*^* اولین دوره مسابقات FIFA 13 آنلاین به همراه جایزه نقدی *^*

ورودی چقدر باشه؟؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    22
  • نظرسنجی بسته شده است .

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

مهلت ثبت نام و تاریخ برگزاری مسابقات:

مهلت ثبت نام:
تا ساعت 24 روز 91/7/18

تاریخ برگزاری بازی ها:جمعه 91/7/19 ظهر تا پایان شب...
............................................

تاریخ بازی ها فکر نمیکنی گدشنه؟؟؟
:-":-"

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321

مهلت ثبت نام و تاریخ برگزاری مسابقات:

مهلت ثبت نام:
تا ساعت 24 روز 91/7/18

تاریخ برگزاری بازی ها:جمعه 91/7/19 ظهر تا پایان شب...
............................................

تاریخ بازی ها فکر نمیکنی گدشنه؟؟؟
:-":-"
اوه اوه چه سوتی دادم.شب بود و ما ام خواب...
تصحیح شد...
نظر سنجی نیز اضافه گردید....

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
شما و بقیه کسانی که میگن tactical defending خیلی حرفه ای تره پس نباید با کسایی که legacy بازی میکنند مشکلی داشته باشید تازه به نفع شما هم میشه!:)

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
با سلام
در صورت قطعی شدن مبلغ ورودی شماره حساب و میزان مبلغ ورودی رو اعلام کنید تا پول زودتر بریزم و ثبت نام کنم .
برای من هیچ فرقی نمی کنه 5 تومن یا 10 تومن فقط برام خود بازی مهمه.
gamertag : hesam666

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
شما و بقیه کسانی که میگن tactical defending خیلی حرفه ای تره پس نباید با کسایی که legacy بازی میکنند مشکلی داشته باشید تازه به نفع شما هم میشه!:)
دوست عزیز شما هروقت یه مسابقه به من معرفی کردی که توش از دفاع Legacy استفاده میشد من آزادش میکنم...

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
دوست عزیز شما هروقت یه مسابقه به من معرفی کردی که توش از دفاع Legacy استفاده میشد من آزادش میکنم...
من که زیاد وارد نیستم ولی وقتی نو online friendlist بازی میکنی اصلا نمیشه tactical رو دست زد .تو online friendlist بعد از انتخاب تیم میری قسمت contorol setting اون قسمت نوع دفاع کمرنگه ولی پارسال میشد عوضش کنی!

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد

من به طور کلی گفتم...tactical defending یه باگ خیلی بزرگه ولی فیفا فنها نمیخوان قبول کنن...
من میگم اگه خیلی تاکتیکال رو قبول دارید پس نباید از کسی که جلوتون legacy بازی میکنه بترسید و تازه باید خوشحال هم بشید.
اصلا ولش کن موضوع تاپیک یه چیز دیگست.:d

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
داداش اسپانسرهایی هستن که خیلی راحت قبول میکنن... هم هزینه ی زیادی نیس که متقبل نشن هم اینکه اسپانسر باعث میشه کار روند پیشرفتی رو داشته باشه...
بعدشم اینکه مسابقاتی که به صورت حضوری و آفلاین برگزار میشه داور داره و حتما به این ضد فوتبال ها گیر میدن و همچنین به یه سری حرکات دیگه و ما باید توو آنلاینشم فکری بکنیم...
یه چیزه دیگه ام که هست داداش من هنوز پوینت نتونستم تهیه کنم و فقط دو روز تریلر ه فیفا رو بازی کردم اینکه ولی احتماله زیاد تهیه میکنم و پایه اصلی این مسابقاتتم ولی مسئله اصلی
اینه که اگه تا موقعه پوینت خریدن ه من پر شه چی؟ یعنی اگه از 16 نفر بیشتر ثبت نام کنن بقیشونو حذف میکنی؟ هرچی تعذاذ بیشتر جایزه بیشتر البته دردسرم بیشتر...
بعد داداش من جمع کلاس دارم نمیشه بازیا رو آخر شب بندازین؟ چون کسی که لایو بازی میکنه حتما توو خونشه و میتونه آخر شب باشه... (من جمعه کلاس دارم ظرفیت غیبتامم پر شده :( )

بهراد جان داداشه گلم به همشون جواب بده ایشالا رفیقی خوبی باشیم/// چاکرم
:| :| :|

Breaking Down

کاربر سایت
Jan 12, 2012
320
نام
vahab
مگه این مسابقات چقد ارزش دارهههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که بخوای 10 تومن از بچها بگیری برو بابا :dیکی دیگه رو خر کن.فرشاد فیفا12 برگزار کرد باز خوب بود پولش کم بود.:-$ بروووو برووووو بابا

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
مگه این مسابقات چقد ارزش دارهههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که بخوای 10 تومن از بچها بگیری برو بابا :dیکی دیگه رو خر کن.فرشاد فیفا12 برگزار کرد باز خوب بود پولش کم بود.:-$ بروووو برووووو بابا
ته اینجوری نیست پول بشتر برای ورودی گذاشته که جایزه بیشتر باشه .بعد فرشاد که میگی4 تومن گرفت اولا اسپانسر داشتیم بعد تازه تابستون که بود تعداد 32 نفر شرکت کره بودند.ولی این فوقش 16 نفر بشه.(جایزه کمی به نفر اول تا سوم میرسه )
نظر سنجی هم گذاشته طبق نظر اکثریت ورودی انتخاب بشه

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
شرمنده بابت پاسخ دیر دادن به شما....
ولی دادا من نمیتونم به خاطر شما بیام کل برنامم رو بهم بریزم که مسابقاتی که باید یک سره از ظهر شروع شه و تا اخرای شب تمومش کنیم رو عوضش کنم.
شما ببین اگر میتونی پوینت تا اون موقع جور کنی و همچنین روز مسابقات هم حضور پیدا کنی من در خدمتت هستم...
بابت اسپانسر هم قبلا توضیح دادم

---------- نوشته در 12:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:42 AM ارسال شده بود ----------

منم پایه هستم . هر وقت هزینه معلوم شد پول را واریز می کنم .
شماره حساب رو پ.خ کنید .

با سلام
در صورت قطعی شدن مبلغ ورودی شماره حساب و میزان مبلغ ورودی رو اعلام کنید تا پول زودتر بریزم و ثبت نام کنم .
برای من هیچ فرقی نمی کنه 5 تومن یا 10 تومن فقط برام خود بازی مهمه.
gamertag : hesam666
پ.خ شد شماره کارت واطلاعات تماس براتون
............................................................

مبلغ ورودی از 10/000 تومان به 5 هزار تومان کاهش یافت...جوایز هم همینطور

Last edited by a moderator:

amir0417

کاربر سایت
Jun 2, 2012
12
نام
امیر
چقدر حرف میزنین10هزار الان چی میشه آخه به خاطر10هزار تومن دارین گریه میکنین 10هزار بهتر بود جایزه10هزاری بهتر بود از ما گفتن شماره حساب بانک ملی رو برام پخ کن تا پول برات واریز کنم بانک ملی باشه ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر