بازی ایرانی زامبی کشی لمسی ! آماده ی دانلود در مارکت بازار

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

بازی زامبی کشی لمسی ! آماده ی دانلود در مارکت بازار !

زامبی کشی لمسی ! در کافه بازار برای اندروید

این بازی هم اکنون آماده دانلود میباشید (لینک بالا)

بازی Zombie Slasher Touch یک بازی اکشن هیجان انگیز هست که در آن بازیکن نقش شخصی را دارد که با اره زامبی هایی که میخواهد شهر او را بگیرند را میکشد ! در این بازی شما تا میتوانید باید سعی کنید زامبی بکشید تا از شهر خود دفاع کنید !

**** از جمله ویژگی های مهم این بازی ****

یک بازی اکشن با گیم پلی نسبتا متفاوت و جدید به نسبت بازیهای امروزی موبایل.

برخلاف بعضی از بازیهای امروزی که گرافیک محور هستند , در این بازی بیشتر بر روی گیم پلی کار شده , چرا که یکی از مهمترین عوامل موفقیت هر بازی گیم پلی آن بازی هست , گیم پلی یک بازی اگر خوب باشد میتواند باعث شود تا شما از آن بازی لذت ببرید !

کنترل اصلی بازی فقط با لمس کردن صفحه هست ! ( کنترل ساده و بهینه ) ( کنترل بازی برای موبایلها بهینه شده هست)

وجود پاور آپ ها که برای مدت محدود قدرت بازیکن را افزایش میدهد (بمب قوی ! و اره بزرگ !)

6 موج یا Wave دشمن (رفته رفته که از بازی میگذرد هرچه که عدد موج بالاتر میرود بازی کم کم جذاب تر و سخت تر میشود)

4 غول مختلف و بامزه !

خون و خون ریزی !

بازی Endless هست و هدف اصلی بازی رکورد زدن و کسب امتیاز بیشتر هست .

* در نهایت امیدوارم که از زامبی کشی ( یا به عبارتی دیگر قطعه قطعه کردن زامبی ها ) لذت ببرید ! *

تصاویری از این بازی
(بر روی تصاویر کلیک کنید )

باتشکر فراوان

http://cafebazaar.ir/app/com.avatsoft.ZombieSlasherTouch?l=fa

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اگه امکانش هست یه تریلر از بازی بذار, عکساش یه جوریه.

[video=aparat;X1KVQ]http://www.aparat.com/v/X1KVQ[/video]

دیدن ویدیو در آپارات :

بازی موبایل زامبی کشی لمسی ! (آندروید)

دانلود ویدیو :

http://host17.aparat.com//public/us...8/d05cb0e2a17cee80318fcbc6bf494f6e1073045.mp4

از اینکه کیفیت فیلم زیاد مناسب نیست پوزش میطلبم از همگان

باتشکر

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
به نظرم بهتر بود یه نسخه رایگان و مثلا 1 دقیقه ای میذاشتید برای دانلود تا بازی رو تست کنیم و اگر دوست داشتیم بخریم. حالا نمی گم کلا بازی رو رایگان میذاشتید ولی با این گیم پلی توی پست قبلی دیدم به نظرم هزینه 1000 تومن واسه بازی زیاده.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به نظرم بهتر بود یه نسخه رایگان و مثلا 1 دقیقه ای میذاشتید برای دانلود تا بازی رو تست کنیم و اگر دوست داشتیم بخریم. حالا نمی گم کلا بازی رو رایگان میذاشتید ولی با این گیم پلی توی پست قبلی دیدم به نظرم هزینه 1000 تومن واسه بازی زیاده.

نظر شما کاملا محترم هست و حرف شما رو قبول دارم تقریبا و به نظرم درست میگید

از بازی های بعد حتما کاری مشابه چیزی که شما گفتید رو انجام میدهم (مثلا بازی توپ شجاع که تا به الان دو دموی آلفا ازش منتشر شده و به زودی دموی آلفای زبان انگلیسی بازی هم منتشر میشود)

خیلی ممنونم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نظر شما کاملا محترم هست و حرف شما رو قبول دارم تقریبا و به نظرم درست میگید

از بازی های بعد حتما کاری مشابه چیزی که شما گفتید رو انجام میدهم (مثلا بازی توپ شجاع که تا به الان دو دموی آلفا ازش منتشر شده و به زودی دموی آلفای زبان انگلیسی بازی هم منتشر میشود)

خیلی ممنونم
در ضمن من قصدم اصلا زیر سوال بودن زحمات شما نبود. من خودم کارم برنامه نویسی هست و میدونم برای نوشتن یه برنامه و یه پروژه چقدر وقت صرف میشه و چقدر زحمت کشیده میشه و طراحی بازی هم جای خودش رو داره. و زحمات شما هم در جای خودش جای تبریک و تشکر داره. ولی وقتی خروجی کار بیرون میاد باید راجع بهش نظر داد و نقدش کرد. امیدوارم موفق باشید.
مثلا میشد مد Time به بازی اضافه کنید علاوه بر مد Endless یعنی توی مدت محدود کاراکتر بتون مقاومت کنه.
امیدوارم با پشتکاری که دارید موفق بشید

راستی اون دمو های توپ شجاع رو ندیدم. کجا هست؟

و در آخر شما تیمی کار میکنید یا تنهایی؟ اگر تنهایی کار میکنید به نظرم تیمی کار کنید بهتر باشه. بچه های با استعداد زیادی مثل شما توی همین سایت هستن که میتونید با هم یه کار تیمی جالب انجام بدین

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
در ضمن من قصدم اصلا زیر سوال بودن زحمات شما نبود. من خودم کارم برنامه نویسی هست و میدونم برای نوشتن یه برنامه و یه پروژه چقدر وقت صرف میشه و چقدر زحمت کشیده میشه و طراحی بازی هم جای خودش رو داره. و زحمات شما هم در جای خودش جای تبریک و تشکر داره. ولی وقتی خروجی کار بیرون میاد باید راجع بهش نظر داد و نقدش کرد. امیدوارم موفق باشید.
مثلا میشد مد Time به بازی اضافه کنید علاوه بر مد Endless یعنی توی مدت محدود کاراکتر بتون مقاومت کنه.
امیدوارم با پشتکاری که دارید موفق بشید

راستی اون دمو های توپ شجاع رو ندیدم. کجا هست؟

و در آخر شما تیمی کار میکنید یا تنهایی؟ اگر تنهایی کار میکنید به نظرم تیمی کار کنید بهتر باشه. بچه های با استعداد زیادی مثل شما توی همین سایت هستن که میتونید با هم یه کار تیمی جالب انجام بدین

خیلی ممنونم از نظر شما

شما لطف دارید

من تقریبا همه کارهای این بازی و بازی توپ شجاع رو خودم انجام دادم (البته کمک های مهمی هم گرفتم که بدون اونها تا به اینجا هم نمریسیدم)

من اتفاقا احتمال خیلی زیاد به آرتیست نیاز دارم به زودی (دو بعدی یا سه بعدی) و از هر شخصی که بتونه بهم کمک کنه واقعا ممنونم

اگر میتوانید کمی صبر کنید تا دموی جدید بازی توپ شجاع مخصوص جشنواره بازیسازان مستقل ایران رو دانلود کنید (اگر مشکلی پیش نیاید احتمال زیاد تا همین روزها دموی خصوص IGDF میاد )

باتشکر فراوان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر