اولین DLC بازی Bulletstorm با نام Gun Sonata

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
548
نام
Ahmadreza
استدیو People Can Fly یک DLC جدید را برای این بازی معرفی کرده است.این dlc شامل تعدادی نقشه برای بخش چند نفره و امکاناتی دیگر برای این بازی میباشد.قیمت این بسته 10 دلار خواهد بود و در بهار نیز عرضه خواهد شد.بازی Bulletstorm یکی از عنوان های امسال EA میباشد که در چند روز پیش برای سه کنسول رسمی xbox 360 و ps3 و pc عرضه شد.این dlc شامل سه نقشه جدید خواهد بود.

bulletstorm_dirty_sanchez_63838_screen.jpg

منبع

• Like
Reactions: Bayonetta

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
عرضه dlc اونم به این زودی ! (هرچند تو معرفیه) اصلا واسم جالب نیست ! این فکر میاد تو مخم سازنده میتونسته اینارو بچپونه تو بازی واسه پول بیشتر نذاشته :D مرتیکه الدنگ :D

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
به نظر من باید مد اضافه کنند نه نقشه من که لذتی از این مد آنلاین بازی نبردم (خوبه ولی زود خسته کننده میشه)

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
خب آخه حجم DLC هاشون کمه کیوون، ارزش نداره بزارن تو دیسک.:d
بخاطر همین میگم !
قبل عرضه ، این کوفتی رو که میخوان باهاش پول به جیب بزنن رو بکنن تو خود دیسک ...
حجمشم که کمه ، البته اگه جا نمشیه یه بحث جداست ..

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بخاطر همین میگم !
قبل عرضه ، این کوفتی رو که میخوان باهاش پول به جیب بزنن رو بکنن تو خود دیسک ...
حجمشم که کمه ، البته اگه جا نمشیه یه بحث جداست ..
اصولا شرکت ها این کار ها رو می کنن که یه پولی بزنن به جیب.
در واقع با این کارها سودشون رو بیشتر میکنن.
اگه اشتباه نکنم بخاطر بازی Dragon Age هم قبلا از EA انتقاد کردن که چرا بعضی از DLC های بازی رو تو خود دیسک اصلی بازی قرار نداد.

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
خود بازی که جالب بود و در این چند وقته که هیچ بازی هیجانی درست حسابی بازی نکرده بودم خیلی بهم حال داد.:d
DLC هم همش به خاطر EA ولی خب بی خیالشین چون ما که اصل بازی رو نمی خریم.;)
ولی شاید این قانون خیلی بده که کپی رایت درست تو کشور ما اجرا نمی شه!(البته اونم دلایلی داره.b-))

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
یکی الان هستش که 800 پوینت میخواد 6تا مپ برای Echi آزاد میکنه و اون شیلنگ رو هم به رنگ Silver در میاره . این جدیده علاوه بر اونه ؟ :d
چقدر مپ میدن اینا البته برای اون قسمت Anarchy هست . کار پسندیده ای نیست کلا هِی مپ میدن هِی پوینت میگیرن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر