ایران هم به صف تولید کنندگان گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید پیوست

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
هر اقل سلیمی Galaxy S1 که شده 400 تومن که تاچ و صفحه نمایش فوف اولاده و پردازنده 1 گیگاهرتزی رو به GLX ترجیه میده . حالا بیان 700 بدن . ما هم بیگیم بی..... .

---------- نوشته در 11:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز سامسونگ همین الانش هم اشغالی بیش نیست(از نظر من) ولی خب این نتیجه تبلیغاته زیاده که میفروشه:)
کاملا اشتباه میکنی عزیزم ! کاملا ! اره 2-3 سال پیش به درد نخور بود ! ولی الان S1 از Iphone 4 بهتره و از Desire HD هم بهتره ! (اینارو خودم به شخصه دیدم !! حالا S2 بماند ) حرف شما کاملا حرف اشتباهی هست .

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
هر اقل سلیمی Galaxy S1 که شده 400 تومن که تاچ و صفحه نمایش فوف اولاده و پردازنده 1 گیگاهرتزی رو به GLX ترجیه میده . حالا بیان 700 بدن . ما هم بیگیم بی..... .

---------- نوشته در 11:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 AM ارسال شده بود ----------

کاملا اشتباه میکنی عزیزم ! کاملا ! اره 2-3 سال پیش به درد نخور بود ! ولی الان S1 از Iphone 4 بهتره و از Desire HD هم بهتره ! (اینارو خودم به شخصه دیدم !! حالا S2 بماند ) حرف شما کاملا حرف اشتباهی هست .
اون دوستمون راست میگه خدایی ! اینقدر برای این گوشیاش تبلیغ میکنه این سامسونگ انگار چه خبره ! میاد میگه صفحه ی Super AMOLED PLUS HD 3D XLED ... رو گوشیمون انداختیم بعد که گوشیش میاد تازه میفهمیم هر قدر مزایا داره این صفحه , همونقدر مشکل داره ! تازه اون برتریا چی هستن ؟! 10 % شارژ کمتر خالی میکنن و از زوایا بهتر دیده میشه صفحتون ! خب تو سرتون بخوره این صفحه , اصلا برای چی باید از زوایا گوشی کاملا دیده بشه ؟! مگه میخواین 2 نفره استفاده کنین ؟!
همین Galaxy S2 دویست تومنم نمیارزه اما به خاطر صفحه ی SUPER ker ker که روش زدن 200 تومن آوردن رو قیمتش که البته همین صفحه پر از مشکل تو نمایش رنگ ها هم هست ! CPU گذاشتن روش که اصلا بهش نمیخوره و بعد از باز کردن یه برنامه مثل موتور پیکان داغ میکنه ! خداییش اینم شد گوشی ؟!
کلا Samsung برند بسیار چیپیه که کاری جز کپی کردن و وارد کردن آشغال به بازار بوسیله ی تبلیغ گسترده نداره ! وسایل خونگیش همه کپی از LG هست با کیفیت بسیار افتضاح البته , گوشیاشم که کپی برابر اصل اپل !
فکر میکنم Samsung باید از LG یاد بگیره که چطور محصول خوب بسازه ! میگن Galaxy S2 خیلی غوله , در مقابل Optimus 2x فقط یه شوخیه , حالا کدوم بیشتر میفروشه ؟! اون شوخیه چون از صبح تا شب براش هایپ میکنن !
Galaxy S بهتره یا Optimus Black - White ؟! جفتشون مثل همن اما اونی که 100 دلار گرونتره و برتری خاصی نداره بیشتر میفروشه ! چرا ؟! هااااااایپ !
تو گوشیا (چه ویندوز فون چه اندروید) LG قیمت واقعیه محصولو داره از مردم میگیره و Samsung دنبال پول مفته ! البته اگه آدم پول داشته باشه مسلما دنبال HTC بره بهتره چون برای ساخت گوشیاشون مثل Samsung از کیسه فریزر استفاده نمیکنن !!!
حقیقتا به همه ی دوستانی که قصد خرید گوشی اندرویدی دارن پیشنهاد میکنم همین GLX رو بخرن چون مسلما پول مفت نمیگیرن ازتون !

• Like
Reactions: Sorrows

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
خوب بالاخره معرفی شد
اسمش g1 هست
مشخصاتش:

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 667x5476.
1000.jpg

---------- نوشته در 08:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:46 PM ارسال شده بود ----------

اینم عکساش:
Slide2.jpg

G1-3.jpg

G1-1.jpg

G1-2.jpg

---------- نوشته در 09:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:48 PM ارسال شده بود ----------

پست اول ویرایش شد
قیمتش هم 390 هزار تومان هست ولی این قیمت %100 نیست و ممکنه تغییر کنه

• Like
Reactions: Danitondar

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
امروز تلیویزیون تبلیغاتش رو گذاشته بود....واقعا متاسف شدم از خودم که رفتم S2 خریدم.....#:-s
برای چی؟
s2 رو داری با این مقایسه می کنی؟
اینا تازه اول راه هستن و به نظر من هنوز خیلی راه دارن تا به گوشی های سامسونگ برسن

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
باور کن اگه مشکل فنی نداشته باشه میخرم ! نه به خاطر اینکه خیلی گوشیه خوبیه ! برای اینکه شاید یه روزی ایرانم مثل کره بشه که مردم گوشیای کشور خودشونو با قیمت مناسب و امکانات بالا استفاده میکنن ...

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
اگه فکر میکنید این که میبینید کار ایرانی ها نیست درست حدس زدید ! اینم لینک ! یک شرکته تو اندولزی که دقیقا مشخصاتشم همینه . فقط تو ایران سرهم بندی انجام میشه لابد !!
http://www.ivio.com/mobile.php?ponsel=DG80
این گوشی CPU نداره یا میخوان نگن چیه ؟؟؟؟!
یعنی چی همه چی زده ساپورت ؟! یعنی میخواد بگم پ ن پ بیا گالری و کال و مسیج نزار ! همچین زده ساپورت انگار !

....

اینم کار خونه ی تمام اوتوماتیک GLX
DSC01941.JPG

DSC01935.JPG

• Like
Reactions: raya2

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
گوشی ـشو باید با دست چپ روشن کنیم یا با دست راست؟ :-/

مسلما هیچکدوم...:d
باید بدیم یک فرد بالای 18 سال روشنش کنه!:))

اون تخته وایت برد که تو عکس آخریه توجه ام رو خیلی جلب کرده...اون پروژه که نوشتن واسه چیه به نظرتون؟:-/

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
یکی نیست بگه شما برو اول یه کاری کن گوگل "آندروید مارکت" رو واسه ما باز کنه. بعد بیا گوشی بزن
نه؟
یه کاری کن بتونیم به مارکت وصل شیم. چیز پی ان رو هم که بستین امکان دانلود نداره
سیستم عامل آندروید و ios و windows phone به خاطر چی برتر هستن؟
به خاطر همین مارکت و استور هاشونه.
حتماااااااااااااااااااااااااااااااااا 30% بازار رو هم میگیرین.وایسا تا صبح دولتت بدمد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر