بازي هاي اول شخص را دوست داريد يا سوم شخص ؟؟

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
سلام به خوانندكان اين تابيك
تا حالا با خودتان فكر كرديد كه جرا بعضي از بازي ها اول شخص و بعضي ديكر سوم شخص هستند ؟؟؟
اصلا جرا همه بازي سوم شخص نباشد ؟؟
يا اول شخص ؟؟؟
بازي هاي اول شخص از ديد خود كراكتر ميباشد
مثل CALL OF DUTY
سازندكان اين بازي براي اين كه حس جنك را به بازيكن منتقل كنند اين كار كردند
بعضي ها هم بازي هاي اول شخص را يه باك خيلي بد تلقي ميكنند
جونكه بازي هاي اول شخص يه سري نواقصي دارد
بكزاريد با جند تا مثال اين نواقص را بتون نشون بدم
مثلا همين كالاف خود مان جرا وقتي بايين را نيكاه ميكنيم با هاي كاركتر ديده نميشود
يا بازي شاهكار SKYRIM كه وقتي بازي را اول شخص ميكنيد و هنكامي كه بشت به خورشيد ايستاديد سايه كراكتر اصلا نيست اين درحالي كه وقتي سوم شخص ميكنيد سايه كراكتر راميبينيد
و مثال اخري كه مربوط به بازي جديد است به اسم FARCRY3
(( وقتي كه من داشتم در بازي خراب كاري ميكردم :d به يه بركه رسيدم روي بركه رو نيكاه همه جي معلووم بود از خورشيد كرفته تا درخت هاي اطراف بركه ولي جيزي كه منو اديت ميكرد اين بود اصلا بدن همين قهرمان بازي كه اسمش هم يادم نمياد تو بركه نيوفتاده بود بدجوري از بازي زده شدم كه اوومدم بيروون نشستم اساسين بازي كردم ولي دوباره سراغش اوومدم !!! --------------------------------------------------------------------------------------------------

بنظرم ساندكان بازي اول شخص يا تنبل هستند كه دوست ندارند بدن كاكتر رو طراحي كنن يا اسن يادشون ميره اين كار ها رو انجام بدن

اينو بكم كه اين مطلب در مورد بازي هاي انلاين اول شخص اصلا صدق نميكنه !!! :-$

خوب حالا بازي هاي اول شخص رو مي بسنديد يا سوم شخص ؟؟؟

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
چهارم شخص خز شد من پنجم شخص دوست دارم=;

حالا ما گفتیم 4ارم شخص دیگه خز شد :| یعنی حرف ما انقد ارزش داره ؟ :D ولی خدایی اول شخص از نظر من بهتره هیچ وقت wolfnastion یه هم چین چیزی همون بازگشت به قلعه ی شیطان رو میگم :D یادم نمیره

• Like
Reactions: ehsanservat

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
اكه كالاف رو سوم سخص كنن ميدونيد مثل جي ميشه مثل بازي ghost racon ميشه :d

---------- نوشته در 06:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:49 PM ارسال شده بود ----------

تا حالا دوم شخص بكوشتون خورده ؟؟؟؟؟

بازي هاي رزيدن اويل 4 و 5 اينطور بودند

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
من بازی های اول شخص رو بیشتر دوس دارم: تو این بازی ها خودت کنترل قهرمان بازی رو بدست میگیری که خیلی حس خوبی بت میده کنترل بازی های اول شخص خیلی راحت و روونه هیجان و ادرنالین آدم دربازی های اول شخص خیلی خیلی بیشتره(فکر میکنی تو فضایی:d)

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر