ایران هم به صف تولید کنندگان گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید پیوست

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
احتمالا یه CPU دویست MHz ای انداختن روش نخواستن گندش در بیاد:|الان اولویت اول CPU ه بعد اینا نگفتن چیه؟

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
خوب قیمتش به طور رسمی اعلام شد که 389 هزار تومان هست.
به نظر من این قیمت برای چنین گوشی خیلی بالاست و گوشی های دیگه ای هستن با قیمت کمتر از این که مشخصات بهتری هم دارن
در ضمن می تونید از اینجا این گوشی رو بخرید:http://www.generalluxe.org/portal/tabid/62/ProdID/46/Default.aspx
اینم صفحه ی ای که درونش قیمت رو اعلام کردن:http://www.generalluxe.org/portal/tabid/67/articleType/ArticleView/articleId/66/---G1--.aspx

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
میرن گوشی آشغال به چین سفارش میدن واسشون بزنن افتخار هم میکنند....
389 هزار تومن(پول خون باباشون رو هم کشیدن رو گوشی)
چه قدر هم اطلاعات کافی دادن!

ایران هنوز نمیتونه پوفک رو خودش تولید کنه اونوقت داره گوشی میسازه...!!!!(مواد اولیه و کلیه دستگاه ها واسه تولید اسنک از کشورهای دیگه میاد)

آخرین ویرایش:

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلام.به خدا بدشانس تر از من پیدا نمیکیند.من نزدیک به 1ماه که رفتمhtc incredible s خریدم.بعد الان میبینم که glx از نظر ظاهری عین گوشی من هست((اگه دقت داشته باشید)) اخه ای خدا........اخه چرا مدل گوشی من!!!!((تو بین این همه گوشی )))))
به خدا کم مونده رابط کاری سنس داشته باشه.

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
GPL کیه ؟ پس این With Google که پشت گوشی های آندروید میزنن چیه ؟
ریچارد استالمن دیگه کیه ؟
بزار من یه چیز رو توضیح بدم اندروید یه سیستم عامل اوپن سورس هست و تحریم نیست ، فقط اون مارکت هست که تویه ایران کا ر نمیکنه
اوپن سورس به این معناست که هر کس هر چی خواست بتونه توش تغییراتی بده ، بتونه از اون هم استفاده کنه

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
بزار من یه چیز رو توضیح بدم اندروید یه سیستم عامل اوپن سورس هست و تحریم نیست ، فقط اون مارکت هست که تویه ایران کا ر نمیکنه اوپن سورس به این معناست که هر کس هر چی خواست بتونه توش تغییراتی بده ، بتونه از اون هم استفاده کنه
درسته اوپن سورسه ولی باید با گوگل قرارداد ببندن واسه استفاده از سیستم عامل و فکر نمیکنم که گوگل به شرکتی که مثلا ایرانی و هیچی از طراحی سخت افزار و ظاهر و ... نمیفهمه بیاد اندروید بفروشه....

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من نمي دونم داخل سايت alldigitall زده بود 650 منم گفتم 650 ولي اگه شما مي گي 800 حتما 800 هست ديگه;)مي تونيد بريد اينجا خودتون ببينيد: http://www.alldigitall.ir/specs.aspx?pid=2912
تو این سایته زده باطری 2000 میلی آمپر!!!!!!!!مگه میشه!!!!!!!!!!!galaxy s2 با اون همه سر و صدا و ادعا فقط 1650 میلی آمپر باطری داره......فکر کنم اگه ایران همینجوری ادامه بده صنعت موبایل رو منفجر میکنه.....

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
درسته اوپن سورسه ولی باید با گوگل قرارداد ببندن واسه استفاده از سیستم عامل و فکر نمیکنم که گوگل به شرکتی که مثلا ایرانی و هیچی از طراحی سخت افزار و ظاهر و ... نمیفهمه بیاد اندروید بفروشه....
اندروید یه سیستم عامل رایگان هست و تو ایران دیگه قرار داد و.. این جور چیزا جایی نداره ;)

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
بالاخره تصمیم به کاهش قیمت این گوشی دادن
قیمت از 400 به 300 تومان کاهش یافت
ولی به نظر من هنوز خیلی زیاده و ارزش بیشتر از 200 تومان نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر