بازینـــــامه

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
Logo21.png

بازینامه را بیشتر بشناسید

امروزه هنر-صنعت بازی های ویدئویی به یکی از بزرگترین و جذاب ترین سرگرمی های دنیا تبدیل شده است.
این صنعت نوپا از چنان جذابیتی برخوردار است که هر روزه افراد بیشتری را برای تولید بازی های رایانه ای و ویدئویی به خود جذب می نماید.
حال این هنر-صنعت نوین در کشور عزیزمان ایران هم از جایگاه ویژه خود برخوردار بوده و بسیاری از پارسی زبانان نیز، به تولید بازی ها علاقه نشان می دهند.
لیکن ساخت بازی ها برخلاف ماهیت سرگرمی بودنش، به هیچ وجه کار ساده ای نخواهد بود و از مهم ترین امور در تولید بازی ها می توان به آموزش و نشر دانش بازی سازی اشاره کرد.

مجله تخصصی-آموزشی “بازینـــامه” به عنوان تنها نشریه آموزش بازی سازیِ پارسی زبان، از تیرماه نود و چهار کار خود را آغاز کرده و اهدافی ارزشمند را دنبال می کند؛ که از جمله آنها می توان به آموزش مباحث مختلف و گسترده مربوط به تولید بازی اشاره کرد.
“بازینـــامه” برای نیل به این هدف، اقدام به گردآوری افرادی متخصص و باتجربه نموده و قصد دارد در قالب یک نشریه ماهیانه، بازی سازیِ علمی را در ساده ترین شکل ممکن به مخاطبان خود ارائه دهد.

آخرین ویرایش:

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
مجله بازینـــــامه به قدمگاه سوم خود رسید و توانستیم در موعد مقرر شماره سوم را منتشر کنیم. اینکه پیشکشمان خالی از نقصان باشد خیالی بیش نیست و قطعا کاستی‌هایی دارد که امید داریم شایسته لطف و چشم‌پوشی مخاطبان خود باشیم. بسیاری در این مسیر یاری‌مان کردند و همواره پشتیبانمان بودند. جا دارد از زحمات همه افراد و انجمن‌هایی که در انتشار این سه شماره یار و یاورمان بودند، از جمله مجموعه خوب cgart.ir، gamemake.ir، promakers.ir، udk.ir، unity3d.ir و همچنین مجموعه خوب گیمولوژی (gamelogy.ir) نیز تشکر ویژه‌ای داشته باشیم.
این شماره هم به رسم همیشگی، کاملا رایگان بوده و می‌توانید آن را از وبسایت رسمی مجله به نشانی www.bazinameh.org دریافت نمایید.
امیدواریم شایسته نگاهتان باشیم.
دانلود مجله - نسخه با کیفیت HD - حجم ۵۶ مگابایت
دانلود مجله نسخه معمولی - ۲۱ مگابایت

[h=6]لینک کمکی[/h]
دانلود مجله - نسخه با کیفیت HD - پیکو فایل
دانلود مجله - نسخه معمولی

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
برای بهبود مجله، از شما دوستان عزیز که مجله را مطالعه کرده‌اید، دعوت می‌کنیم هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقاد در رابطه با، مجله را با ما در میان بگذارید.
با تشکر از شما

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
من خیلی اتفاقی با مجلتون اشنا شدم و واقعا جا خوردم!
مجله فوق العاده خوب با کیفیت بود من شخصا خیلی استفاده کردم .با وجود علاقه زیادی که به مقوله بازیسازی داشتم و دارم و اینکه یه مدت خیلی پیگیرش بودم و یه کارهایی هم کردم(هرچند فکر نمیکنم اصلا بشه کار حسابشون کرد!)متاسفانه مجبور شدم به خاطر شرایط سخت زندگی بی خیالش بشم اما با خوندن مجلتون یاد اون موقع ها افتادم
خلاصه به نظرم پرگاز همین مسیری که شروع کردین رو ادامه بدین و امیدوارم مجلتون بتونه یه نقطه شروعی بشه برای کسانی که به این هنر(صنعت)علاقه دارند .موفق باشید

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
سرانجام نوبت به انتشار شماره چهارم مجله رسید. قبل از هر چیز بابت تغییر تاریخ انتشار مجله از شما خوانندگان عزیز عذرخواهی می‌کنیم. گاهی اوقات کارها آن طور که باید پیش نمی‌رود و شما حسابی غافل‌گیر می‌شوید. ما می‌توانستیم مجله را در همان تاریخ همیشگی منتشر کنیم اما حاضر نبودیم کیفیت کار پایین بیاید به همین خاطر چند روزی تاریخ انتشار را عقب انداختیم.
شماره چهارم پیش‌روی شماست و امیدواریم تا مثل همیشه شایسته نگاه پر مهر شما باشیم. تمام تلاش ما بر این است تا بازینامه ماهیت آموزشی خود را حفظ کند و خدا را شاکریم که در این موفق بوده‌ایم و نظرات مثبت شما همراهان همیشگی نیز دال بر این است که کیفیت مقالات راضی کننده بوده است. بازینامه کم‌کم دارد به انسجام می‌رسد و ما نیز با انگیزه‌ای مضاعف به راه خود ادامه می‌دهیم. همانند همیشه خواستار این هستیم تا با نظرات، پیشنهادات و صد البته انتقادات خود ما را یاری کنید.
دانلود مجله

دانلود مجله - با کیفیت HD
دانلود مجله نسخه معمولی
نسخه بهینه شده موبایل

دانلود مجله - نسخه موبایل با کیفیت HD
دانلود مجله نسخه موبایل با کیفیت معمولی

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
%DA%A9%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B4%D8%B4%D9%85-300x400.jpg
ویژه‌نامه نوروزی بازینامه منتشر شد!
بالاخره نوبت به انتشار شماره ششم مجله بازینامه فرا رسید. اما این‌بار با توجه به اینکه به پایان سال رسیده‌ایم، همراه مطالب همیشگی، ۴۰ صفحه ویژه‌نامه نوروزی نیز برای شما عزیزان تدارک دیده‌ایم.
مثل همیشه با مطالب آموزشی متنوع و جذاب در خدمت شما هستیم و سعی کرده‌ایم در شماره آخر سال بسیاری از مطالب را به سرانجام برسانیم. پرونده این شماره نیز مربوط به بازی «عصر اژدها« تفتیش عقاید»(Dragon Age: Inquisition) می‌شود و تلاش کردیم تا آنالیز دقیقی از این بازی انجام دهیم. در ویژه‌نامه، دو مقاله در مورد «ارتباط بین رسانه‌ها و بازی‌سازان» و «گزارشی از اتفاقات بازی‌سازی ایران» که در سال ۹۴ رخ داد داریم. همینطور پرونده‌های مفصلی از کاندیدهای بهترین بازی سال و در آخر، بخش بهترین‌های سال ۹۴ را مهیا کرده‌ایم.
امید است تا مثل همیشه مطالب راضی‌کننده باشند و طبق معمول آماده شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم.

دانلود مجله نسخه PDF
دانلود مجله نسخه عالی HD - حجم ۶۰ مگابایت
دانلود مجله نسخه خوب - ۳۳ مگابایت
دانلود مجله - نسخه معمولی - ۲۴ مگابایت
نسخه بهینه شده موبایل و تبلت
دانلود مجله نسخه عالی HD - حجم ۵۹ مگابایت
دانلود مجله نسخه خوب - ۳۲ مگابایت
دانلود مجله - نسخه معمولی - .۲۳ مگابایت
دانلود مجله - نسخه کیفیت پایین - ۸ مگابایت

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
%DA%A9%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%87%D8%B4%D8%AA%D9%85-225x300.jpg
شماره هشتم بازینامه منتشر شد

به ایستگاه هشتم مجله بازینامه رسیدیم. نزدیک به یک سال است که در خدمت شما خوانندگان عزیز هستیم و از بودن کنار شما نهایت بهره را برده‌ایم. هشت شماره را به هر زحمتی بود منتشر کردیم و همراهی شما باعث شد تا راه مثل همیشه برای ما هموار شود.

بخاطر هیاهو و حواشی به وجود آمده توسط بازی «پوکمون گو» تصمیم بر آن شد تا پرونده اصلی این شماره مربوط به این بازی باشد. در کنار بررسی این بازی با آقای مهرداد آشتیانی معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مصاحبه‌ای داشتیم تا دلیل این مشکلات به وجود آمده مشخص شود. مطالب آموزشی نیز عضو جدانشدنی مجله هستند و هدف اصلی ما ارائه چنین مقالاتی است. از جمله این مقالات می‌توان به سه مقاله در مورد طراحی بازی اشاره کرد که خواندن آن‌ها خالی از لطف نیست.

مانند همیشه منتظر شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم تا مجله بازینامه بهتر از همیشه عمل و خواسته شما را بتواند برآورده کند.

دانلود مجله نسخه PDF
دانلود مجله نسخه عالی HD
دانلود مجله نسخه خوب
دانلود مجله نسخه معمولی
نسخه بهینه شده موبایل و تبلت
دانلود مجله نسخه عالی HD
دانلود مجله نسخه خوب
دانلود مجله نسخه معمولی
لینک کمکی
دانلود تمامی نسخه‌ها از لینک کمکی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟