اولین نمایش از گیم پلی Wh0re of the Orient لیک شد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
l.jpg

به تازگی یک فیلم کوتاه از گیم پلی بازی Wh0re of the Orient ساخت Team Bondi لیک شده است که شما می توانید آن را در این بخش دانلود کنید.
هنوز نمی دانیم ساخت بازی تا کجا پیش رفته است، اما انیمیشن ها تکه تکه می شوند و افت فریم شدیدی را شاهد هستیم.این فیلم به احتمال زیاد از بازی هنگام ساخت گرفته شده است و کامل نیست.
از وقتی که Warner Bros روی کار آمده است ساخت این بازی به سختی پیش رفته است.
Whore of the Orient برای PS4, Xbox One and PC تایید شده است و نویسنده داستان آن Brendan McNamara می باشد
دانلود فیلم با حجم 23 مگابایت : HD
Gamingbolt

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
این که کپی L.A. Noire بود! :|:d
یعنی دقیقا انیمیشن های کوله. ایرادایی هم که داشت به خاطر مرحله ساخت بازی فکر کنم هست. چون خیلی مشکل داشتند.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
هر چه از Team Bondi رسد نیکوست.

L.A. Noir یکی از یونیک ترین و جذابترین تجربه های این نسل برای من بوده.مطمئنا با درسی که از مشکلات عنوان قبلیشون گرفتن میتونن یه عنوان ناب تر بسازن.

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
همین که TB الان سرپاست و داره بازی میسازه واقعا خوشحال کنندست رو کیفیت این تریلرم نباید زیاد حساب کرد چون معلومه واسه مراحل ابتدایی ساخت بازیه اما طراحی محیط جالب به نظر میومد

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
L.A.Noire بهترین بازی این نسل بود واسه من ! :D
ویدئوش رو دیدم ! عالی بود یعنی از لحاظ گیم پلی دقیقاً مشابه L.A.Noire هست میتونم بگم همون بازیه و فقط تفاوتش تو منطقه و شهرشه ! در یکی از شهرهای آسیای شرقی هم مثکه بازی اتفاق میوفته فکر میکنم شانگهای بود ! امیدوارم از نظر داستانی هم در حد عنوان قبلیشون غنی باشه .

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
حتما عالی میشه

یعنی دلم میخواد این راکستار که اینطوری ول کرد این استدیوی حرفه ای رو بیادو بگه غلط کردم

l,a noure بازی فوق العاده قوی بود از لحاظ داستان و حالت سینماتیک که داشت

رو دستش تو اون سبک نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر