بازيسازي!!!

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
رويايي به نام بازيسازي!!!

Salam,Avval Bayad Mazerat Bekham Chon Man Ziad Farsi Type Kardanam Harf Nadare(Na Inke Kheili Ghashang Farglisi Type Mikonam)
Kheili Khoshhalam Be Ye Seri Baro Bachehaye Bazi Doost! Sohbat Mikonam,Begzarim Ye Rast Berim Sare Asle Matlab
Hamamoon Too Kafe Ye Bazie Nab Irooni Moondim.Vali Bayad Ma In Masaleam Dar Nazar Begirim Ke Ma Bazisazio Hadde Aksar 2 Sale Ke Be Tore Herfie Mikhaim Shoroo Konim!!!
Vali Sherkataei Bozorg Hadde Aghal 18 Sal Hast Daran Bazi Misazan Va Shayadam Oon Moghe Ooje Bazisazi Shoon Boode
Shayad Baramoon Sakht Bashe Vali Ma Mese Inke Bayad Range Aslio Too In Rah Bebarim Va Nasle Badi Consolha Chi Bebakhshid Farzandaneman!!! Halesho Bebaran
Khob Mam Kheili Boland Parvazim Chon Hanooz Ke 2 Ta 3 Sal Migzare Ye Bazie 2 Bodi Dorost Nakardim
Hatman Khandatoon Migire Vali Majboorim Az Inja Shoroo Konim. Shayad Fekram Bokonid Ye Bazie 2 Bodi Chie Mage Aslan Tool Nemikeshe Taze Ki Miad Bazi Kone
Vali Bazibazaye Ghadimi Va Hatta Shayadam Jadidash Kafe Hamin Bazihaye 2 Bodi Bashan, Masalan Khodam Ba Inke Super Mario Bros 3 Vase 1988 (Sale Tavallodame!!!) Hamin Chand Rooz Pish Bad Joori Havasesho Kardam Raftam Giresh Avordamo Kolli Hal Mikonam Bahash
Taze Etefaghi Too Hamin Bazihaye 2D Etefaghi Ye Bazi Az Bethesda Didam Ke Dige Alan Hame Darin Ba Oblivion'esh Hal Mikonin , Dashtam Shakh Dar Miavordam
Be Nazare Man Bazihaye 2 Bodi Mitoone Aghaze Rahe Ma Bashe Ke Ma Eshtebahi Az Ye Ja Dige Shoro Kardim
Ziad Saretoono Dar Nemiaram Mano Ke Alan Kheili Javve Mario Gerefte Mikham Mario Ro Remix Konam!!!
Az Hame Bozorgtarhaye Sarzamine Sabzeman Chi Bebakhshid Az Hame Programmerhaye Hatta Ye Kam Pishrafte Mikham Komakemoon Konan Dar Payanam 1 File EXE!!! Gozashtam Ke Age Kasi Jorat Dare Begire,Shookhi Kardam Ye Pishsakhte Az Mario Natarsin Begirin Nazar Raje Besh Bedin
Vali Bavar Konin Hamin Ke Hichi Nist 1 Rooz Tool Keshid!
Albatte Man Bazam Kolli Harf Vase Goftan Daram!!!
Kheili Mamnoonam Ke Komakam Kardin Saretoon Dard Biaram!
Be Omide Oon Rooz Ke Hame Cheshmhaye Bina Va Gooshhaye Shenava Dashte Bashand

Mario : http://www.box.net/public/0tvnnkd0qk

آخرین ویرایش:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوسته عزیز سلام.
پیوستنتو به سایت تبریک میگم. نکته ای که در مورده بازی سازی من میگم اینه که اگر شرکتی 18 سال پیش بازی سازی رو شروع کرده بود وگرافیکش اون موقع 2 بعدی بود باید حق رو به اون ها بدیم. چون تکنولوژی اون موقع همینقدر توانش بوده . اما حالا که ما داریم بازی های رو بازی میکنیم . گه یه موقع نگن این بازی هست خیال میکنه فیلم انیمیشن هست. ما اومدیم 3 ملیارد خرج کردیم یع بازی به نامه رانندگی در تهران ساختیم تازه کلی پول تبلیغ هم توش گرفتن و از نظره من یه بازی 2 بعدی هست تا 3 بعدی. به جای این کار ها میومدن لیسانسه یه موتور گرافیکی رو میخریدن روش کار میکردن . هم یه بازی در خور توجه میدادن بیرون هم یه تجربه برای بعد میشد وپول هم الکی تو جوب نمیرفت. تازه یه قیمته کذایی هم روی سی دی این بازی گذاشتن.

من برندها چون از اشتباهاته قبل دیگران و خودم پلی برای پیروزی اینده میسازم .

راستی چون پست اولتون بود من کلشو خوندم. سعی کنی فارسی بنویسی خیلی خوب میشه. یواش یواش دستت میاد. :cheesygri

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
دوسته عزیز سلام.
پیوستنتو به سایت تبریک میگم. نکته ای که در مورده بازی سازی من میگم اینه که اگر شرکتی 18 سال پیش بازی سازی رو شروع کرده بود وگرافیکش اون موقع 2 بعدی بود باید حق رو به اون ها بدیم. چون تکنولوژی اون موقع همینقدر توانش بوده . اما حالا که ما داریم بازی های رو بازی میکنیم . گه یه موقع نگن این بازی هست خیال میکنه فیلم انیمیشن هست. ما اومدیم 3 ملیارد خرج کردیم یع بازی به نامه رانندگی در تهران ساختیم تازه کلی پول تبلیغ هم توش گرفتن و از نظره من یه بازی 2 بعدی هست تا 3 بعدی. به جای این کار ها میومدن لیسانسه یه موتور گرافیکی رو میخریدن روش کار میکردن . هم یه بازی در خور توجه میدادن بیرون هم یه تجربه برای بعد میشد وپول هم الکی تو جوب نمیرفت. تازه یه قیمته کذایی هم روی سی دی این بازی گذاشتن.

من برندها چون از اشتباهاته قبل دیگران و خودم پلی برای پیروزی اینده میسازم .

راستی چون پست اولتون بود من کلشو خوندم. سعی کنی فارسی بنویسی خیلی خوب میشه. یواش یواش دستت میاد.

3 ملیارد ریختیم دور عزیزم ، به کسایی پول دادیم که بلد نیستن واسه ویندوزشون پسورد بزارن !!!!!!! نتیجشم فقط یک افتضاح بود که آبروی مارو بدتر ببره . از همه این کارایی که تو کشور انجام شده من Qop رو از همه بیشتر قبول دارم چون واقعا حاصل تلاش یک سری دوستان خوب ایرانیمون بوده .

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
یک ضرب المثل هست که میشگه گاماس گاماس:cheesygri
اما اینقدر هم نه
ببینید دوستان
تا بخوایم ایران یک بازی در حد فقط و فقط در حد دوم3 یا F.E.A.R بزنه ما داریم با دوم 10و سری بازی های جدیدتر بازی میکنیم
اگر یک بار ایرانی هایی که در خارج بازی میسازن رو بیارن ایران و یک دوره ی آموزشی سخت بگذارن
تازه استعداد ها شکوفا میشه
اما اگر همینطوری پ.لمون رو بریزیم تو جوی آب بهتره تا بریم بازی های ایرانی بگیریم

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نه میارن . نه اون بازی ساز ها دیوونه هستن که بیان. میان زحمت میکش . اخره کار به نامه یکی دیگه ثبت میشه. همین بازی فارن هایت رو که دیدی مراحل ساختشو که تو خوده سیدی بود. تو ایران این کار ها رو میکنن. این ها برای ساختنه یه فیلم جنگی 2000 مشکل میندازن . حالا بیان بازی درست کنن.

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
ما اینجا انقدر برنامه نویس خوب داریم که هر کودومشون اگه کمی تقویت بشن ، میشن cormack . ولی .... وقتی اینجا آدم رو کپی میکنن .... صنعتو resource میکنن ، کسی میل و دل به کار نمیده .

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
به نظره من کار کردن روی سبکهای شناخته شده و بازیهای معروف اشتباه محض هستش. بدون تعارف ما 20 سال از این صنعت عقب هستیم. اینکه بیایم یه بازی بسازیم با موضوع تکراری( سری تاکسی) اونم با گرافیکی واقعا افتضاح فقط برای مزاح و رفع تنوع خوبه. من فکر میکنم حالا که از لحاظ فنی قدرتش رو نداریم باید رو معنی (داستان) کار کنیم. منظورم این نیست که از 8 سال دفاع مقدس بازی بسازیم. منظورم اینه که یه داستان با یه تمه جدید و نو باشه. مثله بالانس که با موضوعش کلی مشتر جذب کرد یا مثلا worm که دو بعدیش هم کلی طرفدار داره و فکر کنم اصلا محبوب تر از 3d باشه. بعدش بیایم رو کارای شناخته شده و کارای فنی.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
ما یک داستان عالی داریم اونم رستم و سهرابه
و هفت خان رستم و............
اما همش میره به جنگ تحمیلی ختم میشه
همین jake x مدیر طراحی شخصیت ها و ماشین ها رو علی ابراهیمی اگر اشتباه نکنم بود

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
ریو جان منم منظورم ساخته بازی جنگی یا دفاع مقدس نبود. این بود که ما تو بازی سازی به قوله شما بیام 2d شروع کنیم به 3d برسیم. اون جمله هم که گفتم منظورم این بود که برای یه فیلم که بخوان بسازن و موضوعش ابهت خاصی برای خودش داره اشکال میتراشن چه برسه به بازی سازی.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط slip_knot:
ما یک داستان عالی داریم اونم رستم و سهرابه
و هفت خان رستم و............
اما همش میره به جنگ تحمیلی ختم میشه
همین jake x مدیر طراحی شخصیت ها و ماشین ها رو علی ابراهیمی اگر اشتباه نکنم بود
بابا این رستم و سهراب هم پدرشون در اومد. من یادمه اون موقع که میکرو داشتم و بازی میکردم یه بازی میکرو با موضوع نبردهای رستم داشت ساخته میشد. حدود سال 72 اگه اشتباه نکنم. ولی خوب کو؟ اگه اون بازی پا میگرفت الان اوضاع این نبود. در ضمن سپهر فکر کن این بازی رو قراره بسازی تو چه سبکی میسازی؟؟ بازیهای امروز سبکه مورد نظرت رو تو ذهن بیار بعد ببین چکار میتونی بکنی؟ منظوره من یه چیزه نو و جدیده. از اون لحاظ
نوشته شده توسط 789:
ریو جان منم منظورم ساخته بازی جنگی یا دفاع مقدس نبود. این بود که ما تو بازی سازی به قوله شما بیام 2d شروع کنیم به 3d برسیم. اون جمله هم که گفتم منظورم این بود که برای یه فیلم که بخوان بسازن و موضوعش ابهت خاصی برای خودش داره اشکال میتراشن چه برسه به بازی سازی.
رامتین جان منظورم شما نبودی عزیز. آخه تو این مملکت تا حرف از معنی و معنوی میزنی میچسبن به جنگ (که به جنگ هم درست نرسیدن). من به مقتضای کلامم این مثال رو زدم.
من هیچ توان فنی ندارم ولی اگه بحث ساخت جدی باشه تمام وقت و انرژیم رو حاضرم رو موضوع و داستان بازی بزارم. تا این حد ازم بر میاد:cheesygri

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
Manam Manzooram Hamine Bacheha Noavario Khallaghiat Alan Harfe Avvalo Mizane
Vase Chi Darwinia Ba Oon Graphice Atighash 8.2 Az Gamespot Greft
Vali Ma Dir Shoroo Kardim Diram Natije Migirim Va Irania Aslan Roo Karhaye Dir Sooddeh Sarmaye Gozari Nemikonin
Pas Bayad Chi Kar Kard Bayad Az Hamin Dastan Ziba Ke Kheili Jazzabiati Bishtari Nesbat Be Graphico Az In Harfa Dare
Age Too Bishtare Sitam Negah Koni Mibini Khallaghiat Va Arzesh Too Nomre Fanni Bazi Zarib 2 Be Tori Ke Graphic Ina Zaribe Yekan
Age Ma Too Hame Zamineham Az Oona Aghab Bashin Haddeaghal Mitoonim Too In Zamine Jelootar Bashim Age Bekhaym

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
ریو جون(اسمت رو نمیدونم اما تو اسمم رو از کجا میدونی:cheesygri)
ببین سبک رو باید از مردم پرسید
و اکثریت رای میتونه اون سبکی باشه که همه دوست دارن
نه فقط تیم بازی سازی
یا اینکه میتونیم خودمون تحقیق کنیم
ببینیم بازی هایی که طرفدار زیادی داشته چه سبک هایی داشتد
بعد در مورد داستان هم بگم
مثلا میتونیم خودمون خلق کنیم
مگه نمیگن نوجون ها و جون ها ذهن خلاق و تفکر خیالاتی قوی دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
این انجمن بازی های رایانه ای هم که نه به بار و نه به داره
رفتم اونجا
دیدم دارن چایی میخورن و روزنامه نگاه میکنن
بعد میگن برای فرهنگی ساختن بازی ها دارن سخت تلاش میکنن
دیگه بخدا عصر فناوریه
نه قصه های مادر بزرگ

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط slip_knot:
ریو جون(اسمت رو نمیدونم اما تو اسمم رو از کجا میدونی:cheesygri)
ببین سبک رو باید از مردم پرسید
و اکثریت رای میتونه اون سبکی باشه که همه دوست دارن
نه فقط تیم بازی سازی
یا اینکه میتونیم خودمون تحقیق کنیم
ببینیم بازی هایی که طرفدار زیادی داشته چه سبک هایی داشتد
بعد در مورد داستان هم بگم
مثلا میتونیم خودمون خلق کنیم
مگه نمیگن نوجون ها و جون ها ذهن خلاق و تفکر خیالاتی قوی دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا دمت گرم تو از حامد ما بدتريا. حامد هم حافظه اش بيشتر از يه ربع نيست (اين حامد داداشمه منم با تو تو بازيهاي غيره كاميوتري روزگاري داشتيم؛هادي)
ببين من با نظرت موافقم ما بايد فعلا داستان توليد كنيم و داستانهايي مثله رستم و سهراب و اينايي كه خف هستن و شاهكارهاي ادبيمون به عنوان آص نگه داريم براي وقتي به رشد و بلوغ رسيديم.
این انجمن بازی های رایانه ای هم که نه به بار و نه به داره
رفتم اونجا
دیدم دارن چایی میخورن و روزنامه نگاه میکنن
بعد میگن برای فرهنگی ساختن بازی ها دارن سخت تلاش میکنن
دیگه بخدا عصر فناوریه
نه قصه های مادر بزرگ
اين كه ميگي كجاس؟ قراره چه لطفي بكنن در حقه ما؟ ببين هميني كه ميگي خوبه ها يه اكشن با موضوعه خونه مادر بزرگه حد اقل تو ايران كلي فروش ميكنه! چطوره ها؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر