بازی آنلاین E-Sim (عضوی از ایران مجازی باشید )

e-sim یک بازی آنلاین کاملا رایگان است که مورد استقبال بسیاری از مردم در سراسر جهان قرار گرفته است.
شما در این بازی عضوی از یک کشور می شوید ، شغل پیدا می کنید ، برای کشورتان می جنگید ، سردبیر روزنامه می شوید ، کمپانی خودتان را درست می کنید ، کاندیدای مجلس می شوید ، ارتشی برای خود درست می کنید یا حتی کاندیدای ریاست جمهوری کشور خود می شوید و ...
وقت زیادی لازم نیست برای این بازی بگذارید،شاید روزی یک ربع هم کافی باشد.
مطمئنم که از این بازی خوشتان خواهد آمد مخصوصا اینکه تازه بازی آغاز شده و هنوز جمعیت زیاد نشده است.
همین حالا به جمع ما بپیوندید.
لینک ثبت نام : JOIN NOW
توجه : اگر از لینک بالا ثبت نام کنید وقتی به Level 7 برسید 2 Gold جایزه خواهید گرفت.( ;) )
سایت راهنمای بازی همراه با زبان فارسی
یه لینک دیگه برای آموزش بازی : eIran | Train
توضیحاتی درباره ی بازی برای تازه کار ها :

وظایف روزانه :
شما در گوشه پایین سمت چپ صفحه اصلی تان شکلی مانند شکل زیر میبینید
اینجا محلی هست که شما وظایف روزانتون رو میبینید.

کار کردن

ورزش

جنگ

رای دادن
----
Daily_tasks.png

----

===Work/کار===

.بروید '''My places - Work''' شما هر روز یکبار میتوانید کار کنید. برای این کار به زبانه

در صورتی که شما در هیچ کارخانه ای مشغول کار نباشید شکلی مانند شکل زیر ظاهر میشود

----
Work1.png

----

.وارد صفحه ای میشوید که کارخانه هایی که امکان نیرو گرفتن دارند در آنجا پیشنهادات کار خودشان را گذاشته اند '''Get a job now''' با کلیک بر روی گزینه

قانون اصلی در کار پیدا کردن این است که جایی که بیشترین حقوق رو میده انتخاب کنی

اگه چند کارخونه با حقوق یکسان پیدا کردید اولویت رو به کارخونه هایی که صاحبش هموطنتون هست بدین

.البته برای کار کردن میتونید با صاحب کارخونه هم توافق کنید

.به اینصورت که شما با 1 واحد پولی به کارخونه اون شخص برید و هر روز مقدار مشخصی اسلحه و غذا و هدیه از اون شخص بگیرید به ازای حقوق

.در مقابل مبلغ حقوق کلیک کنید '''Apply''' بعد از انتخاب کار مورد نظر بر روی

----
Jobmarket.jpg

----

اینجاست که مشخصات کارفرما و کارخونه ای که داخلش کار میکنید را میبینید,

.کلیک کنید '''Work now''' برای کار کردن بر روی

----
Work3.png

----

.این تصویری از نتیجه کار شماست
.توش مقدار حقوق واقعیتون و مالیات کم شده و مقدار ایکس پی و مهارت کاریه شما و مقدار محصول تولید شدتون توی اون روز کاری رو نوشته
.توضیحات بیشتر رو توی صفحه دیگه ای میدم و لینکشم اینجا میزارم

----
Work_result2.JPG

----

===نکات جالب در مورد کار کردن===
.بعد از هر بار ورک زدن شما 5 ایکس پی خواهید گرفت*

.با هر بار کار کردن مهارت کاری شما به اندازه ای افزوده خواهد شد*

.بعد از هر 30 روز متوالی که شما کار کنید به شما مدال کارگر سخت کوش داده میشه و شما 5 گلد بابت *آن جایزه میگیرید

.هر چه مهارت کاری شما بالاتر باشد تولید بیشتری برای آن کارخانه انجام میدهید*

.طبیعتا هر چه مهارت کاری شما بالاتر باشد به علت قبلی کارفرما حقوق بیشتری هم باید به شما بدهد*

.شما فقط در کشوری که در آن اقامت دارید میتونید کار کنید*

. شما وقتی کاری رو قبول میکنید تا 6 ساعت بعد از اون نمیتونید از کارخونه بیرون برید *

. در صورتی که کارفرمای شما حقوق شما رو قبل از 6 ساعت از ورودتون تغییر داد شما بدون انتظار میتونید کارخونه رو ترک کنید*

===Train/ورزش===
* شما در هر روز میتوانید ورزش کنید تا قدرت بدنی شما و در ادامه خسارتی که در هر جنگ وارد میکنید بیشتر شود.

.بروید '''My places - Train''' برای این کار به آدرس

.در پنجره ای که باز میشود قدرت قبلی شما و درجه نظامی و خسارتی که تا الان انجام دادید و خسارت شما با هر اسلحه را نشان میدهد

.کلیک کنید '''Train''' برای ورزش روزانه روی

----
Train.png

----
. بعد از هر تمرین شما میتوانید تغییراتی که در خسارت و قدرت شما اتفاق افتاده را ببینید
----
Train_results.JPG

----

===نکاتی جالب در مورد ورزش===
.به ازای هر 30 روز ورزش به شما مدال سرباز قوی داده میشود و به عنوان جایزه 5 گلد جایزه میگیرید*

.بعد از هر بار ورزش شما 3 ایکس پی دریافت میکنید*

.در 20 روز اول ورودتون به بازی به ازای هر روز ورزش شما 20 قدرت میگیرید، در روز 20-60 ورودتون به ازای هر روز ورزش شما 10 قدرت میگیرید، در روز 60-140 ورودتون به بازی به ازای هر روز ورزش شما 5 قدرت میگیرید و در روزهای بعد از 140 ورودتون به بازی شما به ازای هر روز ورزش 2 قدرت میگیرید*
بدین ترتیب هر روز فاصله شما با تانک های بازی کمتر میشود.

.با بالا رفتن قدرت شما خسارت شما در جنگ نیز افزایش پیدا میکند*

.جبران کم بودن قدرت رو میتونید توی جنگ ها با سلاح انجام بدید، به انصورت که با سلاح اگر بجنگید خسارت بیشتری وارد میکنید*

===Fight/شرکت در جنگ===
.بهترین کار توی این بازی اینه که مردم میتونند برای کشورشون یا برای خودشون بجنگند

.را بزنید'''Fight''' برای این کار از قسمت کارهای روزانه گزینه

Daily_tasks.png

.توی صفحه ای که باز میشه شما میتونید جنگ هایی که به هر کشوری مربوط میشه رو ببینید*

.از بین گزینه های جنگ پایین صفحه رو یکی رو انتخاب کنید و وارد صفحه جنگ بشید*

Battles.JPG

.جنگیدن و شرکت در هر جنگ شرایط خودشو داره، شما فقط میتونید توی جنگ هایی شرکت کنید که تو منطقه شما هست و یا توسط پیمان صلح با کشور دیگه ای توی قرارداد هستید.

یعنی اگه جنگی بین بلغارستان و ترکیه برگزار شده کسایی که توی بلغارستان هستن + کسایی که توی ترکیه هستند + کشورهای دوست ترکیه + کشورهای دوست بلغارستان میتونند توی اون جنگ شرکت کنند*

.اگه شما توی هر منطقه ای باشید میتونید فقط برای همون کشور بجنگید، به عنوان مثال اگه شمای ایرانی توی بلغارستان باشید و جنگی بین بلغارستان و ترکیه انجام بشه شما به علت اینکه توی بلغارستان هستید به ترکیه خسارت وارد میکنید، یا اگه توی کشور دوست بلغارستان باشید هم فقط میتونید برای بلغارستان بجنگید*

.بعد از هر ضربه ای که شما به دشمن وارد میکنید شما 1 ایکس پی میگیرید*

.مورد مهم بعدی اینه که شما اگه توی شهری که در حال جنگ هست حضور داشته باشید 20 درصد توانایی مبارزه بیشتری دارید*

War_view.JPG

.شما زمانی که وارد هر جنگی میشید یه سری امکاناتی دارید برای جنگیدن*

.شما میتونید از اسلحه ای برای خسارت بیشتر استفاده کنید که در عکس طریقه استفاده از اون رو نشون داده*

War_result1.JPG

.مستطیل پایین صفحه هم برای گزارش وضعیت جنگ و خسارت های وارد شده به هر دو کشور توی آخرین راند هست*

b8msq8inutxv3p927k2t.jpg

.اگه به عکس دقت کنید نکات خوبی در مورد جنگ میبینید*

1_damage.JPG

.شما به ازای هر ضربه ای که وارد میکنید 10 واحد از سلامتیتون رو از دست میدید، شما تا زمانی که سلامتیتون به صفر نرسیده میتونید توی نبرد شرکت کنید، البته راه های خوبی برای بالا بردن سلامتیتون هست، به عکس زیر نگاه کنید

Food-gift.JPG

"""مهم"""

شما هر روز میتونید 10 غذا و 10 هدیه استفاده کنید تا سلامتیه خودتون رو بالا ببرید.

در بهترین حالت که استفاده از غذا و هدیه کیفیت 5 هست شما میتونید در هر روز 110 ضربه به حریفان* بزنید، البته بعد از این 110 ضربه سلامتیه شما صفر میشه، و با توجه به اینکه هر روز 50 واحد سلامتی به شما داده میشه به شما توصیه میکنم سلامتیتون رو نزارید از 50 کمتر بشه تا در شروع روز بعد از 100 .سلامتی بهره برداری کنید.

آی آر سی یک چت روم هست که بیشتر بچه های فعال تو اونجا هستن و میتونن راهنماییتون کنن یا اگه قدرتتون بیشتر بشه برای جنگ تجهیزتون کنن.
کانال آی آر سی برای eIran
(اول که وارد میشید باید یه nickname برای خودتون انتخاب کنید.)

تجهیز شدن شامل کسایی میشه که Strength بالای 700 داشته باشن که بسته به مهم بودن جنگ بهشون اسلحه و غذا داده میشه.
در اول کار با اون 2 گلدی که موقع رسیدن به لول 7 میگیرید ، پیشنهاد میکنم هیچ کاری انجام ندید و جمع کنید گلد هارو تا به 20 برسه.
(موقع گرفتن مدال های مختلف و لول آپ شدن بازم گلد میگیرید.)
بعد یه جای مناسب از طریق نقشه برای شرکتی که میخواهید بزنید انتخاب کنید.
مثلا اگر شرکت wood می خواهید بزنید باید دنبال منابع چوب بگردید و Northern Iran منبع high wood هست و جای مناسبی برای کارخونه ی چوب.

آخرین ویرایش:

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
این بازی نسخه کپی شده ERep خودمون هست... بجای این توی ERep تمرکز کنید که داریم از دست میریم...
100 تا بازی مثل Erep هست ولی من گفتم شاید این یکی جذاب باشه،خصوصا اینکه ***** نیست و همه می تونن بازی کنن بدون هیچ محدودیتی.
امتحانش ضرری نداره.

---------- نوشته در 08:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:23 AM ارسال شده بود ----------

آی آر سی یک چت روم هست که بیشتر بچه های فعال تو اونجا هستن و میتونن راهنماییتون کنن یا اگه قدرتتون بیشتر بشه برای جنگ تجهیزتون کنن.
کانال آی آر سی برای eIran
(اول که وارد میشید باید یه nickname برای خودتون انتخاب کنید.)

تجهیز شدن شامل کسایی میشه که Strength بالای 700 داشته باشن که بسته به مهم بودن جنگ بهشون اسلحه و غذا داده میشه.
در اول کار با اون 2 گلدی که موقع رسیدن به لول 7 میگیرید ، پیشنهاد میکنم هیچ کاری انجام ندید و جمع کنید گلد هارو تا به 20 برسه.
(موقع گرفتن مدال های مختلف و لول آپ شدن بازم گلد میگیرید.)
بعد یه جای مناسب از طریق نقشه برای شرکتی که میخواهید بزنید انتخاب کنید.
مثلا اگر شرکت wood می خواهید بزنید باید دنبال منابع چوب بگردید و Northern Iran منبع high wood هست و جای مناسبی برای کارخونه ی چوب.

mohsen9010

کاربر سایت
Sep 8, 2011
21
نام
محسن
اگه مثه ایرپابلیک ***** نشه یا ادمیناش دست به یکی نکنن نامردی ببرن جنگ رو خوبه
اگه کسی تونست یه ادمینی ایرانی بگیره یا اگه هست معرفی کنین

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
بصورت عادی تو چه لولی به 20تا گلد میرسیم؟
در ضمن تا ساعت 3 ظهر جنگ ها بستس !
من لول 9 هستم 17 به جرز اون 2 گلد، 15 گلد دیگه دارم.
5 تا گلد هم با گرفتن مدال train و war-hero میشه گرفت.
اگه مثه ایرپابلیک ***** نشه یا ادمیناش دست به یکی نکنن نامردی ببرن جنگ رو خوبه
اگه کسی تونست یه ادمینی ایرانی بگیره یا اگه هست معرفی کنین
ادمینش تا اونجایی که من دیدم اهل این جور نامردیا نیست.پیلتر هم که نیست فقط تبلیغاتش پیلتره.تازه ادمینش اهل Polandـه و poland هم دوست ایرانه. ;)

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
اولین و مهم ترین مزیتش اینه که ف.یلتر نیست
کپی 100 % ای ریپ هم نیست بلکه یه بازی شبیه اونه و اون دوست عزیزمون نظر شخصیشون رو گفتن
نمیشه دو تا بازی آنلاین که هم سبکن بگی کپی هم دیگه هستن که
توی این بازی وضع ایران خیلی بهتر از ای ریپ هست
قالبش و interface ــش خیلی سبک تر از ای ریپ هست و برای dial-up هم مناسبه
در کل من این بازی رو به ای ریپ ترجیح دادم چون پیچیدگی های ای ریپ رو نداره
توی ای ریپ یه طوری ادمینا پیچوندن بازیو که آدم مجبور باشه از سایت گلد بخره و به راحتی گلد به دست نمیاد ولی e-sim این طوری نیست
و لینکه این بازی تنها حدود 300 روز از افتتاحش میگذره و الآن کسی ثبت نام کنه خیلی جلو می افته تا اینکه بری ای ریپ ثبت نام کنی که روز هزار و ششصد و خورده ای رو داره میگذرونه
در اخر این رو هم بگم که با اینکه من خودم اینو با ای ریپ مقایسه کردم ولی به نظر من اصلا نباید این دوتا یا هر بازی دیگه ای رو با هم مقایسه کرد.

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
دوستانی که میاین تو بازی اولین کار برای خودتون یه اواتار بزارین چون xp میده ;)
هر مشکلی هم داشتین یا اینجا یا تو بازی بپرسین

TheMehranKhan

کاربر سایت
Jun 30, 2012
99
نام
مهران
سلام من جدید اومدم تو بازی
بازیه باحالیه راستی اقا من هیچی ندارم فقط ريال دارم :d

اگه میشه یاد بدید چطوری Fight کنم هر کار کردم دکمه ای که بشه جنگید پیدا نشد ;;)

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
سلام من جدید اومدم تو بازی
بازیه باحالیه راستی اقا من هیچی ندارم فقط ريال دارم :d

اگه میشه یاد بدید چطوری Fight کنم هر کار کردم دکمه ای که بشه جنگید پیدا نشد ;;)

هر روز به مقدار سلامتیت میتونی بجنگی
اگه سلامتی 0 بشه دیگه نمیشه جنگید
این چیزا رو تو پست بالا نوشتم
درباره ی food و gift هم نوشتم حتما بخون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر