بازيهاي gamecube بر روي wii

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
اينم يه تاپيك واسه اجراي بازيهاي gamecube بر روي wii
آموزش رايت بازيهاي gamecube تو اين آدرس كاملا نوشته
http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/503195
تازه ميشه چند تا بازي رو با هم رو يه دي وي دي زد .در ضمن مثل اينكه pal و ntsc هم نداره همه رو ميشه روي همديگه اجرا كرد. اول من چند تا سوال مي پرسم:
1.با wiimote نميشه بازيهاي gamecube رو اجرا كرد؟
2. دسته gamecube و مموريش تو تهران چنده؟
3.بازيهاي كپيش تو تهران موجوده؟

RE2CV

کاربر سایت
Dec 6, 2007
139
نام
محمد
سلام .
بچه ها اگه كسي ميتونه ترجمه كنه خيلي خوب ميشه .
منظورم روش رايت كردن چند تا بازي روي يك DVD ;)
وگرنه رايت بازي هاي GC به صورت معمولي كاري نداره .
من با Nero 7 با سرعت 2 رايت كردم و هيچ مشكلي نداشت .
GOOD LUCK

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
اينم يه تاپيك واسه اجراي بازيهاي gamecube بر روي wii
آموزش رايت بازيهاي gamecube تو اين آدرس كاملا نوشته
http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/503195
تازه ميشه چند تا بازي رو با هم رو يه دي وي دي زد .در ضمن مثل اينكه pal و ntsc هم نداره همه رو ميشه روي همديگه اجرا كرد. اول من چند تا سوال مي پرسم:
1.با wiimote نميشه بازيهاي gamecube رو اجرا كرد؟
2. دسته gamecube و مموريش تو تهران چنده؟
3.بازيهاي كپيش تو تهران موجوده؟
1- نه ، بازي هاي gamecube فقط در gamecube mode اجرا ميشند كه فقط لوازم خودشو ميشناسه.
2- براي دسته من از نمايندگي تجريش پرتو قيمت گرفتم زنگ زد يه جا پرسيد گفت 35 تومن. ولي فرمان رايانه دسته رو فكر كنم ميداد 18 تومن . http://farman-rayaneh.com
3- منم ميخوام. مخصوصا خريدار بازي اريجينال wii و gamecube هستم.

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
اگه كسي بازيهاي اورجينال wii رو پيدا كرد اينجا اعلام كنه كه از كجا گير آورده.
فرمان رايانه چندتا اريجينال نو و دست دوم داره. اگه بخواهيد هم از دبي براتون مياره.
تا جايي كه ميدونم carbon و zelda نو و marvel ultimate alliance دست دوم داشت كه مي گفت 40 ولي قيمت نو ها رو نمي دونم. توي جمعه بازار همشهري هفته قبل هم (امروز نه، هفته قبل) يك نفر يك wii uc آگهي كرده كه بازيهاي زير رو اريجينال داره:
carbon
excite truck
dragonball z
rayman
rampage

نمايندگي شهرك غرب west هم gt pro اريجينال داره.

يك نفر هم بازيnfl اريجينال pal رو يكي دو هفته پيش توي انجمن سايت persiantools ميفروخت 39 تومن.

توي بازارچه همينجا هم يك نفر mario cart رو براي gc داره.

آخرین ویرایش:

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
فرمان رايانه چندتا اريجينال نو و دست دوم داره. اگه بخواهيد هم از دبي براتون مياره.
تا جايي كه ميدونم carbon و zelda نو و marvel ultimate alliance دست دوم داشت كه مي گفت 40 ولي قيمت نو ها رو نمي دونم. توي جمعه بازار همشهري هفته قبل هم (امروز نه، هفته قبل) يك نفر يك wii uc آگهي كرده كه بازيهاي زير رو اريجينال داره:
carbon
excite truck
dragonball z
rayman
rampage

نمايندگي شهرك غرب west هم gt pro اريجينال داره.

يك نفر هم بازيnfl اريجينال pal رو يكي دو هفته پيش توي انجمن سايت persiantools ميفروخت 39 تومن.

توي بازارچه همينجا هم يك نفر mario cart رو براي gc داره.
خوب آدرس اين فرمان رايانه كجاست؟ شماره تلفنم داره؟

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
میشه اسم دقیقش رو بگی ؟ قیمتش چند هست ؟ کجا دارن ؟
0d2c828fd7a0bb8428bd0110.L.jpg

Wii Classic Controller
قیمتش حدود 20-25 دلار هست.
=====
ویرایش :
البته بازی های GameCube رو فقط میشه با دسته خود GameCube بازی کرد. این Classic Controllers واسه بازی های Virtual Console هستن. برای بازی های Virtual Console به جای این Classic Controller ها میشه از دسته GameCube استفاده کرد. اما برای GameCube فقط دسته های خودش...
The Classic Controller cannot be used to play Nintendo GameCube games. According to the Nintendo Online Shop, the Classic Controller can only be used with Virtual Console titles. Specific Wii games have been designed to function with it, however. The Nintendo GameCube controller can be used instead of the Classic Controller for playing most Virtual Console games
بهنام جان درست فرمودند !:p
اینجا نوشته از Classic Controller نمیتوان برای بازی های GC استفاده کرد.
ولی از دسته GC میتوان برای Virtual Console استفاده کرد !
=====
پ.ن : بهنام جان چقدر امضاهامون شبیه همه !!!!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
البته بازی های GameCube رو فقط میشه با دسته خود GameCube بازی کرد. این Classic Controllers واسه بازی های Virtual Console هستن. برای بازی های Virtual Console به جای این Classic Controller ها میشه از دسته GameCube استفاده کرد. اما برای GameCube فقط دسته های خودش...

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
با سلام:cheesygri
ببخشيد اگه جاي اينجور سوالا نيست .
ميخاستم بدونم اگه بخوام يه game cube با دو تا بازي resident evil zero و resident evil remake رو تهيه كنم الان تو بازار موجود هست و اگه هست الان قيمت گيم كيوب و بازيهاش چنده ؟ لطفا اگه جايي رو ميشناسين معرفي كنين ( آدرس و شماره تلفن ) .
البته ميدونم كه بازيهاي گيم كيوب روي wii هم اجرا ميشه ولي من گيم كيوب رو به خاطر همين دو تا بازي مي خوام نه بيشتر . :(

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
با سلام:cheesygri
ببخشيد اگه جاي اينجور سوالا نيست .
ميخاستم بدونم اگه بخوام يه game cube با دو تا بازي resident evil zero و resident evil remake رو تهيه كنم الان تو بازار موجود هست و اگه هست الان قيمت گيم كيوب و بازيهاش چنده ؟ لطفا اگه جايي رو ميشناسين معرفي كنين ( آدرس و شماره تلفن ) .
البته ميدونم كه بازيهاي گيم كيوب روي wii هم اجرا ميشه ولي من گيم كيوب رو به خاطر همين دو تا بازي مي خوام نه بيشتر . :(
Game Cube ـه نو که اصلا گیر نمیاری و باید دسته 2 بخری. تهران، توچخونه ( میدان امام خمینی )، پاساژ لباف، فتحی فکر میکنم داشته باشه. بازی هاش هم که همه جا دارن. فکر میکنم حدود 100 تا 130 اینا باشه قیمتش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر