بی بازار نیست.الان کل مطلب همین بود.دیدی پس ایران بی بازار نبوده.الان که دیدم به نظر اون آمارها رو برداشته. قبلا آمار فروش هم دقیق میزد.
در مجموع فحوای مطلب اینه،ایران به نسبت کشورهای اطرافش که ریجن دارن،خوب کاربر داره تو استیم.

• Like
Reactions: omid0

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
اینو بر اون اساس که با ایپی ایران وارد بازی شده محاسبه کردن،پس نرخ بیشتر از این بوده وتو همون مطلب هم گفتیم. حالا با همین آمار کمتر هم،ایران از خیلی از کشورهای دیگر بهتر عمل کرده.
پس ایران بی بازار نیست.الان کل مطلب همین بود.دیدی پس ایران بی بازار نبوده.الان که دیدم به نظر اون آمارها رو برداشته. قبلا آمار فروش هم دقیق میزد.
در مجموع فحوای مطلب اینه،ایران به نسبت کشورهای اطرافش که ریجن دارن،خوب کاربر داره تو استیم.
نه متوجه میشم منظور شما چی بوده دارم اعتبار آمار زیر سوال میبرم :D آیپی که از ایران وارد سایت شده که دست یه کراولر نمیتونه قرار بگیره که :D دست خود استیم. این عزیز احتمالا رفته اطلاعات کاربر ها رو کراول کرده بعد با توجه به کشوری که زدن آمار داده. دو حالت داره یا اون موقع میشد کشور ایران انتخاب کرد یا نمیشده که در حالت اول درست آمار در حالت دوم قطعا اشتباه.
و در کل یه مقدار با توجه به وضعیت کپی رایت تو ایران و تعداد کاربر هایی که بازی از استیم میخرن تو ایران خیلی شک برانگیز آمار.

• Like
Reactions: rahyarpaul

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
دوستان با بهانه ها آشنا شدم!
اگر زیرنویس نداره میگید چرا نداره!
اگر راهکار ارائه بشه میگید ایران بازار نداره!
خودم وارد دنیای بازیسازی شدم و میدونم مشکلات رو!
اگر بخوایم برای هرکاری بهانه جور کنیم هیچ تحولی ایجاد نمییشه.
به شخصه برای این تغییر ۱۰۰ درصد تلاشم رو میکنم و به امید خدا! چند سال دیگه.....

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
نه متوجه میشم منظور شما چی بوده دارم اعتبار آمار زیر سوال میبرم :D آیپی که از ایران وارد سایت شده که دست یه کراولر نمیتونه قرار بگیره که :D دست خود استیم. این عزیز احتمالا رفته اطلاعات کاربر ها رو کراول کرده بعد با توجه به کشوری که زدن آمار داده. دو حالت داره یا اون موقع میشد کشور ایران انتخاب کرد یا نمیشده که در حالت اول درست آمار در حالت دوم قطعا اشتباه.
و در کل یه مقدار با توجه به وضعیت کپی رایت تو ایران و تعداد کاربر هایی که بازی از استیم میخرن تو ایران خیلی شک برانگیز آمار.
استیم اسپای توضیح نمیده که چجوری آمار میده.ممکنه واقعا با استیم همکاری ای میکنه ولی پشت پرده هست.دقیقا همون روز اعلام 500 هزاری persona .500 تا شد.قبلا که آمارش رو هزار تایی میداد.
ما با فرض درستیش آمارها رو بررسی کردیم.و الانم یکی از منابع محسوب میشه که دقت خوبی داره.از اینکه چجوری محاسبه کرده بود اطلاعی نیست.
ولی منبعی بود که تو همون زمان دانیل احمد و خیلیا به آماراش استناد میکردن و نرخ فروش بازی x و y رو باهاش میدادن.
هیچ مدرکی برای تایید و یا رد 100 درصدی این موضوع وجود نداره.پس بنا به اعتباری که داره من قبولش کردم.

• Like
Reactions: omid0

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
ساخت بازی pc و موبایل رو خیلی ها تو ایران انجام میدن ولی توی همه دنیا بازی برای کنسول میسازن ولی کشور ما نمیتونن بازی بسازن که ps1 اجرا کنه!
واقعا چرااااااااااااااااااااااااا!!!!!

• Smile
Reactions: IMANOKA

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
انقدر صور قبیحه دیدی که چشمت ناپاک شده و گناه توی شبکیه و عصب بیناییت مثل آب روان جاریه.

اون تصویر زشت و شرم آور توی بیل‌بورد رو نمی‌بینی؟
خجالت آوره.
:|
مسخره س واقعا
به نظرم این بخشم یه مافیا داره هر کسی رو راه نمیدن
من جای این استدیو بودم خودم هر چی بازی داشتم از روی پلتفرمهای اینها جمع میکردم.
واقعا زور داره کارهای اینا.

• Like
Reactions: Bizhanl

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
ساخت بازی pc و موبایل رو خیلی ها تو ایران انجام میدن ولی توی همه دنیا بازی برای کنسول میسازن ولی کشور ما نمیتونن بازی بسازن که ps1 اجرا کنه!
واقعا چرااااااااااااااااااااااااا!!!!!
چون سونی و مایکروسافت کیت توسعه نمیدن به سازنده هامون :))

• Sad
Reactions: Bizhanl

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر