شایعه اولین چراغ در تایید رزیدنت اویل جدید برای کنسول دستی جدید نینتندو (Wii U) روشن شد!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اولین چراغ در تایید رزیدنت اویل جدید برای کنسول جدید نینتندو (Wii U) روشن شد!

63282869248205633596.jpg

درود

یکی از یوزر های NeoGAF گفته است که در روز لانچ Wii U آنها بطور ناخوداگاه سیستم Wii U را حک کردند و وارد قسمت فوق محرمانه ی سازنده ها شدند!
آنها گفتند وقتی نشانگر موس را روی دکمه ی Exit قرار دادند و در حالی که منتظر خارج شدن از منوی بازی بودند با فشار یک دکمه از گیم پد بطور تصادفی و وارد یک منوی اشکال زدایی و منوی ویژه ی سازنده ها شدند که شامل پیغام های محرمان هایدر شبکه ی اجتماعی Miiverse مخصوص Wii U مانند اسپویلر ها و محتویات ممنوعه میشد! آنها مدعی شدند که وارد سیستم ادمین شبکه Miiverse شده اند و این امکان را میسر میساخت تا حساب هاب کابری دیگران را نیز حذف کنند .
" من اجازه دسترسی به اطلاعات محرمانه ای را به عنوان ادمین پیدا کردم یکی از آنها مربوط به رونمایی چندین بازی بزرگ در روز 10 دسامبر میشد!
در آن محیط اجازه ی دسترسی مشاهده تعدادی از بازی های ویژه در بخش زیر انجمن ها نیز ممکن بود که به گفته ی آنها به چند عنوان جدید اشاره شده بود که قرار است در روز 10 دسامبر رونمایی شوند بازی هایی مانند Yoshi's Land Wii U و Soul Hackers همچنین در میان این عناوین دو عنوان جدید از فرانچایز های Metal Gear Solid و Resident Evil دیده شده است.

آپدیت: نینتندو بعدا طی اعلامیه ای که منتشر کرد گفت: این اتفاق به معنی نقص در سیستم امنیتی Wii U نبوده است و مربوط به یه مشکل در شبکه Miiverse بوده است:

"لطفا توجه داشته باشید که این فقط یک منوی آزمایشی و در حال تست در شبکه Miiverse بوده است و هم اکنون از شبکه حذف شده و دیگر قابل دسترس نیست!"

این به آن معنی است که زیر انجمن ها که در برگیرنده ی بازی های جدید معرفی نشده ای نیز هستند به احتمال زیاد در داخل توسط خود کارمندان نینتندو ایجاد شده است!

آیا رزیدنت اویل جدید میتواند همان Resident Evil: Downfall باشد که چندین ماه قبل شایعاتی در مورد آن در اینترنت منتشر شد؟!!! اگر چنین باشد بزودی اطلاعات بیشتری از بازی در روزهای آینده منتشر خواهد شد! منتظر باشید ...

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
درود

یکی از یوزر های NeoGAF گفته است که در روز لانچ Wii U آنها بطور ناخوداگاه سیستم Wii U را حک کردند و وارد قسمت فوق محرمانه ی سازنده ها شدند!
آنها گفتند وقتی نشانگر موس را روی دکمه ی Exit قرار دادند و در حالی که منتظر خارج شدن از منوی بازی بودند با فشار یک دکمه از گیم پد بطور تصادفی و وارد یک منوی اشکال زدایی و منوی ویژه ی سازنده ها وارد شدند که اجازه ی گزارش پیغام های شبکه هی اجتماعی Miiverse مخصوص Wii U مانند اسپویلر ها و محتویات ممنوعه را میداد. میساخت . آن منطقه ویژه همچنین اجازه ی دسترسی به تعدادی از بازی های مخصوص زیر انجمن ها نیز ممکن بود که به گفته ی آنها به چند عنوان جدید اشاره شده بود که قرار است در روز 10 دسامبر رونمایی شوند بازی هایی مانند Yoshi's Land Wii U و Soul Hackers همچنین در میان این عناوین دو عنوان جدید از فرانچایز های Metal Gear Solid و Resident Evil دیده شده است.

این سیستم هک نشده بود و هکش رد شد رسما اطلاعات بیشتر :این خبر شما هم شایعه است
http://forum.bazicenter.com/thread71117/

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
این سیستم هک نشده بود و هکش رد شد رسما اطلاعات بیشتر :این خبر شما هم شایعه است
http://forum.bazicenter.com/thread71117/

یعنی اون عکس الکیه پس؟ الان همه جا داره این خبر پخش میشه! چطوری رد شده؟ من شک ندارم این همون Re: Downfall هست که شایعه ش چند ماه پیش پخش شده بود تو اینترنت!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
شما برو اون لینکی که دادم رو بخون بعد این خبر شما شایعه است و باید بره بخش شایعات

تمام شایعات در مورد رزیدنت اویل تا اینجا درست از آب در اومده! اگر هم این شایعه باشه! شایعه ی خیلی مهمی هست!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
Wii U کنسول دستیه ؟!

تیتر خبر اشکال داره wii u که کنسول دستی نیست

له دیگ هم جای خبر تو قسمت شایعات هست هم اینکه تیر خبر کنسول دستی دیگه چیه ؟؟!

Wii U دو کنسول در یک کنسول هست هم خانگی هم دستی ولی من برای اینکه شما اذیت نشی ویرایشش کردم.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Wii U دو کنسول در یک کنسول هست هم خانگی هم دستی ولی من برای اینکه شما اذیت نشی ویرایشش کردم.
حميد ٢ كجا بود اگر دستگاه خاموش بشه پس مي شه با كنترلش بازي كرد نه نمي شه كنسول دستي بايد خودش بازي ها رو پردازش كمه نه دستگاه هاي ديگه

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
اگه شایعات درست باشه فکر کنم نینتندو توی این نسل سیاستی که روی گیم کیوب داشت رو میخاد روی WII U هم پیاده کنه. عالیه:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
این تاپیک رو بدون علت به قسمت شایعات منتقل کردید اگر دقت کنید میبینید که تو تمام وبسایت هایی که این خبر عنوان شده اسمی از Rumor دیده نمیشه!

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
این تاپیک رو بدون علت به قسمت شایعات منتقل کردید اگر دقت کنید میبینید که تو تمام وبسایت هایی که این خبر عنوان شده اسمی از Rumor دیده نمیشه!
مدیرها باید به قسمت طنز منتقل میکردند که انگار کارشون رو بلد نیستند:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر