ایسوس در حال مذاکره با مایکروسافت برای عرضه تلفن و پدفون ویندوزی است

win4win6

کاربر سایت
Sep 14, 2012
514
نام
مهدی

نایب رئیس بخش محصولات موبایل Asus در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال از این مطلب پرده برداشت که کمپانی اش در حال بررسی جوانب امر برای معرفی تلفن های مبتنی بر ویندوز فون است.

آقای بنسون لین هر چند از مذاکره با مایکروسافت سخن گفته ولی زمان دقیقی برای عرضه چنین محصولاتی ارائه نکرده. آن طور که از مصاحبه بر می آید ایسوس طرح مفهومی مشابه Padfone را نیز برای ویندوز در نظر گرفته. بنا به گفته آقای لین: «چنین طرحی برای ویندوز 8 منطقی است.»

البته در حال حاضر تولیدکنندگان باید بین دو گزینه ویندوز فون و ویندوز 8 برای تلفن های هوشمند و تبلت ها دست به انتخاب بزنند و این کار ساخت Padfone ویندوزی را سخت می کند. همان طور که می دانید
Padfone
ترکیبی از تلفن هوشمند و تبلت است که تلفن در پشت تبلت -به عنوان داک، قرار می گیرد و کل دستگاه تبدیل به تبلتی می شود که از سخت افزار پردازشی و سیستم عامل تلفن و باتری تبلت استفاده می کند.

استانداردهای مایکروسافت برای ویندوز فون و ویندوز 8 مشخص هستند. ما نه تلفن های 7 یا 10 اینچی دیده ایم و نه دستگاه های 4 یا 5 اینچی مبتنی بر ویندوز 8 ولی احتمالاً با عرضه
ویندوز Blue
این قضیه نیز دستخوش تغییر خواهد شد. گفته می شود این سیستم عامل جدید بر ارائه ویندوز 8 روی دستگاه ها و نمایشگرهای کوچکتر تمرکز دارد و به این شکل عملکرد ویندوز 8 و ویندوز فون در کنار یکدیگر را تسهیل می کند. قرار است ویندوز Blue در نیمه های 2013 رونمایی شود.
منبع
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر