ایپاد تاچ نسل 4 ------------ipod touch 4g-----------------8g

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
Rating - 80%
4   1   0
فروخته شد به کاربر twtmtdt
واریز کردند و امروز براشون ارسال میشه

قاب برای فروش
23 با هزینه ارسال

هزینه پست هم با خریدار هست -------------حتی 1 ریال هم پایین نمیام –از این مثل جونم مراقبت کردم فقط به خاطر گرفتن سنسیشن ایکس ای دارم میفروشمش​

آخرین ویرایش:

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
Rating - 0%
0   0   0
داداش خیلی معذرت میخام بخاطر اسپم ولی......
سنسیشن xeنگیر اکثر کسایی که گرفتن پشیمونن فقط روی کاغذ مشخصاتش بالاست از گالاکسی s2هم ضعیفتره (منم مثل تو عاشق بیتز هستم و میدونم بیشتر بخاطر سیستم صوتیش میگیری ولی همین ایپادتو نگه دار یه هدفون بیتز بگیر اگه خواستی هم ادرس میدم از مطمئن ترین فروشگاه مانستر که کل جنساش تو سایت امریکایی ریجستر میشن و کاملا قابل اعتماده+یکسال گارانتی )
ضمنا اون ibeats که روی xe میدن بهت مثل اونی نیست که تو پک میخری هدفون های ibeats خود شرکت بیتز کلا تیتانیومی هستن+کابل های روکش طلای 24عیار
ضمنا کارت صدای اپل رو با اندویید مقایسه نکن بیتز حداکثر کیفیتو با محصولات اپل میده اون هدفون ایپاد رو شرکت مانستر میزنه که اینقدر کیفیتش بالاست
من xe رو امتحان کردم تو صداهای بالا کیفیتی که میده (با هدفوناش)کتر از کیفیتی هست که اپل میده
حداقل کمکی بود که از دستم برمیومد امیدارم بیشتر فکر کنی

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
Rating - 80%
4   1   0
داداش خیلی معذرت میخام بخاطر اسپم ولی......
سنسیشن xeنگیر اکثر کسایی که گرفتن پشیمونن فقط روی کاغذ مشخصاتش بالاست از گالاکسی s2هم ضعیفتره (منم مثل تو عاشق بیتز هستم و میدونم بیشتر بخاطر سیستم صوتیش میگیری ولی همین ایپادتو نگه دار یه هدفون بیتز بگیر اگه خواستی هم ادرس میدم از مطمئن ترین فروشگاه مانستر که کل جنساش تو سایت امریکایی ریجستر میشن و کاملا قابل اعتماده+یکسال گارانتی )
ضمنا اون ibeats که روی xe میدن بهت مثل اونی نیست که تو پک میخری هدفون های ibeats خود شرکت بیتز کلا تیتانیومی هستن+کابل های روکش طلای 24عیار
ضمنا کارت صدای اپل رو با اندویید مقایسه نکن بیتز حداکثر کیفیتو با محصولات اپل میده اون هدفون ایپاد رو شرکت مانستر میزنه که اینقدر کیفیتش بالاست
من xe رو امتحان کردم تو صداهای بالا کیفیتی که میده (با هدفوناش)کتر از کیفیتی هست که اپل میده
حداقل کمکی بود که از دستم برمیومد امیدارم بیشتر فکر کنی

هم گوشی چشمم رو گرفته و هم هدفوناش

kratos69

کاربر سایت
Jan 4, 2012
0
نام
مهران
Rating - 0%
0   0   0
من دنبال ipod touch 4 و یا iphone 3gs هستم
تا با گوشیم عوض کنم
مدل گوشیم HTC HD7
بشرطی که ipod touch4 و یا iphone 3gs درحد نو باشه و خط و خش و ضربه نخورده باشه
من یک 2هفته ست که گوشیمو خریدم و درحد نو هستش و قاب وکیف داره و با 40تومن جلبریکش کردم و 1 هندسفری بلوتوث موزیک پلیر 70تومنی هم داره
هرکسی با هر شرایطی که داشت بهم زنگ بزنه تا باهم یه جوری کنار بیام
اگه خواستی با این شماره تماس بگیر خوشحال میشم صدای گرمتو بشنوم
09123327353
و
09380271011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر