بازی اندروید مار و پله آکواریومی منتشر شد! ((محصول ایرانی))

Ali_Evil

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 24, 2005
15
نام
علی کسایی
a_84.png

لینک (های) خرید:
خرید بازی از مارکت کافه بازار

با سلام به دوستان عزیزم،

مفتخرم انتشار بازی جدیدمون "مار و پله ی آکواریومی" که برای سیستم عامل اندروید ساخته شده و بتازگی در مارکت های فارسی قرار گرفته رو خدمتتون اعلام کنم.

این بازی حاصل تلاش بنده و سایر همکارانم در استودیو بازی سازی "غول آخر" هست و امیدوارم افتخار داشته باشیم مهمان گوشی ها و تبلت های اندرویدی شما شده و برای دقایقی تفریح و شادی رو بهتون هدیه کنیم.

بطور خلاصه توضیحاتی در مورد بازی خدمتتون عرض می کنم و در صورت تمایل می تونید اطلاعات تکمیلی و لینک های خرید رو در انتهای متن دنبال فرمایید.

snakes-and-ladders-in-aqua-3.jpg

لینک (های) خرید:

به راستی که انسان خوشترین لحظات را در دوران کودکی سپری می کند. انواع بازی ها در آن دوران دلچسب بود و خیلی از آنها را محال است فراموش کنیم. یکی از معروفترین بازی هایی که بدون تردید خیلی از ما آن را تجربه کردیم “مار و پله” نام دارد که این بار توسط شرکت توسعه مجازی کادوس، و استودیو بازی سازی غول آخر، در شکل و فرمی جدید برای گوشی های هوشمند و تبلت های اندرویدی شما تهیه شده است.

تصاویر بازی:
گالری تصاویر

نقد و بررسی ها:
نقد و بررسی تخصصی بازی در وب سایت AppReview

توضیحات تکمیلی:
بازی مار و پله آکواریومی

لینک (های) خرید:

آخرین ویرایش:

Ali_Evil

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 24, 2005
15
نام
علی کسایی
@ GodΩWar

مخلصیم حمید جان. به ما افتخار دادین :bighug:

@ Hamed PC

چشم حامد جان. اگه بتونیم بازخوردهای خوبی از بازیهای تجاریمون بگیریم، حتما ساخت بازی های رایگان رو در دستور کار قرار میدیم.

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
بخریم؟:| لینک دانلودشو بده:d​

تو برنامه بازار هستش ، با قیمت 1000 تومن میتونی بخریش ، زحمت کشیدن واسه ساختنش و این حقشون هست که مزدشم بخوان .

پ.ن : اینو بگم که من واسه این برنامه و بازیای بازار حدودا 10-20 تومن خرج کردم ، اما این بازی کیفیتش از همشون بهتر بوده تا الان ، کاملا مشخصه روش کار زیادی شده .

Ali_Evil

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 24, 2005
15
نام
علی کسایی

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
@ GodΩWar

مخلصیم حمید جان. به ما افتخار دادین :bighug:

@ Hamed PC

چشم حامد جان. اگه بتونیم بازخوردهای خوبی از بازیهای تجاریمون بگیریم، حتما ساخت بازی های رایگان رو در دستور کار قرار میدیم.

من نگفتم مجانی . گفتم بازی منچ :D
Mench

Ali_Evil

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 24, 2005
15
نام
علی کسایی
@ Hamed PC
سلام حامد جان. اتفاقا بازی منچ رو بعنوان بازی بعدی در نظر داریم و بزودی کارش رو استارت میزنیم.

@ Kevingamer441
ممنون امید جان. لطف داری.

@ دوستان:
ممنون میشم اگه این بازی رو پسندیدین، پیج فیسبوک ش رو لایک کنین و خبر انتشار بازی رو برای بقیه دوستانتون هم شیر کنین.
لینک: https://www.facebook.com/Ghoole.Akhar

فدای تک تکتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر