ایواتا: نینتندو عناوین معرفی نشده ای برای عرضه دارد.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
در جلسه دیروز سرمایه گذاران رییس نینتندو آقای ایواتا گفت که شرکت عناوین Wii U معرفی نشده ای برای عرضه قبل از سال 2014 دارد.

به گفته ایواتا و ترجمه ی Cheesmeister از آن,اطلاعات بیشتری از توسعه بود که بتواند در E3 ارائه شود.
ایواتا همچنین گفت آنچه در جلسه مستقیم نینتندو در زمین E3 نشان داده شد به اندازه کافی توانست "ترس مالکان" را از بین ببرد.
شرکت بیان داشت که زمان بین معرفی و عرضه بازی به اندازه ای نیست که "اثر آن کم شود یا به رقیبان اجازه دهد تا آن را کپی کنند."

میتوانید اصل موضوع به زبان ژاپنی را از اینجا بخوانید و یا چند روزی صبر کنید تا ترجمه شود.

منبع

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
امیدوارم یک عنوان از star Fox رو کنن
چند تا ای پی جدید هم بدن خدایی حیف این همه خلاقیت که بازی جدید معرفی نشه

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
حيف نينتندوي عزيز كه به خاطر ماركتينگ ضعيف داره به سمت بدي ميره - خداكنه از بحران دربياد . من يكي توي بچگي كم خاطرات با عنوان هاي اين شركت ندارم

حيف كه بچه هاي كم سن و سال الان عناوين شاد نينتندو رو تجربه نكنن يه هو غول و حيولاهاي gears of war جلوشون سبز بشه

همه بازی‌های نینتندو برای بچه‌هاست؟لول. یعنی هرکی کنسول‌های نینتندو رو دارهکم سن و ساله؟

رفيق يك مطلبي هست بايد عرض كنم فقط شامل شما نميشه كلي راجع به عده اي دوستان هست كه تازگي به شكلي از هواداران نينتندو شدن

نميدونم از زمان عرضه WII U كه پست هاي تاپيك هايي كه به اون مربوط ميشه رو ميخوندم حس ميكردم طرفداران جديد اين كنسول حالت بيماري هاري ( قصد توهين ندارم معادلي براش نميتونم پيدا كنم) گرفتن و كافيه شما نظري بدي كه يكم توش ابهامي باشه شروع حملات ميكنن.

پسر گل كجا من از واژه همه استفاده كردم كه شما به اين شكل جبهه ميگيري؟؟ من هم مثل شما خبردارم كه عناويني شاهكار مثل resident evil 4 ابتدا براي game cube عرضه شد و سري متريود و ساموس حالت جدي داشتن و خيلي عنوان خاي شاخ و خونين گذشته كه گمان نميكنم سن شما برسه مثل killer instinct رو من روي SNES ديدم و لذت بردم .

اما همه هم اينو ميدونم كه عناوين پلتفرمر و شاد و اركيد و .... روي كنسول هاي نينتندو بيشتر بودن و همه با دانكي كونگ و ماريو و ... يا ماجراجويي زلدا خاطره دارن قطع به يقين اتفاق نظر هست كه كنسول نينتندو بيشتر براي عناوين شاد هدف قرار داده شده تا چيزي مثل RYSE روي Xbox One و مخاطبانش هم خوانواده ها هستن نه هارد كور گيمر هاي سن و سال من

اينكه كسي مياد توي تاپيك هاي نينتندو كاري نكنيد پشيمون بشه و فك كنه ٤ تا ... تازه فهميدن NES هم قبل از تولدشون وجود داشته الان رگ غيرتشون براي ما ميزنه بالا

خلاصه رفيق توي صحبتام قصد توهين نداشتم مطلبي بود خيلي وقت ميخوستم بگم قسمت شما شد

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
حيف نينتندوي عزيز كه به خاطر ماركتينگ ضعيف داره به سمت بدي ميره - خداكنه از بحران دربياد . من يكي توي بچگي كم خاطرات با عنوان هاي اين شركت ندارم

حيف كه بچه هاي كم سن و سال الان عناوين شاد نينتندو رو تجربه نكنن يه هو غول و حيولاهاي gears of war جلوشون سبز بشه

همه بازی‌های نینتندو برای بچه‌هاست؟لول. یعنی هرکی کنسول‌های نینتندو رو دارهکم سن و ساله؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
ما كه مرديم صبر كرديم مگه قرار نبود اين ها بعد از e3 نينتندو دايركت داشته باشن
ايواتا بهتره به جاي حرف عمل كنه معرفي كنه
مثلا چرا از نشون دادن زلدا جديد صرف نظر كردن
كاهش قيمت هم نزدن كلا وضعشون بهتر شده اما نه كامل

PS4 is Best console forever

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
بابا قبوله آقای ایواتا 7000000 بار گفت که بازی های جدید داریم تو رو خدا رو کن دهن ترولر ها رو ببند!!!Please Show your New Games

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
اگه قراره عناوینی که معرفی میکنه عین اینایی باشه که کرد، همون بهتر که نکنه.
چون بیشتر از این ضرر میکنه.
من حتی یدونه انحصاری باب میلم تو اینا پیدا نکردم. آخه اسم اینم میشه گفت بازی ساز !
یه رنج سنی خاص و یه نگرش خاص رو هدف قرار داده همش داره برا اونا بازی میسازه، جالبیش اینه که طرفداراش هم این روش رو دوست دارن:-o

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اگه قراره عناوینی که معرفی میکنه عین اینایی باشه که کرد، همون بهتر که نکنه.
چون بیشتر از این ضرر میکنه.
من حتی یدونه انحصاری باب میلم تو اینا پیدا نکردم. آخه اسم اینم میشه گفت بازی ساز !
یه رنج سنی خاص و یه نگرش خاص رو هدف قرار داده همش داره برا اونا بازی میسازه، جالبیش اینه که طرفداراش هم این روش رو دوست دارن:-o
اخه من موندم نمایش x که عالی بود
بایونتا 2 هم برای هارد کور بود
اسمش براس هم که یک بازی فایتینگ عالی بود
بخدا بازی های بدی نبودن همشون عالی بودن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اخه من موندم نمایش x که عالی بود
بایونتا 2 هم برای هارد کور بود
اسمش براس هم که یک بازی فایتینگ عالی بود
بخدا بازی های بدی نبودن همشون عالی بودن
منظور ایشون شوت شوت بنگ بنگ هست یا بکش و برو جلو

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
منظور ایشون شوت شوت بنگ بنگ هست یا بکش و برو جلو
همون بایونتا 2 هم خودش همه نوع خوشنتی داره چه با اسلحه چه با شمشیر و هیولا ها
کسی هم که از نینتندو اومده بود توی استیج گیم اسپات می گفت ما امسال بازی هایی مثل ماریو و این ها رو داشتیم ولی بایونتا 2 یک تجربه کاملا متفاوت هست و برای هاردکور هست

Cool spot

کاربر سایت
Jul 2, 2013
81
نینتندو بایس به فکر کنسول قوی باشه همش که نمیشه با کارای مثلا نو مشتری جذب کرد چون ریسک داره باید یکم بیشتر به فکر قدرت باشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر