بازیهای تمام شده توسط کاربران بازی‌سنتر - بهمن ماه 95

تاپیک بهمن ماه رو با چند روز تاخیر ایجاد میکنم :D

تاپیک مربوط به بازیهای دی ماه اینجا هست:

بازیهای تمام شده توسط کاربران بازی‌سنتر - دی ماه 95

قوانین هم ساده هستند:

هر کامنت یک قالب ساده داره:

عنوان بازی - پلتفورم بازی: توضیح مختصر(اختیاری هست و هرکسی دوست داره بنویسه)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
این ماه که بازی رو تموم نکردم فقط به چند تا بازی ناخنک زدم و ویچر رو یه بار دیگه از اول شروع کردم ..

Tiny troopers joint ops

بازی باحالیه ... کنترل برعکسش با سایر یازی ها یه کم سخت و بد قلقش میکنه و خیلی طول میکشه کنترل بازی دستتون بیاد ...
ولی هم گیم پلی فانه و هم ماموریت هاش خوبه ...سیستم ارتقاشم و امداد رسانیش هم خوب بود ... یه زامبی مود اعتیاد اورم داره
کلا خیلی سرگرم کننده بود ...

امتیاز ۸

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این ماه بازی زیادی برای تموم کردند نداشتم و بیشتر مثل همیشه با بخش مولتی پلیر fifa و rainbow و Forza Horizon 3 سرگرم بودم البته چنتا بازی هم به قول دوستمون ناخنک زدم مثل بازیهای Free گلد ولیکن تموم کردند Evil 7 رو به پایان رسوندم. ( البته اول اسفند حساب میشه)

Resident Evil 7
Xbox One

به نظرم این نسخه بعد از فاجعه ی نسخه ششم مرهمی بر زخم دوستداران Evil بود. بازی در کل کیفیت خوبی تو طراحی مراحل و پیشبرد داستان داره ولیکن موردی که تو تاپیک خوده بازی هم گفتم چیزی که من رو اذیت کرد اینکه تمام اتفاقات درون گیمپلی بازی از پیش تعیین شده هست و این مورد به نظرم به تجربه کلی بازی لطمه زد

نمره 8.5

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
The Evil Within - PS4 | یکی از شاهکارهای چند سال اخیر که مشکلاتش یه جورایی جلوی درخشش رو گرفته.
اوایل بازی ممکنه بخاطر مشکلات تکنیکی و شخصیت‌پردازی حتی تا مرز دراپ کردنش هم برید ولی وقتی که بازی شروع میکنه که خودشو نشون بده، دیگه هیچ کدوم از مشکلاتش رو نمیبینید و به اندازه‌ی کافی درگیر گیم‌پلی و روایت و محیط‌های فوق‌العادش می‌شید که صدبار به خودتون لعنت می‌فرستید که چرا تا الان سراغش نرفته بودید :D
Gravity Rush 2 - PS4 | بازی توی بیشتر بخش‌ها نسبت به نسخه‌ی قبل پیشرفت داشته و بزرگتر شده ولی مشکلاتش هم پیشرفت کردن و بزرگتر شدن :D:|
بیشتر چیزایی که توی نقدا میدیدیم درست بودن و منم قبل از بازی کردنش هی به منتقدا ایراد می‌گرفتم که چرا 9 و 10 نمیدن ولی وقتی خودم بازیش کردم متوجه شدم که بازی واقعا توی بخش کنترل و دوربین می‌تونه آزاردهنده باشه (بیشتر از نسخه‌ی قبل). یه تعدادی مرحله‌ی بسیار مضخرف مخفی‌کاری هم توی بازی هستن که خیلی مبتدیانه و خسته‌کننده طراحی شدن. بقیه‌ی بخش‌های بازی خیلی خوبه مخصوصا موسیقی که شاهکاره.
خیلی از سوالات مربوط به داستان بازی هم بدون پاسخ میمونه حالا نمیدونم اینارو کی می‌خوان جواب بدن ولی با این وضع فروشش بعید می‌دونم نسخه‌ی دیگه‌ای در کار باشه.
هنوزم به نظرم نسخه‌ی قبلی بهتره :D در کل پیشنهاد می‌شه ولی نه توی این سیل بازیهای عالی که از در و دیوار داره میریزه :D
Guacamelee! - PS Vita | یکی از بهترین بازیهای سبک Metroidvania و یکی از بهترین بازیهای عمرم :x به نظرم توی چند سال اخیر هیچ عنوانی توی این سبک بهتر و پرفکت تر از Guacamelee نبوده (اگه هست اطلاع رسانی کنید ولی فکر نکنم :D) بعد از اینکه پارسال (شایدم دو سال پیش :-?:|) نسخه‌ی PS4 رو پلات کردم(یکی از معدود بازیهای بود که بعد از پلات کردنش یه بار دیگه هم تمومش کردم :D معمولا وقتی یه بازیو پلات می‌کنی دیگه سراغش نمیری :D) ، چند هفته‌ی قبل نسخه‌‌ی Vita رو شروع کردم که دوباره چند روز پیش دوباره تمومش کردم و اینبار در راه گرفتن پلاتینیوم نسخه‌ی Vita هستم :D در کل اینکه Drinkbox Studio یکی از بهترین استدیو‌های مستقل هستش که هر چی تا حالا ساخته بنظرم شاهکار بوده...اگه بازیهاشونو تجربه نکردید همین الان زندگیتونو بیخیال بشید برید سراغشون :D
============
قرار بود این ماه دیگه جدی برم سراغ Darkest Dungeon ولی بازم باورم نمیشه که وقت نکردم :D ایشالا ماه دیگه :D
برای بار چهارم نسخه‌ی اول Dishonored رو هم شروع کردم با یه رویکرد متفاوت :D (اگه تونستم از نسخه‌ی اول جدا شم، ایشالا وقت نسخه‌ی دوم هم میرسه ولی فعلا نمی‌خوام عجله کنم :D)
واسه تاپیک ماه اسفند هم منتظر Horizon:ZD باشید :D

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
Until Dawn - PS4
بازی خیلی خوب بود ولی اونقدرها که بعضیا میگفتن ترسناک نبود، بیشتر المان های هیجانی داشت تا ترس. اتفاقا من کلا آدم ترسویی هم هستم ولی اصن با این نترسیدم:D یه چندتا هم Jump Scare داشت که اونام خیلی فایده ای نداشتن
یکی از مشکلات بازی هم Hayden Panettiere بود:D ایشون کلا حالت چهرش جوریه که همیشه خندون به نظر میاد و تو بازی تو بدترین شرایط به نظر میومد خوشحاله:| در کل ایشون برای بازی یا فیلم های فان مناسبتره:D
Butterfly Effect هم خیلی چیز جالبی بود.
GOW 3 Remastered - PS4
به غیر از داستان، بازی مشکل خاصی نداشت. داستان یه مقدار بی سر ته میزد و در کل جالب نبود البته من 2 نسخه قبلی رو بازی نکردم احتمالا به خاطر اون باشه.

• Like
Reactions: Oakenshield

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
GTA V - PS4
با اینکه این بازی رو روی PC انجام داده بودم همون روزی که کرک شد ، اما خب تجربه 1080p و بازی با کنترلر یه چیز دیگه بود (البته برام شلیک از داخل ماشین خیلی سخت بود و همچنان هم هست :D) بخش آنلاین زیاد بازی نکردم چون پلاس نداشتم اما خب توقع بیشتری از گرافیک روی کنسول داشتم که با توجه به تنظیمات نسخه PC ، یکمی زیادی بود توقعاتم ^#(^

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر