اين هفته،عناوين جديد بر روي PS Vita (به صورت رايگان)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

psvitaplus_610.jpg

امروز شركت سوني اعلام كرد كه تمامي اعضاي Plus در روزهاي November 19 و November 20 مي توانند از عناوين جديدي كه به صورت رايگان براي آنها در نظر گرفته شده است استفاده كنند.اين مجموعه از بازي ها اولين مجموعه اي است كه سوني تا به حال براي اعضاي خود در PS Vita در نظر گرفته است.

اين بازي ها به صورت رايگان عرضه مي شوند و تمامي اعضاي Plus مي توانند از آن بهره مند شوند.اين مجموعه كه در بين آن عنوان محبوب و مشهور Uncharted: Golden Abyss نيز به چشم مي خورد به شرح زير است:

Uncharted: Golden Abyss

Gravity Rush

Wipeout 2048

Jet Set Radio

(Final Fantasy Tactics: The War of the Lions (the PSP title

منبع

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
این دیگه چه اقدام مسخره ای هست واسه یه کنسول جدید؟! این کارا واسه زمانیه که از اومدن یه کنسول حداقل 4-5 سال بگذره !

(Final Fantasy Tactics: The War of the Lions (the PSP title!؟!؟!؟!؟!؟!

Uncharted: Golden Abyss!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

البته قبول دارم مفت بودنش به آدم بدجوری می چسبه :d

شما اصولا با PS Plus آشنایی نداری انگار...

از این به بعد هم ماهی 2 تا 4 بازی مجانی از طریق PS Plus برای ویتا عرضه میشه. به غیر از بازی های مجانی که برای PS3 عرضه میشه! با فقط سالی 60 دلار

آقا من کلی گفتم . از اول هم این امکانات PS Plus واسم عجیب بود . منظورم از عجیب ، عالی بودن این امکاناته.یعنی خیلی به نفع گیمر هست ولی نمیتونم تصور کنم سونی چقدر سود میکنه از این کار که بهترین بازیاشو رایگان میده!!! اون کلمه مسخره هم از شدت تعجب بود !
فکر کنم منظورمو بد رسوندم ، شما اقدام به آشنایی من با Plus کردی !!!:d فکر کنم تقریبا هر کی با PS و سونی آشنا باشه با Plus هم تا حدودی آشناست!!!

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
مفت باشه کوفت باشه. شکی نیست. ولی چرا اینها؟ بهترین بازیهاش رو مجانی!. R U MAD Sony ؟

بله سونی دیوانه ـست چون بلافاصله بعد از اضافه شدن PS Plus به ویتا، فروش مموری کارت ها و کارت PS Plus تو آمازون رشد فوق العاده ای داشت.

این دیگه چه اقدام مسخره ای هست واسه یه کنسول جدید؟! این کارا واسه زمانیه که از اومدن یه کنسول حداقل 4-5 سال بگذره !

(Final Fantasy Tactics: The War of the Lions (the PSP title!؟!؟!؟!؟!؟!

Uncharted: Golden Abyss!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

البته قبول دارم مفت بودنش به آدم بدجوری می چسبه :d

شما اصولا با PS Plus آشنایی نداری انگار...

از این به بعد هم ماهی 2 تا 4 بازی مجانی از طریق PS Plus برای ویتا عرضه میشه. به غیر از بازی های مجانی که برای PS3 عرضه میشه! با فقط سالی 60 دلار

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
GRAVITY RUSH=p~=p~=p~ انگیزه ای شد بزم یه ویتا بخرم+پلاس یک ساله بگیرم بزنم تنگش:-?
نه PLUS قدیمی و جدید و این حرف ها حالیش نمیشه:D

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این طوری کسایی که دو دل بودن که ویتا بخرن یا نه حتما میخرن !
همه جوره به نفع سونی ـه چون هزینه ساخت این بازی ها یک دهم بازی های تاپ هم نیست !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بله سونی دیوانه ـست چون بلافاصله بعد از اضافه شدن PS Plus به ویتا، فروش مموری کارت ها و کارت PS Plus تو آمازون رشد فوق العاده ای داشت.
موو داد انبارها از ps eye خالی بشه این رو ام + کرد تا انبارها از مموری خالی بشه! :D.
چه زیرکانه.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
یه سوال:

نوشتی 19 و 20 نوامبر یعنی فقط همین دو روز میتونی این بازی ها رو انجام بدیم؟ یا 1 ماه؟ اصلا محدودیت زمانی داره یا نه ؟

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
البته یک نکته بگم، تا وقتی که شما plus هستید این بازی ها براتون رایگانه، اگه از plus در بیاید بازی های دانلود شده از کار میفتن

پلاس سالی 50$ هست نه 60$ /:)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پلاس سالی 50$ هست نه 60$ /:)
مغز واسه امارات 60 دلار هست:lol:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ميخواستم ويتا مو بفروشم ولي حالا منصرف شدم بايد مموري بگيرم در حد بنز>:d

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
مغز واسه امارات 60 دلار هست:lol:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ميخواستم ويتا مو بفروشم ولي حالا منصرف شدم بايد مموري بگيرم در حد بنز>:d
پاچه روی US هم 50 دلار هست :lol:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر