اينترنت ماهواره‌اي يا Adsl

m_y

کاربر سایت
Jul 6, 2006
3
نام
مجتبي
سلام
من سر دو راهي قرار گرفتم
اينترنت ماهواره‌اي يا ADSL بخرم
براي مصرف خانگي كدوم بهتر و هزينش كمتره:confused: :confused:
اگه ميشه لطف كنيد برام شرايط‌شون رو توضيح بدهيد
مثلا هزينه‌ي ماهانه هزينه‌ي اوليه كه بايد بپردازم
وسايل مورد نياز براي اينترنت ماهواره‌اي

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
برای مصرف خانگی ADSL بهترین گزینه هست. الان هم شرکت ها تقریبا با قیمت مناسب ADSL میدن. به جز پول ماهانه فقط یه هزینه نصب داره برای اوله کار و پوله مودم. که کلا میشه 70 یا کمتر. سرعتشم نوسان نداره و همیشه یکسان هست.همچنین مزیت اشغال نشدن تلفن رو هم داره نسبت به اینترنت ماهواره ای.
در مورد اینترنت ماهواره ای خوبه ولی تا موقعی که ADSL هست نباید طرف اینترنت ماهواره ای رفت.
شما برای ابتدای کار باید یه کارت DVB خریداری کنید که حداقل 60-70 تومن در میاد. همچنین باید یه دیش و النبی هم بخرین و بزارین بالای ساختمان که حدود 100-120 تومنی میشه. این خرج ها به جز هزینه ی ماهانه هست. از نقایص این سرویس نسبت به ADSL اینه که شما فقط recive ات از دیش هست SEND ات از Dialup هست یعنی شما برای اتصال به اینترنت باز باید به dialup اول وصل بشین. که هم باعث اشغالیه تلفن و افزایش پول تلفن میشه. همچنین اگه پارازیت بفرستن اینترنت از کار میوفته و روزهای بارونی و برفی شدید باز هم از کار می افته ولی ADSL تو هیچ کدوم از اینا قطعی نداره. تنها مزیت اینترنت ماهواره ای اینه که فیلتر نداره که تا حدودی خوبه و ارزش داره.
کلا من فقط بهت ADSL رو پیشنهاد میکنم.

بقیه بحث رو اینجا ادامه بده:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=508&page=7

hack_internet

کاربر سایت
Feb 15, 2011
1
سلام دوست عزیزمن آموزش هک اکانت اینترنت ماهواره ای رو با 150.000 تومان دیدم. به مولا زیاد کاره سختی نیست خواستید بیائید یاهو راهنمایی تون میکنم.
برای استفاده هم باید دوتا سرور داشته باشیم که من اونارو خریدم اگه خواستید با هم سرور رو به اشتراک میزاریم و دیگه نیازی نیست واسه خرید اکانت پول اضافی بدیم.

حتماً اگه خواستید فقط به ای دی من پی ام بدید
id : hack_internet

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad
سلام دوست عزیزمن آموزش هک اکانت اینترنت ماهواره ای رو با 150.000 تومان دیدم. به مولا زیاد کاره سختی نیست خواستید بیائید یاهو راهنمایی تون میکنم.
برای استفاده هم باید دوتا سرور داشته باشیم که من اونارو خریدم اگه خواستید با هم سرور رو به اشتراک میزاریم و دیگه نیازی نیست واسه خرید اکانت پول اضافی بدیم.

حتماً اگه خواستید فقط به ای دی من پی ام بدید
id : hack_internet
شما مطمئن هستید از صحت این موضوع ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر