ايجاد نويز در هدست؟

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
سلام . يه مشكلي واسه ما پيش اومده اونم اينكه :
پريشب داشتيم ميچتيديم . رفيقمون گفت بيا وويس چت . ما هم پا شديم اسپيكر رو از مادر برد جدا كرديم و هدست رو زديم مستقيما تو مادر برد . راحت هم چت كرديم . بدون هيچ نويز و مشكلي ...
وويس كه تموم شد هدفون رو گذاشتم و رفتم خوابيدم . فرداش پا شديم بشينيم پاي كامپيوتر و آهنگ گوش بديم . هدفون رو برداشتم ...
اما.....
يه صداي نويز توش بود . رفتم وويس . رفيقمم از اون طرف خط اين نويز رو ميشنيد . وقتي ميكروفون هدست رو بوسيله ويندوز آف ميكردم نويز نداشتم . حتي وقتي ميرفتم پشت كيس هم نويز نداشتم!!! بر ميگشتم روبرو مانيتور نويز هم دوباره شروع ميشد!
هنوز اين مشكل حل نشده . ميدونيد چطور باس حلش كرد؟؟؟؟؟؟
در ضمن هدستم xpire h920 هست و نو هست . اسپيكرم روي مانيتور نصبه! و همچنين مانيتور يه ميكروفون رو بدنه‌اش داره . در ضمن وقتي كه از ميكروفون مانيتور هم استفاده كردم بازم نويز وجود داشت . موبايل و اينا هم اون اطراف نبود ... نويزش هم مثل وزوز زنبوره!!!!
چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
سلام . يه مشكلي واسه ما پيش اومده اونم اينكه :
پريشب داشتيم ميچتيديم . رفيقمون گفت بيا وويس چت . ما هم پا شديم اسپيكر رو از مادر برد جدا كرديم و هدست رو زديم مستقيما تو مادر برد . راحت هم چت كرديم . بدون هيچ نويز و مشكلي ...
وويس كه تموم شد هدفون رو گذاشتم و رفتم خوابيدم . فرداش پا شديم بشينيم پاي كامپيوتر و آهنگ گوش بديم . هدفون رو برداشتم ...
اما.....
يه صداي نويز توش بود . رفتم وويس . رفيقمم از اون طرف خط اين نويز رو ميشنيد . وقتي ميكروفون هدست رو بوسيله ويندوز آف ميكردم نويز نداشتم . حتي وقتي ميرفتم پشت كيس هم نويز نداشتم!!! بر ميگشتم روبرو مانيتور نويز هم دوباره شروع ميشد!
هنوز اين مشكل حل نشده . ميدونيد چطور باس حلش كرد؟؟؟؟؟؟
در ضمن هدستم xpire h920 هست و نو هست . اسپيكرم روي مانيتور نصبه! و همچنين مانيتور يه ميكروفون رو بدنه‌اش داره . در ضمن وقتي كه از ميكروفون مانيتور هم استفاده كردم بازم نويز وجود داشت . موبايل و اينا هم اون اطراف نبود ... نويزش هم مثل وزوز زنبوره!!!!
چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید میکروفون مانیتوره صدا رو پژواک میکنه.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
نه . هيچ وقت دو تاش رو با هم استف نكردم . آخه يه جاي سوكت ميكروفون كه بيشتر ندارم! در ضمن مشكلم نويز هست نه پژواك ...

COMEX

کاربر سایت
Mar 12, 2007
183
هد ستت ولوم در مسیر سیمش داره ؟
نویز گیر یا ***** زنری نداره ؟
ببین ، اشکال از ولوم هدست نیست ؟ شاید اتصالی چیزی داشته باشه .

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
حالا منم یه مشکل دارم از وقتی میز کامبیوترخریدم و کیس و غیره رو دوباره سوار کردم و headsetرو به speakerوصل کردم هر وقت موسم حرکت میدم یه صدای ززززززززز تو گوشم میاد.البته فقط وقتی headsetوصله این جوری میشه.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
يه چيزي! بريد تو اون آيكون بلند گو كنار ساعت! از آپشن همه گزينه ها رو انتخاب كنيد . بعد line in رو آف كنين!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر